Grunwald R.Ś. – Skalnik 4:0 (koniec) | Ruch II – Polonia Ł. 3:0 (koniec) | Wisła II – Unia T. 2:0 (koniec)
Oława – Dąb 0:0 (koniec) | Bałtyk K. – Drawa 0:0 (koniec) | Czaniec – Górnik II 3:2 (koniec)
Górnik Wes. – Odra O. 0:2 (koniec) | Pogoń II S. – Polonia W. 0:0 (koniec) | Włocłavia – Chełminianka 1:0 (koniec)
Resovia – Sokół 3:1 (koniec) | Gryf – Lechia II 1:3 (koniec) | Start W. – Jarota 1:1 (koniec)
ŁKS – Radomiak 0:0 (koniec) | Broń – Warta S. 2:0 (koniec)
LKS Czaniec
3:2 (2:1)
Górnik II Zabrze
Sobota 18.04.2015, 16:00 • Czaniec, ul. Zagłębocze 9 • 3 Liga

Świetne widowisko z happyendem LKS Czaniec! Pięć goli, czerwona kartka, rzut karny w tym meczu było wszystko! Czaniec wskakuje dzięki temu zwycięstwu na ósme miejsce w tabeli! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje! (17:56:44)

90+4

90+3
    Praciak ukarany żółtą kartką. Nerwowa końcówka!

90+2
    Piłka meczowa gości! Kapitalny strzał z pola karnego broni Kawaler. Czaniec wraca z dalekiej podróży!

90+1
    Jesteśmy już w doliczonym czasie gry, a Czaniec wciąż w natarciu. Chyba już nie wypuszczą gospodarze tego zwycięstwa z rąk!

90
    Gołuch dośrodkowuje, znów lepszy Kuchta od Praciaka.

89
    Goście próbowali dośrodkowania z rzutu wolnego. Piłka w rękach Kawalera.

88
    Gruszka wbiegł w pole karne jednak nie dokładnie zagrał do Praciaka.

87
    Czaniec ciągle na połowie Górnika. Gospodarze dążą do zdobycia czwartego gola!

85
    Dobre dośrodkowanie Nagiego z rzutu wolnego, piłkę jednak wybija Kuchta.

84
    Świetna kontra Czańca jednak Praciak za mocno do Rzeszutki.

83
    Nagi teraz na spalonym i piłkę do gry wprowadza Kuchta.

82
    Teraz Czaniec przycisnął Zabrzan i nie wypuszcza ich z własnej połowy. W dalszym ciągu mecz toczy się w świetnym tempie.

81
    Za strzelca dwóch bramek, Fabisiak, na boisko wchodzi Grzech.

80
    Gospodarze sprytnie rozegrali rzut rożny jednak goście wybijają piłkę na aut.

79
    Przerwa w grze. Na boisku leży Słodowy, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

78
    Górnicy mimo gry w osłabieniu próbują atakować. Teraz będzie jednak rzut rożny dla Czańca.

76
    Kolejna zmiana w zespole Zabrzańskiego Górnika. Za Weremkę wchodzi Hojka.

75
    Z naszej perspektywy powinien być rzut karny dla gospodarzy. Fabisiak wychodził na czystą pozycję i był podcinany. Sędzia jednak nie użył gwizdka.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Mateusz Waligóra

Gole: 43. Fabisiak, 45. Fabisiak, 65. Kurpios – 45+1. Weremko, 61. Nowak (kar.)

Kartki:   42. Kurpios (CZN), 74. Waligóra (CZN), 90+3. Praciak (CZN) – 33. Dankowski (GII)   70. Dankowski (GII)

LKS Czaniec: Kawaler- Gruszka, Gola, Kurpios, Łoś- Waligóra, Nagi, Fabisiak- Rzeszutko, Hałat- Praciak
    Zmiany: Płoskonka, Kwaśniewski, Grzech, Gołuch, Nowak, Sobas

Górnik II Zabrze: Kuchta- Słodowy, Dankowski, Weremko, Bartusiak, Kucza, Furgacz, Piasecki, Rutkowski, Cerimagic, Caliński
    Zmiany: Poloczek, Otwinowski, Hojka, Konieczny, Kudryk, Mąka, Nowak

Sędziowie: Sebastian Grzebski, Arkadiusz Przystał, Przemysław Piotrowski