Szczecin – Lublin 82:86 (koniec) | Gdynia – Dąbrowa Górnicza 74:71 (koniec) | Koszalin – Wrocław 69:64 (koniec)
Asseco Gdynia
74:71 (19:15, 39:43, 51:67)
MKS Dąbrowa Górnicza
Niedziela 19.04.2015, 19:00Tauron Basket Liga

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (20:43:13)

Ależ to był mecz! Jaka to była pogoń! Kiedy wydawało się, że przyjezdni po trzeciej kwarcie już pewnie wygrają, to w czwartej partii Asseco się obudziło i wygrało ją 23:4! Na 5 sekund przed końcem meczu prowadzili trzema punktami i pokazali, że mają silne charaktery!

40:00
    Koniec meczu. (74:71)

39:55
    Faulowany od razu Parzeński staje na linii rzutów wolnych i trafia za dwa! Przerwa dla przyjezdnych! (74:71)

39:54
    Dwa razy niecelnie Weaver i piłka dla zawodników Asseco! (72:71)

39:19
    Tylko raz celnie! (72:71)

39:19
    Kowalczyk faulowany! Dwa osobiste przed nim! (71:71)

38:55
    Po przerwie spod kosza Grujić! (71:71)

38:40
    Dodatkowo przerwa na żądanie Davida Dedka! (69:71)

38:40
    Niecelnie zarówno Dąbrowa, jak i potem Asseco. McKay po chwili spod kosza po szybkim ataku za dwa! (69:71)

38:02
    Błyskawiczna odpowiedź i za dwa trafia Radosavljević! (69:69)

37:45
    Dwa razy celnie! (67:69)

37:45
    Po przerwie faulowany Weaver staje na linii rzutów wolnych! (67:67)

37:28
    Niecelnie przyjezdni. Szybka kontra i za trzy Matczak! Przerwa dla Dąbrowy! (67:67)

36:40
    Matczak spod kosza celnie za dwa! Asseco coraz bliżej rywali! (64:67)

35:52
    Na szczęście dla gości przy ataku myli się Matczak i nie trafia z obwodu za trzy! (62:67)

35:27
    Po przerwie błąd gości. Przekroczone 24 sekundy w akcji! (62:67)

34:54
    Strata przyjezdnych. Szybka kontra rywali i za dwa celnie z dystansu Żołnierewicz! Przerwa dla szkoleniowca Dąbrowy! (62:67)