Stal Rzeszów - Sparta Wrocław | 52:37 (koniec) | | | Falubaz - KS Toruń | 47:43 (koniec) |
GKM - Stal Gorzów Wlkp. | 50:40 (koniec) | | | Unia L. - Unia T. | 52:38 (koniec) |
Wanda - Lokomotiv | 41:49 (koniec) | | | Orzeł - Start | 49:40 (koniec) |
Polonia - ROW | 48:41 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Speedway Wanda Instal Kraków - Lokomotiv Daugavpils
41:49
Magda Matuła
Paweł Słupski
Statystyki:
SK Lokomotiv Daugavpils
1. Maksims Bogdanow 6 (3, 0, 1, 2)
2. Antonio Lindbaeck 8 (0, 2, 2, 2, 2)
3. Fredrik Lindgren 11 (1, 2, 2, 3, 3)
4. Joonas Kylmakorpi 13 (2, 3, 3, 3, 2)
5. Ķasts Puodžuks 2 (w, ,0, 1, 1)
6. Jevgeņijs Kostigow 0 (0, 0,0, 0)
7. Andrzej Lebiediew 9 (3,,3, 2, 1)
Speedway Wanda Instal Kraków
9. Paweł Miesiąc 2 (1, 1, 0)
10. Rafał Trojanowski 9 (2, 3, 1, d, 3)
11. David Watt 7 (0, 1, 3, 3, 0)
12. Andriej Karpow 11 (3, 3, 2, 2, 1)
13. Maciej Kuciapa 7 (2, 1, 3, 1, 0)
14. Maciej Wawrzyniak 2 (1, 0, 1)
15. Daniel Kaczmarek 3 (2, 1, 0)
SK Lokomotiv Daugavpils
1. Maksims Bogdanow 6 (3, 0, 1, 2)
2. Antonio Lindbaeck 8 (0, 2, 2, 2, 2)
3. Fredrik Lindgren 11 (1, 2, 2, 3, 3)
4. Joonas Kylmakorpi 13 (2, 3, 3, 3, 2)
5. Ķasts Puodžuks 2 (w, ,0, 1, 1)
6. Jevgeņijs Kostigow 0 (0, 0,0, 0)
7. Andrzej Lebiediew 9 (3,,3, 2, 1)
Speedway Wanda Instal Kraków
9. Paweł Miesiąc 2 (1, 1, 0)
10. Rafał Trojanowski 9 (2, 3, 1, d, 3)
11. David Watt 7 (0, 1, 3, 3, 0)
12. Andriej Karpow 11 (3, 3, 2, 2, 1)
13. Maciej Kuciapa 7 (2, 1, 3, 1, 0)
14. Maciej Wawrzyniak 2 (1, 0, 1)
15. Daniel Kaczmarek 3 (2, 1, 0)
SK Lokomotiv Daugavpils
1. Maksims Bogdanow 6 (3, 0, 1, 2)
2. Antonio Lindbaeck 8 (0, 2, 2, 2, 2)
3. Fredrik Lindgren 11 (1, 2, 2, 3, 3)
4. Joonas Kylmakorpi 13 (2, 3, 3, 3, 2)
5. Ķasts Puodžuks 2 (w, ,0, 1, 1)
6. Jevgeņijs Kostigow 0 (0, 0,0, 0)
7. Andrzej Lebiediew 9 (3,,3, 2, 1)
Speedway Wanda Instal Kraków
9. Paweł Miesiąc 2 (1, 1, 0)
10. Rafał Trojanowski 9 (2, 3, 1, d, 3)
11. David Watt 7 (0, 1, 3, 3, 0)
12. Andriej Karpow 11 (3, 3, 2, 2, 1)
13. Maciej Kuciapa 7 (2, 1, 3, 1, 0)
14. Maciej Wawrzyniak 2 (1, 0, 1)
15. Daniel Kaczmarek 3 (2, 1, 0)
Bieg 14
David Watt
Antionio Lindbeack
Rafał Trojanowski
Andrzej Lebiediew
RT Za Maksim Bogdanowa startuje Andrzej Lebiediew
Bieg 15
Joonas Kylmaekorpi
Maciej Kuciapa
Fredrik Lindgren
Andriej Karpov
Watt otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.