Japonia – Ukraina 3:1 (koniec) | Włochy – Kazachstan 0:3 (koniec) | Węgry – Polska 2:1 (koniec)
Włochy
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Kazachstan
Sobota 25.04.2015, 16:30 • Tauron Arena, Kraków • Mistrzostwa Świata Dywizji 1A

Transmisję z polsko-węgierskiego starcia znajdą Państwo TUTAJ. Początek wielkich emocji już o godzinie 20:00! (18:26:33)

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu, a w szczególności śledzenia wieczornego meczu, w którym Polacy stoczą bój o awans z Węgrami. Koniecznie bądźcie z nami. Do usłyszenia!

Kazachstan z kompletem zwycięstw wraca do elity! A Włosi... do domu.

60:00

59:30
    Przed nami ostatnie trzydzieści sekund tegoż starcia. Tutaj już nie wydarzy się nic specjalnego. Ten mecz nie przysporzył nam zbyt wielu emocji, jednakże można było się tego spodziewać, biorąc pod uwagę sytuację obydwu ekip.

58:50
    Jesteśmy świadkami bardzo błyskawicznego starcia. Dzisiejszy mecz będzie trwał około godzinę i pięćdziesiąt minut! To jest zupełny ewenement, jeżeli mówimy o hokeju na lodzie.

57:31
    Spotkanie zmierza ku końcowi. Na tafli nie dzieje się już nic godnego uwagi. Obydwie drużyny odczuwają zapewne spore zmęczenie. Cóż... Na szczęście niebawem usłyszymy syrenę końcową.

56:00
    Włosi grają już w pełnym zestawieniu. Przed nimi ostatnie cztery minuty walki o gola honorowego. Czy zdołają to zrealizować? Na pewne nie będzie łatwo, aczkolwiek może wykorzystają jakiś minimalny moment zagapienia rywali.

55:48
    Końcówka tercji zdecydowanie dla Kazachstanu. Podopieczni Nazarova grają podobnie jak z Polską. Przypomnijmy, że wówczas to właśnie w ostatniej odsłonie spotkania zapewnili sobie triumf.

55:00
    Do zakończenia dzisiejszego spotkania pozostało zaledwie pięć minut. Przed momentem nieco zawrzało pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn, jednak na szczęście sędzia odnotował skuteczną interwencję.

54:00
    Armin Helfer został ukarany dwuminutową odsiadką poza boiskiem. Włosi są w bardzo ciężkim położeniu. Wydaje się, że nie zdobędą chociażby trafienia honorowego.
    Alexei VORONTSOV - 0:3

53:39
    Gol dla Kazachstanu!
    ALEXEI VORONTSOV z wielkim spokojem zamienił rzut karny na trafienie. Pewne trafienie w okolice spojenia. Bernard nie miał większych szans na skuteczną interwencję.

53:39
    Mamy rzut karny dla Kazachstanu! Jeden z defensorów hakował Vorontsova!

53:00
    Kazachowie powoli rozgrywają po obwodzie. Nie spieszą się już ani troszkę. Widać, że chcą utrzymać ten rezultat do końcowej syreny. Włosi aktualnie przenieśli się na własną tercję. Nic w tym dziwnego, bowiem grają w osłabieniu.

52:16
    Ihnacak został zobligowany do opuszczenia placu gry na dwie minuty za spowodowanie upadku rywala. Faktycznie, przewinienie było widoczne jak na dłoni. Jak najbardziej słuszna decyzja arbitra.

52:00
    Do zakończenia spotkania pozostało zaledwie osiem minut. Wydaje się, iż Kazachowie mogą już być pewni zwycięstwa. Przeciwnicy nie potrafią wywalczyć trafienia kontaktowego.