Skra – Trefl 1:3 (koniec) | Resovia – Jastrzębski 3:1 (koniec)
25 18 20 22
Sobota 18.04.2015, 17:30 • Ergo Arena, Gdańsk • Puchar Polski

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

0:0
    W obu spotkaniach półfinałowych Pucharu Polski mamy swego typu mecze rewanżowe za półfinał rozgrywek o Mistrzostwo Polski. Jak w tym wypadku spisze się przegrany Jastrzębski? To jest spora zagadka, ale mimo to Asseco jest faworytem.

0:0
    Rzeszowianie chcą ugrać wszystko co się da. Mistrzostwo oraz Puchar Polski. Dodatkowo zdobyli drugie miejsce w Lidze Mistrzów. Siatkarze z Rzeszowa są już spełnieni, ale jeszcze czegoś do pełni szczęścia im brakuje.

0:0
    Sam mecz Asseco jak i JSW może być ciekawy. W półfinale rozgrywek o Mistrzostwo Polski rzeszowianie roznieśli rywali i wygrali pewnie 3:0. A jak będzie teraz? Ciężko stwierdzić.

0:0
    Tutaj mamy do czynienia z jednym spotkaniem. Zawodnicy obu zespołów nie mogą popełnić błędów. Będą decydować niuanse. Każdy najmniejszy błąd może sprawić, że to rywale awansują do finału Pucharu Polski.
    Pogoda w Gdańsku nie dopisuje...

0:0
    A kto w tym pojedynku okaże się lepszy? Na ten mecz zapraszamy od 17:30!

0:0
    Spotkanie rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem!

0:0
    Za około 5 minut rozpocznie się drugie półfinałowe spotkanie!

0:0

0:1
    Na początek punktowy atak Zbyszka Bartmana!

1:1
    Ivović pewnie ze skrzydła nad blokiem!

1:2
    Kolejny punktowy atak Bartmana.

2:2
    Ze skrzydła pewnie odpowiada Jochen Schops.

2:3
    Pajenk przez środek delikatnie obok bloku i piłka wpada w boisko.

3:3
    Popsuta zagrywka po stronie Jastrzębian!

3:4
    Gierczyński pewnie po skosie.

3:5
    Penchev zablokowany na skrzydle przez Gzrześka Kosoka!

3:6
    Pajenk punktuje bezpośrednio z zagrywki!

4:6
    Odpowiedź Schopsa ze skrzydła.

4:7
    Pewnie atakuje Grzesiek Kosok!

4:8
    Punktowy atak ze skrzydła Jastrzębian! Pierwsza przerwa techniczna dla JSW!

5:8
    Ivović po bloku w aut!

6:8
    Kontra rzeszowian punktowa, ze skrzydła Schops!

7:8
    Schops ze skrzydła punktuje po prostej!

8:8
    Wyrównuje Ivović!

9:8
    Niesamowity blok Pencheva i Dryi! O przerwę prosi szkoleniowiec JSW!

10:8
    As serwisowy Fabiana Drzyzgi!

10:9
    Bartman wpada na blok rzeszowian, ale na jego szczęście piłka ląduje na aucie!

11:9
    Kolejny świetny atak Schopsa!

12:10
    Najpierw dobry atak JSW, a potem świetny popis umiejętnosci Ivovocia!

12:11
    Popsuł zagrywkę Dawid Dryja!

13:11
    Kolejna popsuta zagrywka, tym razem Jastrzębian!

13:12
    Kapitalny atak Bartmana na skrzydle!

14:12
    Dobra gra blokiem JSW, ale nie wykorzystuje szansy Łasko i atakuje w aut.

14:13
    Fatalna zagrywka Ivovocia. Autowy serwis.

15:13
    Penchev na skrzydle pewnie po bloku!

15:15
    Krzysiek Gierczyński po dłuższej akcji ze skrzydła po bloku w aut!

16:15
    Świetnie ze skrzydła Schops i to Asseco prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

16:16
    Łasko obija piłką skaczących do bloku rywali, a piłka wychodzi daleko na aut!

16:17
    Problemy w przyjęciu Ivovicia i to JSW wychodzi na prowadzenie!

17:17
    Schops dwa razy źle. Kontra rywali, ale nie kończy Bartman. Ivović w odpowiedzi skutecznie!

17:18
    Za darmo piłkę dostaję rzeszowianie. Kontra, ale Dryja zatrzymany na środku przez Kosoka!

17:19
    Obroniony atak Ivovicia, ale wraca piłka na stronę Asseco. Kolejny raz rozegranie piłki do Serba, ale tym razem on zablokowany! O czas prosi Andrzej Kowal!

17:20
    Ivović wpada na blok, ale Asseco czujnie. Oddają piłkę za darmo. Kontra rywali i Bartman ze skrzydła po prostej!

17:21
    Ivović zatrzymany na skrzydle przez Michała Łaskę! Ależ dziś Serb się myli!

17:22
    A teraz jeszcze as serwisowy Grześka Kosoka! O czas kolejny już prosi Andrzej Kowal!

18:22
    W końcu dobry atak! Skutecznie Schops!

18:23
    Zagrywka Holmese'a kończy swój lot na siatce!

19:23
    Zablokowany Łasko na skrzydle przez dwóch rzeszowian!

19:24
    Dobrze w obronie Asseco, ale zabrakło jednego odbicia! Piłka setowa dla Jastrzębian!

19:25
    As serwisowy w wykonaniu Jastrzębian i to JSW wygrywa pierwszego seta!

19:25
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:1
    Fatalne przyjęcie rzeszowian. Szybka kontra rywali i pewny atak Bartmana!

0:2
    Ivović zablokowany! Pojedynczy blok Michała Łaski!

1:2
    Tym razem Ivović skutecznie obija blok rywali!

2:2
    Po obronie z sytuacyjnej piłki na podwójnym bloku atakuje Schops, ale skutecznie!

2:3
    Pewnie ze skrzydła Michał Łasko!

3:3
    W odpowiedzi skutecznie na skrzydle Penchev.

3:4
    Dobry przerzut Masnego i pewnie atakuje ze skrzydła Zbyszek Bartman.

3:5
    Jochen Schops atakuje ze skrzydła po antence! Punkt dla JSW!

4:5
    Przesunięta krótka na środek do Nowakowskiego, a ten pewnie!

4:6
    Ależ atak Bartmana! On jest dziś niezawodny!

5:6
    Kolejny pewny atak Schopsa. Uderzył ze skrzydła po prostej.

5:7
    Gierczyński na skrzydle przy ataku obija ręce rzeszowian.

6:7
    Na problemy Schops! Kolejny pewny atak Niemca!

6:8
    Jastrzębie dziś nie do zatrzymania! Ze skrzydła Gierczyński po skosie na podwójnym bloku i to oni prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:8
    Broni Wojtaszek na drugą stroną. Szybka odpowiedź Asseco i pewny atak Schopsa!

7:9
    Popsuta zagrywka Pencheva! Druga już w tym meczu!

8:9
    Ivović ze skrzydła po skosie! Na pojedynczym bloku Michała Łasko!

8:10
    Zablokowany w kontrze Ivović! Kolejny blok Łasko w parze z Kosokiem!

9:10
    Myli się jednak w polu zagrywki Grzesiu Kosok.

10:10
    Solidna zagrywka Schopsa. Piłka wraca na stronę rzeszowian. Szybka kontra i kiwka nad blokiem Niemca!

11:10
    A teraz Bartman zablokowany przez Nowakowskiego i Drzyzgę!

11:11
    Popsuta zagrywka Jochena Schopsa!

12:11
    Nowakowski nie kończy, ale po drugiej stronie myli się Łasko. Piłka po stronie Asseco i w końcu udany atak Nowakowskiego!

12:12
    Spokojny atak na wyprostowanej ręce Bartmana!

13:12
    Po głowie Pajenka atakuje Jochen Schops!

14:12
    As serwisowy Piotrka Nowakowskiego! Czas dla szkoleniowca JSW!

15:12
    Pajenk myli się ze środka! Atakuje minimalnie w aut!

15:13
    W siatkę przy obronie wpada Dryja!

16:13
    Punktowa kiwka Fabiana Drzyzgi! Rywale kompletnie zaskoczeni i Asseco prowadzi trzema punktami na drugiej przerwie technicznej!

16:14
    Łasko nie kończy, tak samo w kontrze źle Schops. Piłka po stronie Asseco, ale walkę o nią na siatce wygrywa Krzysiek Gierczyński! Challenge na życzenie Andrzeja Kowala i nieco zamieszania. Sędzia nie zrozumiał o co chodzi szkoleniowcowi Resovii i trwało długie sprawdzanie. Tak czy siak piłka dla JSW!

17:14
    Ależ wyczucie Schopsa! Kolejna kiwka nad blokiem w środek boiska!

18:14
    Autowy atak Łasko nad blokiem! Resovia powiększa przewagę i coraz bliżej wygranej w tym secie!

19:14
    Ależ kapitalny as serwisowy Pencheva! O czas prosi szkoleniowiec JSW!

20:14
    Gierczyński zablokowany na skrzydle przez dwóch rzeszowian!

21:14
    Drugi z rzędu as serwisowy Nikołaja Pencheva! Ależ trafił w sam narożnik boiska!

21:15
    Tym razem minimalnie autowa zagrywka Nikołaja Pencheva!

22:15
    Pewnie przez środek Dawid Dryja.

23:15
    Bartman zablokowany na skrzydle przez Schopsa! Asseco coraz bliżej wygranej w tym secie!

23:16
    Krzysiek Gierczyński pewnie z drugiej linii na środku siatki!

24:16
    Ivović ze skrzydła po prostej idealnie w 9 metr! Piłka setowa dla rzeszowian!

24:17
    Sędzia liniowy sygnalizuje atak w aut, ale jednak piłka trafiła w sam narożnik boiska po ataku Łasko!

24:18
    Kolejny as serwisowy w tym meczu! Tym razem Michał Łasko!

25:18
    Nowakowski z wysokiej piłki pewnie nad blokiem i w tym meczu mamy już remis!

1:2
    Ależ uderzenie Ivovicia! Atakuje na potrójnym bloku, a piłka wychodzi na aut!

1:3
    Łasko ze skrzydła pewnie do prostej!

2:3
    Kapitalnie ze skrzydła uderzył Schops, próbowali bronić rzeszowianie, ale bezskutecznie!

3:3
    Bartman zablokowany, ale asekuruje Masny. Po chwili kontra Asseco i pewny atak obok bloku Schopsa!

3:4
    Ze skrzydła po prostej huknął nie do obrony Masny!

4:4
    Przesunięta krótka do Nowakowskiego, a ten pewnie kiwa nad blokiem, a piłka wpada w boisko!

5:4
    As serwisowy Marko Ivovicia!

5:5
    Gierczyński na dwa i skutecznie! Po skosie! Wcześniej świetna wybrona Ivovicia!

6:5
    Autowa zagrywka Alana Pajenka!

7:5
    Kosok z krótkiej piłki posyła ją ze środka w aut! Ależ błąd Grześka!

7:6
    Punktowy atak ze skrzydła Michała Łasko. Tym razem pewnie po skosie.

7:7
    Z sytuacyjnej piłki nie kończy Dryja. Kontra rzeszowian i w aut po bloku atakuje Gierczyński!

8:7
    Bardzo duży aut po zagrywce Masnego i to Asseco Resovia prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

8:8
    Gierczyński na skrzydle obija ręce Pencheva i piłka wychodzi na aut!

8:8
    Dryja źle przez środek. Kontra JSW, ale zablokowany na skrzydle Zbyszek Bartman!

9:8
    Punktowy atak Schopsa!

10:8
    A teraz Penchev ustrzelił Wojtaszka!

11:8
    Piłka wraca na stronę rzeszowian. W kontrze rozegranie na prawe skrzydło do Schopsa, który pewnie atakuje! Przerwa dla Jastrzębian.

12:8
    Bartman dwa razy nie kończy, ale tak samo źle Ivović. Po chwili kolejna szansa dla rzeszowian i pewny atak w samą linię Schopsa!

12:9
    Łasko ze skrzydła w aut po rękach blokujących zawodników z Rzeszowa!

13:9
    Szczęśliwy atak Dawida Dryi i jeszcze żółty kartonik dla Bartmana za dyskusje!

13:10
    Bartman plasuje w okolice trzeciego metra i piłka wpada w pole!

14:10
    Bardzo duży aut przy zagrywce Zbyszka Bartmana.

14:11
    Dłuższa akcja, z której góra wychodzą Jastrzębianie! Pewny atak ze środka Pajenka!

15:11
    Pewny atak ze środka siatki Piotrka Nowakowskiego!

16:11
    Kapitalna zagrywka i piłka wraca na stronę Asseco. Szybka akcja i rozegranie na skrzydło do Schopsa, który pewnie po skosie! Druga przerwa techniczna przy pewnym prowadzeniu Resovii!

17:11
    As serwisowy Ivovicia! Kompletnie zaskoczony Quesque!

17:12
    Pajenk pewnie ze środka na pojedynczym bloku Piotrka Nowakowskiego!

18:12
    Przechodząca piłka po zagrywce Pajenka, ale nie wykorzystują tego jastrzębianie. Piłka dla Asseco i pewny atak ze środka Nowakowskiego!

18:13
    Gierczyński przez dziurę w bloku!

18:14
    Pewny atak w odpowiedzi ze środka Grześka Kosoka!

18:15
    Schops atakując z drugiej linii zostaje zablokowany! O czas prosi Andrzej Kowal!

18:16
    Penchev nie kończy, ale piłka wraca na stronę Asseco. Kontra i znów zatrzymany blokiem Jochen Schops!

19:16
    Ależ atak przez środek Dawida Dryi!

19:17
    Potężny atak ze skrzydła po prostej Malinowskiego!

19:18
    DAwid Dryja ze środka siatki atakuje w aut! Jastrzębianie zniwelowali sześcio punktową stratę praktycznie do zera!

20:18
    Szcześliwie Schops na skrzydle obija blok, a piłka wypada na aut!

21:18
    Kontra rzeszowian i bezbłędny tym razem jest Schops!

22:18
    Gierczyński nie kończy z drugiej linii. Kontra rzeszowian zła, ale po chwili przed kolejną szansą Ivović. Kiwka nad blokiem i pewny punkt! O czas prosi szkoleniowiec JSW!

23:18
    Ależ chaotyczna akcja! Górą z niej wychodzą rzeszowianie, którzy po ataku Schopsa po bloku zdobywają 23. punkt!

23:19
    Przy zagrywce myli się jednak Penchev!

24:19
    Popsuta zagrywka Kosoka, po której piłka zatrzymuje się na siatce! Piłka setowa dla Resovii!

24:20
    Pewny atak Michała Łasko!

25:20
    Popsuta zagrywka Włocha i to Resovia wychodzi na prowadzenie w tym spotkaniu!

25:20
    Trzeci set skończony.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

0:1
    Drzyzga myślał, że schowa ręce i piłka przejdzie na drugą stronę, ale ta zatrzymała się na siatce!

1:1
    Ivović potężnie ze skrzydła po prostej!

2:1
    Ależ długa akcja z obu stron. Wygrywają ją rzeszowianie po punktowym ataku Nowakowskiego!

2:2
    Popsuta zagrywka Dawida Dryi!

3:2
    Ale po chwili pewny atak Schopsa po ostrym skosie!

3:3
    Popsuta zagrywka Pencheva!

4:3
    Ze skrzydła pewnie atakuje Marko Ivović.

4:4
    Ale teraz nieco poniosło Serba. Bardzo duży aut przy zagrywce!

4:5
    As serwisowy Michała Łasko!

5:5
    Tym razem minimalnie autowa zagrywka Michała Łasko!

6:5
    Trudna zagrywka Piotrka Nowakowskiego i problemy w przyjęciu JSW!

7:5
    Świetna obrona Nowakowskiego. Kontra rzeszowian i pewny atak Pencheva po bloku w aut!

8:5
    Kolejna punktowa zagrywka Nowakowskiego! Przerwa techniczna przy prowadzeniu Asseco!

9:5
    Zatrzymany na skrzydle blokiem Zbyszek Bartman! O czas prosi Roberto Piazzi!

9:6
    Kiwka Masnego na środku siaki! Kompletnie zaskoczeni rzeszowianie!

10:6
    Michał Łasko atakuje ze skrzydła prosto w blok!

10:7
    Bartman potężnie uderza, ale świetnie bronie Ignaczak. Kolejna szansa dla JSW i pewnie atakuje Gierczyński!

11:7
    Penchev pewnie ze skrzydła!

11:8
    Bardzo duży aut po zagrywce Nikołaja Pencheva!

11:9
    Obrona Jastrzębian i szybka kontra. Rozegranie na skrzydło do Łasko, który do skosu!

11:10
    Ivović zatrzymany na skrzydle przez Łasko i Kosoka! Andrzej Kowal prosi o przerwę!

12:10
    Popsuta zagrywka Masnego!

12:11
    Kolejny świetny atak Krzyśka Gierczyńskiego! Na skrzydle pewnie obija ręce rywali!

13:11
    Nowakowski przez środek. Próbował bronić Wojtaszek, ale zbyt mocno wybił do tyłu piłkę!

13:12
    Pewny atak Masnego z lewego skrzydła!

14:12
    Odpowiedź rzeszowian i pewny atak nad blokiem po skosie Ivovicia!

14:13
    Kontry nie kończy Schops. W odpowiedzi JSW się nie myli i pewnie atakuje Łasko!

14:14
    Jochen Schops blokowany na skrzydle!

15:14
    Nowakowski tym razem skutecznie przez środek siatki!

15:15
    Szczęśliwy atak Bartmana po końcówkach palców blokujących rywali.

16:15
    Pewny atak ze środka siatki wykonuje Dawid Dryja! Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Asseco Resovii!

17:15
    Walkę o piłkę na siatce wygrywa Jochen Schops i zdobywa punkt!

17:16
    W odpowiedzi Mateusz Malinowski pewnie ze skrzydła!

18:16
    Autowa zagrywka Pajenka!

18:17
    Po drugiej stronie siatki myli się przy zagrywce Penchev.

19:17
    Nieudana kiwka Schopsa. Kontra JSW i autowy atak Gierczyńskiego!

19:18
    Dawid Dryja myli się w polu zagrywki. Serwuje w aut!

20:18
    Marko Ivović pewnie ze skrzydła po rękach blokujących rywali!

20:19
    Z prawej strony po raz kolejny świetnie Michał Łasko!

21:19
    Ivović znów ze skrzydła punktuje!

21:19
    O czas prosi Roberto Piazza!

21:20
    Bartman na podwójnym bloku atakuje na skrzydle pewnie!

22:20
    Pewny atak na środku siatki Piotrka Nowakowskiego. Obok podwójnego bloku w linię!

23:20
    Problemy w przyjęciu jastrzębian. Rozegranie na skrzydło do Bartmana, ale ten w aut!

23:21
    Przesunięta krótka do Pajenka, który nie pozostawia złudzeń rywalom!

24:21
    Zagrywka Bartmana kończy swój lot na siatce i mamy piłkę meczową dla rzeszowian!

24:22
    Pajenk po raz kolejny pewnie ze środka na czystej siatce.

25:22
    Dłuższa akcja z której wygrani wychodzą rzeszowianie po ataku Ivovicia!

25:22
    Czwarty set skończony.

0:0
    Finał Pucharu Polski identyczny jak Finał Misztrostw Polski. Rzeszowianie w meczu z JSW okazali się lepsi. Pewnie pokonali rywali i wskoczyli do finału. Zmierzą się tam z LOTOSem, który pewnie pokonał Skrę Bełchatów!