Chojniczanka – Arka 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – GKS K. 1:3 (koniec) | Termalica – Miedź 2:1 (koniec)
Stomil – Chrobry 1:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
2:1 (2:0)
Miedź Legnica
Niedziela 19.04.2015, 16:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga

88
    Kolejna kontra gospodarzy przerwana faulem. Żółty kartonik dla Tomasza Midzierskiego.

68
    Kevin Lafrance faulem przerywa kontrę Słoników. Kolejna żółta kartka w dzisiejszym meczu.

49
    Brzydki faul Adriana Cierpki, który tym razem na własnej połowie fauluje Dariusza Jareckiego. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla młodego gracza Miedzi!

46
    Kontra gospodarzy przerwana przez Adriana Cierpka. Młody gracz gości ukarany żółtą kartką.

45+2
    Za faul na środku boiska żółtą kartkę zobaczył Dalibor Pleva.

44
    Chomiuk w ataku fauluje Lafrance za co otrzymuje żółty kartonik.

30
    Z jakiegoś powodu sędzia ukarał Jakuba Czerwińskiego żółta kartką.

Rafal Nosal

Gole: 24. Plizga, 28. Kupczak – 90+1. Bartoszewicz

Kartki:   30. Czerwińśki (BRK), 44. Chomiuk (BRK), 45+2. Pleva (BRK) – 46. Cierpka (MLE), 68. Lafrance (MLE), 88. Midzierski (MLE)   49. Cierpka (MLE)

Bruk-Bet Termalica: 12. Nowak, 8. Fryc, 2. Sołdecki (kpt.), 5. Czerwiński (53' 3 Kopacz), 27. Jarecki, 10. Chomiuk, 17. Pleva (60' 20. Kaczmarczyk), 25. Kupczak, 29. Janeczko (mł.) (78' 6. Kamiński (mł.), 21. Drozdowicz, 26. Plizga
    Zmiany: 1. Olszewski, 20. Biskup, 6. Kamiński (mł.), 15. Włodyka (mł.), 3. Kopacz, 19. Kaczmarczyk, 16. Paluchowski

Miedź Legnica: 1. Budzyński – 26. Mrowiec (30' 19. Bartczak), 13. Lafrance, 24. Midzierski, 16. Bartoszewicz (kpt.), 8. Cierpka (mł.), 29. Garuch, 9. Labukas (78' 14, Chrzanowski (mł.), 23. Paulo Alves (57' 7. Szczepaniak), 4. Łobodziński, 5. Woźniczka
    Zmiany: 30. Smug, 19. Bartczak, 7. Szczepaniak, 14. Chrzanowski (mł.), 10. Kakoko

Sędziowie: Zbigniew Dobrynin – Piotr Szubielski, Krzysztof Stępień – Albert Różycki (techniczny)