Concordia – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Izolator – Orlęta 3:1 (koniec) | Jarota – Kleczew 1:0 (koniec)
Wolania – Trzebinia-Siersza 1:0 (koniec) | Pogoń II S. – Świt NDM 1:0 (koniec) | Bałtyk G. – Rasel 1:1 (koniec)
Izolator Boguchwała
3:1 (2:1)
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedziela 26.04.2015, 12:00 • Izo Arena, Boguchwała • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Przed nami spotkanie 27 kolejki III ligi grupy Podkarpacko-Lubelskiej w którym Izolator Boguchwała podejmować będzie na Izo Arenie Orlęta Radzyń Podlaski.

Starcie to szczególnie ważne jest dla Izolatora. Zajmują oni 11 lokatę w tabeli i mają ledwie sześć oczek przewagi nad strefą spadkową. Nie mogą sobie więc pozwalać na wpadki u siebie. Orlęta zaś zajmują piątą lokatę w tabeli z 42 punktami na koncie. Nie grozi im już ani spadek, ani awans, co jednak nie oznacza, że oddadzą to starcie bez walki.

Dyspozycja Izolatora w ostatnich kolejkach wygląda w kratkę. Cztery ostatnie starcie to dwie wygrane ale i porażki. Na początku Kwietnia ulegli w Żołkiewce Hetmanowi 1:2 by następni ograć u siebie Podlasie 4:0, oraz na wyjeździe Orzeł Przeworsk 3:1. W ostatniej serii spotkań ulegli zaś u siebie Stali Rzeszów 0:2.

Orlęta zaś w ostatnich tygodnia nie prezentują się zbyt dobrze. Po wygranej na początku Kwietnia z Tomsaovią, doznali trzech porażek z rzędu ulegając kolejno Resovii 0:3, Chełmiance 0:1 i Wólczance Wólka Pełkińska 2:4.

Po więcej informacji przedmeczowych zapraszamy na oficjalną stronę Izolatora Boguchwała zksizolator.ue

Podsumowując zapowiada się więc dobre starcie w którym cieżko przewidzieć wynik. Bukmacherzy nieco większe szanse dają Izolatorowi. Kurs na ich wygraną wynosi 2.35, podczas gdy na Orlęta 2.45. Wszystko jest więc możliwe! Jak będzie? Przekonamy się w niedziele popołudnie. Początek spotkania o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego starcia na lajfy.com!

Jesteśmy już na Izo Arenie w Boguchwale! Poznaliśmy składy w jakich wystąpią obie ekipy! Początek spotkania za kwadrans! Bądźcie z nami!

Izolator Boguchwała: Pawlus- Kardyś, Dąbek, Adrian Burak, Dziedzic, Domin, Skiba, Arkadiusz Burak, Sitek, Rzeźnik, Tyburczy

Rezerwowi: Kaszuba- Cupryś, Bereś, Brogowski, Świder, Ł. Wójcik, A. Wójcik

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała- Zarzecki, Jakubiec, Szymala, Zmorzyński, Melnychuk, Kot, Tymosiak, Nowacki, Łotys, Leszkiewicz

Rezerwowi: Dąbkowski- Adison, Ebert, Powałka, Kula.

Na Izo Arenie skończyła się rozgrzewka. Zawodnicy udali się do szatni. Za moment początek spotkania.

Obie ekipy już na murawie. Izolator zagra na biało-czarno, Orlęta natomiast na zielono.

Zaczną Orlęta.

1

1
    Szybko do ataku ruszają goście i wywalczają rzut wolny.

2
    Po centrze z niego niepewnie futbolówkę chwyta Pawlus i wylatuje ona za linię końcową. Orlęta będą miały rzut rożny.

3
    Kolejne dośrodkowanie i już skutecznie Pawlus. Piąstkuje futbolówkę na 5 metrze i wyjaśnia sytuację.

4
    Gol dla Izolatora!
    Strzelcem bramki JACEK TYBURCZY.

Odpowiada Izolator i już pierwszy atak gospodarzy jest skuteczny! Mamy pierwszego gola! Na prawej stronie znalazł się Sitek doskonale dośrodkował w pole karne gdzie do futbolówki najwyżej wyskoczył JACEK TYBURCZY i precyzyjnym uderzeniem głową wpakował futbolówkę do bramki!

5
    Szybko odpowiadają i Orlęta! Było blisko natychmiastowego wyrównania! Na 20 metrze znalazł się Łotys mając nieco miejsca posłał ostrę bombę na bramkę i lewy słupek ratuje Pawlusa od utraty gola!

8
    Ponownie próbuje Izolator. Po niezłym ataku pozycyjnym wywalczają na lewym skrzydle rzut wolny.

9
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Orląt.

12
    Ostro teraz na boisku. Brzydki faul Melnychuka i mamy pierwszą w tym spotkaniu żółtą kartkę.

13
    Blisko wyrównania Orlęta! Na 20 metrze piłka trafiła do Tymosiaka ten oddał doskonałe uderzenie, które zmierzało w okienko bramki doskonałą interwencją popisał się jednak Pawlus, który odbił futbolówkę na korner!

14
    Z niego nie wynikło jednak nic ciekawego.

14
    Strzelcem bramki PAWEŁ RZEŹNIK.

I zabójcza odpowiedź Izolatora! Mamy drugie trafienie! Na prawej stronie znalazł się Skiba, popisał się ładnym rajdem wpadł w pole karne i mocno uderzył Stężała zdołał odbić futbolówkę przed siebie dopadł jednak do niej PAWEŁ RZEŹNIK i bez problemu głową skierował ją do pustej bramki!

17
    Izolator idzie za ciosem. Kolejne natarcie po którym zakotłowało się w polu karnym. Z prawego skrzydła w szesnastkę zagrywał Dziedzic, nabiegał na futbolówkę Tyburczy, w ostatniej chwili uprzedził go jednak jeden z defensorów gości, który wybił futbolówkę.

18
    Odpowiadają Orlęta i wywalczają na lewym skrzydle rzut rożny,

19
    Po dośrodkowaniu z niego w szesnastce górą jednak defensorzy Orląt.

21
    Ponownie w natarciu Izolator i wywalczają na 20 metrze rzut wolny.

22
    Gospodarze miast jednak uderzać na bramkę zdecydowali się na krótkie rozegranie i po chwili stracili futbolówkę.

23
    Po chwili Izolator ponawia akcje. Po wymianie futbolówka trafiła na lewej stronie do Kardysia, który zszedł do środka i oddał mocne uderzenie, jednak obok bramki.

24
    W 24 minucie na stadionie pojawia się około 50 osobowa grupa fanów Orląt. Porządkowi zrobili im miejsce na wschodniej części trybun.

27
    Spokojny fragment na boisku. Gra toczona w środku pola.
    Tak to wyglądało przed pierwszym gwizdkiem:

30
    Goście próbują zepchnąć gospodarzy pod ich swoje pole karne. Głośno instruuje ich z ławki ich szkoleniowiec. Pomimo szybkiej straty dwóch goli nie poddają się.

31
    I była niezła szansa na kontaktowego gola dla Orląt! Po wymianie na 20 metrze piłka trafiła do Łotysa ten mając sporo miejsca oddał uderzenie, które minimalnie mija lewy słupek bramki Pawlusa!

33
    Odpowiada Izolator. Lewym skrzydłem ruszył Domin dobiegł do szesnastki i zagrał na 11 metr, tu piłkę wybili defensorzy Orląt jednak zbyt krótko na 20 metrze zebrał ją Skiba i natychmiast mocno uderzył, dobrze ustawiony był jednak Steżała, który pewnie chwyta futbolówkę.

34
    I po chwili kolejne natarcie gospodarzy i powinno być 3:0! Ponownie lewym skrzydłem ruszył Domin zagrał tym razem po ziemi na 11 metr, tutaj do futbolówki dopadł niepilnowany Dziedzic uderzył z pierwszej piłki, słupek ratuje jednak gości przed utratą gola!

35
    Gol dla Orląt!
    Strzelcem bramki WITALI MELNYCHUK.

Mamy potwierdzenie starej piłkarskiej prawdy. Niewykorzystane sytuację się mszczą! Izolator był o krok od trafienia, to jednak Orlęta zdobywają kontaktowego gola! I oni przeprowadzili atak lewym skrzydłem stąd spod końcowej linii na 16 metr zagrał Zmorzyński, tu dopadł do niej WITALI MELNYCHUK i doskonałym technicznym uderzeniem skierował futbolówkę w lewy róg bramki obok interweniującego Pawlusa!

38
    Po tym trafieniu spokojnie na murawie. Izolator chce uspokoić sytuację i wymienia podania w środku pola.

39
    W końcu boguchwalanie wychodzą z dobrym atakiem! Ponownie pokazał się aktywny Domin dobiegł na lewym skrzydle do szesnastki i ładnie zacentrował do futbolówki na 5 metrze dopadł Tyburczy posłał ją jednak głową ponad bramką! Nawet jednak jakby trafił do siatki nic by z tego nie było, gdyż arbiter dopatrzył się spalonego!

42
    Gospodarze w inicjatywie. Szukają jeszcze przed przerwą trzeciego gola. Rozgrywają atak pozycyjny na połowie gości.

43
    I wywalczają na lewej stronie rzut rożny.

44
    Niezła centra z niego na 5 metr. Tu jednak dobrze zachowuje się Stężała, który wychodzi z bramki i piąstkuje futbolówkę. Zebrał ją przed szesnastką dobił popisał się kolejną precyzyjną centrą w tym spotkaniu, do której w szesnastce dopadł Dąbek i uderzył głową, golkiper gości był jednak czujny i pewnie chwycił futbolówkę.

45
    Arbiter doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

45+1
    Odpowiadają po dłuższym czasie goście i byli o krok od wyrównania! Po prostopadłym zagraniu sam na sam z Pawlusem znalazł się Tymosiuk oddał mocne uderzenie, golkiper gospodarzy popisał się jednak kapitalną interwencją i odbił futbolówkę na korner!

45+2
    Po dośrodkowaniu z niego nie wynikło jednak nic ciekawego.

45+2

Po świetnej pierwszej połowie Izolator Boguchwała prowadzi z Orlętami Radzyń Podlaski 2:1. Jak na standardy III ligi jesteśmy świadkami naprawdę bardzo dobrego widowiska. Obie strony stawiają na atak, nie chowają się na własnej połowie i oglądaliśmy wiele sytuacji podbramkowych z obu stron. Lepszą skutecznością jak na razie popisali się gospodarze i to oni prowadzą jednym trafieniem. W drugiej połowie wszystko jest jednak możliwe. Zapraszamy za kwadrans!

46

46
    W przerwie pierwsze zmiana w Izolatorze. W miejsce Rzeźnika na boisku pojawia się Łukasz Wójcik.

47
    Strzelcem bramki JAROMIR SKIBA.

Druga połowa zaczyna się podobnie jak pierwsza! Mocne uderzenie Izolatora i mamy trzecie trafienie! Ponownie pokazuje się Domin, dostał piłkę na lewym skrzydle i zagrał po ziemi na 15 metr tutaj do futbolówki dopadł JAROMIR SKIBA doskonale zwiódł jednego z defensorów gości mocnym uderzeniem pokonał Stężałe!

49
    Natychmiast odpowiadają goście. Po zagraniu z prawego skrzydła w polu karnym do futbolówki dopadł Nowacki, oddał uderzenie, odbiło się ono jednak od jednego z defensorów gości i poleciło obok bramki. Korner dla gości.

50
    A po nim goście byli blisko drugiego trafienie! Po centrze gospodarze zbyt krótko wybili futbolówkę dopadł do niej tuż przed szesnastka Łotys zwiódł jednego z graczy Izolatora i mocno uderzył, jednak minimalnie obok bramki!

50
    Druga roszada w Izolatorze. W miejsce Sitka na boisku pojawia się Bereś.

53
    Po mocnym początku drugiej połowy. Spokojniej na murawie. Gra toczona w środku pola.

54
    Pierwsza roszada w Orlętach. W miejsce Szymali na boisku pojawia się Ebert.

56
    Po przestoju rusza Izolator i wywalcza na lewym skrzydle rzut wolny.

57
    Niezła centra z niego Domina, w polu karnym dobrze ustawieni są jednak defensorzy Orląt i wybijają futbolówkę.

59
    Po chwili ładnie lewym skrzydłem ruszył Kardyś, zagrał klepę z partnerem i otrzymał zwrotne zagranie na wysokości pola karnego, wpadł nie i zdecydował się na uderzenie po długim słupku, futbolówka leci jednak ponad bramką.

60
    Druga roszada w Orlętach. W miejsce Nowackiego na boisku pojawia się Adison.

61
    Odpowiadają po dłuższym czasie goście i wywalczają na prawym skrzydle rzut wolny.

62
    I było groźnie w polu karnym gospodarzy! Ostro z wolnego w pole karne zagrał Zmorzyński, tutaj ogromne zamieszanie, dwukrotnie uderzał Adison, za każdym razem został jednak zablokowany!

65
    W jednym ze starć ucierpiał Kot i przez moment leżał na murawie. Mieliśmy moment przerwy w spotkaniu. Wszystko już jednak w porządku. Mecz wznowiony.

66
    Po chwili przerwy do ataku ruszyli gospodarze i była niezła szansa. Po prostopadłym zagraniu w polu karnym do futbolówki dopadł Tyburczy uderzył po ziemi, dobrą interwencją popisał się jednak Stężała.

67
    Szybkie kolejne natarcie Izolatora i wywalczają na 20 metrze rzut wolny. Faulował Tymosiak i słusznie został ukarany żółtą kartką.

68
    Z wolnego mocnym uderzeniem popisał się Skiba. Futbolówka trafia jednak w mur.

69
    Izolator nacisnął. Ponownie na lewym skrzydle znalazł się Domin i brzydkim faulem powstrzymał go Jakubiec za co został ukarany przez arbitra żółtą kartką. Kolejny wolny dla gospodarzy.

70
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Izolatora.

70
    Trzecia roszada w Orlętach. W miejsce Kota na boisku pojawia się Powałka.

70
    Szkoleniowiec gości przez drugą połowę często kwestionował decyzje arbitra. Ten w końcu nie wytrzymuje podchodzi do ławki rezerwowych i postanawia odesłać go na trybuny.

71
    Goście tymczasem ruszają do ataku i wywalczają na lewym skrzydle rzut wolny.

72
    I po centrze z niego byli bliscy kontaktowego trafienia! Na 5 metrze najwyżej do piłki wyskoczył Łotys, który uprzedził wychodzącego z bramki Pawlusa, posłał ją jednak ponad bramką!

74
    Odpowiadają gospodarze. Na prawym skrzydle znalazł się Bereś, zszedł z piłką do środka i oddał mocne uderzenie, jednak obok bramki.

75
    I szybko jesteśmy pod drugim polem karnym. Tutaj na 20 metrze piłkę otrzymał Adison mając nieco miejsca mocno uderzył, jednak obok bramki. Blokować go próbował jeden z defensorów Izolatora i obaj piłkarze się starli. Gracz Orląt ucierpiał podczas tego zdarzenia i potrzebuje pomocy fizjoterapeutów. Chwila przerwy w grze.

78
    Przerwę na boisku wykorzystuje szkoleniowiec gospodarzy. Dokonuje roszady. W miejsce Tyburczego na boisku pojawia się Cupryś.

79
    Adison tymczasem opuścił murawę na noszach i jest opatrywany poza boiskiem. Mecz wznowiony, goście na moment w dziesiątkę.

80
    Adison nie jest w stanie kontynuować gry.W jego miejsce na boisku pojawia się Kula.

80
    Brzydki faul Zarzeckiego w środku pola i mamy żółtą kartkę.

82
    Ostatnia zmiana w Izolatorze. W miejsce Arkadiusza Buraka na boisku pojawia się Arkadiusz Wójcik.

82
    Arkadiusz Burak zbyt wolno schodził z boiska, chcąc ukraść cenny czas i arbiter kara go za to jeszcze przed zejściem żółtym kartonikiem

85
    Orlęta w ataku pozcyjnym. Goście się jeszcze nie poddają.
    Czy w końcówce będziemy jeszcze świadkami goli?

88
    Orlęta tracą piłkę na połowie gospodarzy i Ci wychodzą z doskonałą kontrą po której mogli zdobyć czwartego gola! Po zagraniu Domina w polu karnym do futbolówki dopadł Skiba mocno uderzył, piłka rykoszetem odbiła się od jednego z defensorów Orląt i poleciała tuż obok bramki! Jedynie korner dla Izolacji!

89
    A po centrze z niego znowu było groźnie! Do futbolówki najwyżej wyskoczył Dąbek uderzył głową, minimalnie jednak obok bramki!

90
    Arbiter dorzuca 5 minut do regulaminowego czasu gry.

90+2
    Izolator kontroluje sytuacje w doliczonym czasie gry. Utrzymuje cieżar gry w środku pola nie dopuszczając gości pod swoje pole karne.

90+4
    Boguchwalanie ładnie teraz pograli na lewym skrzydle. Parę klepek utrzymanie piłki w narożniku i zyskali cenne sekundy.

90+5

Po bardzo dobrym spotkaniu Izolator pokonuje Orlęta Radzyń Podlaski 3:1. W drugiej połowie gorzej zaperzentowali się goście i nie była ona aż tak ciekawa jak pierwsza. Izolator szybko podwyższył prowadzenie i bez problemu dowiózł wygraną już do końca. Gospodarze zasłużenie więc zdobywają trzy oczka.

Po wypowiedzi pomeczowe, zdjęcia i video z tego spotkania zapraszamy na oficjalną stronę Izolatora Boguchwała! zksizolator.eu. (13:57:10)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.