Skra – Trefl 1:3 (koniec) | Trefl – Resovia 3:1 (koniec)
1
22 25 21 23
Niedziela 19.04.2015, 13:30 • Ergo Arena, Gdańsk • Puchar Polski

0:0
    Po znakomitym widowisku LOTOS wygrywa z Resovią 3:1 i to siatkarze z Gdańska cieszą się z Pucharu Polski, gratulujemy!

25:23
    Kontratak LOTOSU kończy ze skrzydła Mateusz Mika! LOTOS Trefl Gdańsk z Pucharem Polski!

24:23
    Blok-aut po ataku Miki! Będzie piłka meczowa dla gospodarzy! Piłka na wagę Pucharu Polski!

23:21
    Ivović po prostej w aut! Przerwa dla trenera Kowala!

20:19
    Zablokowany Schopes przez parę Grzyb-Schwarz!

19:19
    Nie myli się z lewej strony Lotman. Szykuje się nam bardzo emocjonująca końcówka tej partii!

16:16
    Jeszcze raz z kontry Mika! Czas dla trenera Kowala, mamy remis!

13:16
    Zagrywka Grzyba zatrzymuje się na siatce. Druga przerwa techniczna. Asseco prowadzi 16:13!

7:9
    Kolejna świetna wymiana z obu stron! Ostatecznie przedziera się na skrzydle Murphy Troy!

4:8
    Zablokowany Mika. Pierwsza przerwa techniczna w secie czwartym!

25:21
    Trzeci set był naprawdę bardzo wyrównany. Przewagę w końcówce zdobyli gospodarze, nie zdołali dogonić rywali rzeszowianie. Przed nami czwarta partia!

25:21
    Zablokowany Schoeps przez Wojtka Grzyba! LOTOS prowadzi w całym meczu 2:1!

24:21
    Daleko w aut atakuje Penchev. Piłka setowa dla LOTOSU!

20:18
    Zablokowany Buszek, "zamknął" prostą Falaschi! Czas dla trenera Kowala!

16:14
    W sam narożnik trafia Schwarz. Druga przerwa techniczna w secie trzecim przy prowadzeniu LOTOSU 16:14!

7:8
    Świetna akcja Resovi. Pierwsza przerwa techniczna, Asseco prowadzi 8:7!

21:25
    Przypieczętowuje wygraną Resovi w drugim secie skutecznym atakiem Schoeps!

20:24
    Świetnie wybronił Ignaczak, dołem wystawił Drzyzga, a Schoeps pewnie zaatakował po prostej! Piłka setowa!

20:23
    Długa wymiana, zablokowany ostatecznie Schulz przez Schoepsa!

19:22
    Pierwszy skuteczny atak Schulza. Drugi czas w tej partii dla trenera Kowala.

16:18
    Schwarz z kontry, nie zdołali wybronić się rzeszowianie. Czas dla trener Asseco, Andrzeja Kowala.

10:16
    Jeszcze raz Ivović, tym razem skutecznie atakuje ze skrzydła. Druga przerwa techniczna, Asseco prowadzi 16:10!

6:10
    Skuteczna kontra Resovi, czas dla trenera LOTOSU!

5:8
    Jeszcze jeden punkty dla Asseco, Pierwsza przerwa techniczna.

25:22
    LOTOS wygrywa pierwszą partię 25:22! Jak na razie zdecydowanie lepiej grają gospodarzy, którzy zdołali wykorzystać błędy popełnianie przez rzeszowian. Kilka minut przerwy i rozpocznie się drugi set, zostańcie z nami!

25:22
    Przekroczył linię dziewiątego metra Ivović. Pierwsza partia dla LOTOSU!

24:21
    Będzie piłka setowa dla LOTOSU!

21:18
    Świetna wymiana z obu stron! Znakomicie wybronił piłkę Ignaczak, a ze skrzydła skończył Schoeps.

8:6
    Znakomity atak ze skrzydła Murphego Troy'a! Trefl prowadzi na pierwszej przerwie technicznej 8:6!

7:6
    Z problemami przyjmują gospodarze, Schwarz z dala od siatki atakuje w aut. Szybko topnieje przewaga LOTOSU!

5:1
    Błąd w przyjęciu Asseoco, a gospodarze nie zwykli marnować takich sytuacji. Pierwsza przerwa w tym meczu dla trenera Kowala.

0:0
    Już za chwilę wielki finał Pucharu Polski! Czekamy na wielkie sportowe, siatkarskie emocje!

Piotr Swieczak

Trefl Gdańsk: Grzyb, Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak, Wierzbowski, Czunkiewicz, Mika libero: Gacek
    Asseco Resovia Rzeszów: Lotman, Nowakowski, Tichacek, Ivović, Konarski, Ivović, Schoeps, Drzyzga, Buszek, Holmes, Penczew, Dryja, libero: Ignaczak.

Sędziowie: Herbik – Janik