Nice – PSG 1:3 (koniec) | Bastia – Reims 1:2 (koniec) | Guingamp – Évian TG 1:1 (koniec)
Lorient – Toulouse 0:1 (koniec) | Metz – Lens 3:1 (koniec) | Monaco – Rennes 1:1 (koniec)
FC Lorient
0:1 (0:1)
Toulouse FC
Sobota 18.04.2015, 20:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec meczu!
    Po dziewięćdziesięciu minutach zawodnicy FC Lorient przegrali z Toulousą 0-1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił w pierwszej połowie Braithwaite. Ponadto pod koniec meczu czerwoną kartkę dostał Moubandje. (21:54:34)

90+3

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Goście po stracie cofnęli się do defensywy.

85
    Rzut wolny dla FC Lorient, po tym jak Bruno był faulowany na czterdziestym metrze przez Bodigera.

83
    Piłka poszybowała do Trejo, ale ten był na pozycji spalonej.

81
    Braithwaite zdecydował się teraz na indywidualną akcję. Uderzenie napastnika Toulousy ze spokojem jednak wybronił Lecomte.

80
    Ostatnie dziesięć minut. Niektórzy kibice już opuszczają stadion..

79
    Ostatnia zmiana w zespole Lorient.
    W miejsce Meslouba na murawie zameldował się Mostefa.

78
    Żółta kartka dla gracza FC Lorient, Gassama.

77
    Bruno zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale ofiarnie swoim ciałem ten strzał zablokował Yago.

75
    Druga żółta kartka w tym spotkaniu.
    Upomniany został zawodnik Lorient, Bellugou.

74
    Posiadanie piłki:
    54% – 46%.

72
    Zmiana w zespole Toulouse.
    W miejsce Ben Yeddera na murawie zameldował się Regattin.

70
    Ostatnie dwadzieścia minut męczarni kibiców..

68
    Philippoteaux świetnie dośrodkował w pole karne Toulouse. Do uderzenia na ósmym metrze doszedł Bruno, ale futbolówkę bardzo pewnie złapał Ahamada.

66
    Kolejny rzut wolny dla gości.

65
    Na połowie Toulouse ostro sfaulowany był Moubandje. Arbiter nie pokazał kartka dla Bruno, ale musiała zostać wezwana pomoc medyczna.

63
    Tragiczne dośrodkowanie w pole karne. Nic nie wychodzi dzisiaj piłkarzom w drugiej połowie.

62
    Rzut rożny dla Lorient.

60
    Godzina gry za nami. Na boisku wygląda to.. tragicznie. Bardzo ciężko ogląda się ten mecz, ale piłkarze mają jeszcze trzydzieści minut na poprawę.

60
    Rozpędzony z piłką Jouffre wybiegł z nią poza obszar gry i od autu grę wznowią goście.

58
    Kolejna zmiana w drużynie Lorient!
    W miejsce Barthelme na murawie zameldował się Philippoteaux.

56
    Akpa Akpro ruszył z piłką na prawym skrzydle i próbował dośrodkować w pole karne. Skutecznie uniemożliwił mu to jeden z defensorów Lorient.

54
    Ben Yedder dobrze zabrał się w środku pola z piłką i oddał uderzenie na bramkę Lecomte, ale golkiper Lorient nie musiał nawet interweniować przy tej próbie.

52
    Goście starają się za każdym razem zatrzymywać ataki gospodarzy tuż przed polem karny. Dobrze grają dziś w obronie zawodnicy Toulouse.

50
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

48
    Dobre podanie w kierunku Braithwaite, ale napastnik Toulouse został złapany na pozycji spalonej.

46
    Druga połowa została rozpoczęta przez zawodników Toulouse, którzy od razu chcieli się przebić przez defensywę gospodarzy, ale skutecznie uniemożliwił im to Kone.

46

Koniec spotkania!
    Po czterdziestu pięciu minutach zawodnicy FC Lorient przegrywają u siebie z Toulousą 0-1. Jedyną bramkę zdobył na razie w 29. minucie Braithwaite.

45+2

45+1
    Dwie minuty został doliczone do regulaminowego czasu gry.

To mogło się podobać!
    Składna akcja gospodarzy, zagranie w pole karne do Ayew'a, który dobrze przyjął sobie piłkę i oddał uderzenie z ostrego kąta. Futbolówka zatrzymała się jednak na słupku!

39
    Goście zaczęli kontrolować spotkanie. Dobra gra zawodników Toulouse.

37
    Teraz zmiana w zespole Toulouse.
    Za Doumbie wchodzi Blin.

35
    Zmiana w drużynie FC Lorient.
    Za kontuzjowanego Jeannot na murawę wszedł Bruno.

33
    Jeannot wrócił na boisko, ale już jest szykowana zmiana w drużynie Lorient.

31
    Jeannot ostro został potraktowany i potrzebna jest pomoc medyczna.

30
    Za nami półgodziny gry. Jak na razie zawodnicy FC Lorient przeważają w tym meczu, ale przegrywają z Toulousą 0-1.
    Martin BRAITHWAITE - 0:1

29
    Gol dla Toulouse!

MARTIN BRAITHWAITE!!!

Doumbia ładnie zabrał się z piłką w środku pola i zagrał w pole karne. Tam MARTIN BRAITHWAITE wygrał walkę z obrońcami, wypracował sobie pozycję do uderzenia i pokonał Lecomte!

27
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.
    Upomniany został zawodnik FC Lorient, Le Goff.

25
    Kolejna próba uderzenia. Teraz zdecydował się na to Ndong, ale bardzo niecelna próba pomocnika Lorient.

23
    Dominuje w tym spotkaniu FC Lorient. Teraz uderzenie Barthelme, ale futbolówka tylko otarła się o słupek!

21
    Z ostrego kąta próbował uderzać Ayew, ale napastnik Lorient został zablokowany.

19
    Kapitalne uderzenie z dystansu Mesloubo. Pomocnik FC Lorient zdecydował się na strzał z dwudziestego metra, ale futbolówka przeleciała minimalnie ponad poprzeczką.

18
    Dobre dośrodkowanie w pole karne. Do uderzenia na ósmym metrze doszedł Goff. Strzał głową obrońcy Lorient jednak był minimalnie niecelny.

17
    Będziemy mieli korner dla Lorient.

16
    Na pozycji spalonej został złapany Trejo.

15
    Teraz Braithwait był faulowany w kole środkowym. Kolejny stały fragment gry dla Toulouse.
    Braithwait

13
    Braithwait był bliski wykorzystanie błędu Goffa, który źle przyjął futbolówkę. Napastnik Toulouse znalazł się sam na sam z Lecomte, ale nie zdołał pokonać golkipera gospodarzy, który popisał się wspaniałą interwencją.

12
    Trejo faulowany w środku boiska. Rzut wolny dla graczy Toulouse.

10
    Na murawie leży jeden z piłkarzy Lorient. Potrzebna jest pomoc medyczna.

9
    Słabe dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Gracze Lorient poradzili sobie z tym zagraniem.

8
    Akpa Akpro ładnie zszedł z lewej strony do środka i oddał uderzenie na bramkę Lecomte. Futbolówka jednak po rykoszecie wypadła poza obszar gry. Korner dla Toulouse.

6
    Teraz składną akcję przeprowadzili gospodarze. Na prawej stronie Kone podłączył się do akcji swojego zespołu i dośrodkował w pole karne. Tam jednak osamotniony Ayew nie zdołał oddać uderzenia.

4
    Goście ruszyli na bramkę. Po prawej stronie jednak skuteczną interwencją popisał się Kone, który zatrzymał akcję Toulouse.

2
    Spokojny początek spotkania. Gospodarze rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

1
    Pierwszą połowę rozpoczęli zawodnicy FC Lorient, którzy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

1

Zawodnicy FC Toulouse mają tyle samo punktów co dzisiejsi rywale. Jednak ich bilans bramkowy jest gorszy, dlatego zawodnicy gości znajdują się w strefie spadkowej.

Piłkarze Toulouse są jeszcze niżej w tabeli od dzisiejszych gospodarzy. Po trzydziestu dwóch spotkaniach zajmują oni osiemnastą pozycję.

W dotychczasowych trzydziestu dwóch kolejkach zawodnicy FC Lorient zebrali na swoim koncie trzydzieści pięć punktów. W ostatniej kolejce dzisiejsi gospodarze zaledwie bezbramkowo zremisowali z ostatnim w tabeli RC Lens.

Piłkarze FC Lorient nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie francuskiej ekstraklasy. Po trzydziestu dwóch meczach zajmują oni szesnaste miejsce w tabeli.

Mecz zostanie rozegrany na Stade du Moustoir w Lorient. Obiekt ten jest w stanie pomieścić 18 970 widzów, a został oddany do użytku 1959 roku. Dzisiaj jednak nie można spodziewać się kompletu na trybunach.

Zapraszam na mecz trzydziestej trzeciej kolejki, w której swoje siły zmierzą FC Lorient z Toulousą FC. Początek spotkania zaplanowany został na 20:00, ale relację z tego wydarzenia rozpoczniemy już półgodziny wcześniej.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.