Limanovia – Błękitni 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Kotwica 3:1 (koniec) | Siarka T. – Puszcza 3:2 (koniec)
Nadwiślan – Stal M. 2:1 (koniec) | Raków – Okocimski 1:0 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
3:1 (2:0)
Kotwica Kołobrzeg
Piątek 01.05.2015, 17:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga

Gospodarze bardzo pewnie pokonują Kotwice Kołobrzeg 3:1. W tym spotkaniu zdecydowaną przewagę mieli piłkarze ROW-u, którzy potrafili ją udokumentować aż trzema trafieniami. Trzy punkty zostają w Rybniku i podopieczni Mariusza Prasoła w dalszym ciągu liczą się w walce o awans do I ligi.

90+3
    Gol dla Kotwicy!
    Pewnym egzekutorem "jedenastki" JAKUB POZNAŃSKI, który zmniejsz rozmiary porażki!

90+2
    Ręką we własnym polu karnym zagrywa Bedronka, będzie karny dla gości!

88
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Siwek, na boisku pojawia się Spratek.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Bułka (Kotwica Kołobrzeg).

83
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Chruściński, na boisku pojawia się Kugiel.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Kokosiński (Kotwica Kołobrzeg).

81
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Jary, na boisku pojawia się Bedronka.

72
    Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Soczyńskiego, końcami palców broni Kajzer!

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Soczyński (Kotwica Kołobrzeg).

69
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Buchała.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Poznański. (Kotwica Kołobrzeg).

62
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Ropiejko, na boisku pojawia się Biegański.

59
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Mandrysz.

55
    Gol dla Energetyka!
    MAREK KROTOFIL wykorzystuje zamieszanie pod bramką Kamoli po rzucie rożnym i strzela trzecią bramkę dla ROW-u!

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Berg (Kotwica Kołobrzeg).

46
    Dwie zmiany po przerwie w drużynie gości. Na drugą połowę nie wyszli już Folc i Świechowski. W ich miejsce Kamola i Berg.

Po pierwszych 45. minutach ROW prowadzi dwoma bramkami! Jak na razie jesteśmy świadkami bardzo przeciętnego spotkania. Gospodarze kontrolują wydarzenia na boisku i wydaję się, że Kotwica będzie miała duże problemy by zmienić ten obraz gry w drugiej połowie.

44
    Świetny rajd środkiem pola SZYMONA SOBCZAKA zakończony potężnym uderzeniem na bramkę Folca, piłka przelatuje pod brzuchem bramkarzowi Kotwicy i ląduje w siatce!

25
    SEBASTIAN SIWEK zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i była to bardzo dobra decyzja! Folc nie dał rady skutecznie interweniować po fenomenalnym uderzeniu pomocnika gospodarzy, dla którego jest to pierwsze trafienie w barwach ROW-u!

22
    Żółta kartka dla Szymona Sobczaka, za "symulowanie".

18
    Świetną szansę na zdobycie bramki miał Mariusz Muszalik! Kapitan gospodarzy przejął piłkę w polu karnym gości, potężnie uderzył na bramkę Folca, ale ten popisuje się świetnym refleksem!

Sędzia Sylwester Rasmus wyprowadza na murawę obie jedenastki!

Witam Państwa z Rybnika! Zakończyła się właśnie rozgrzewa obu drużyn! Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie, znamy już składy na jakie zdecydowali się dzisiaj obaj trenerzy.

Piotr Swieczak

Gole: 25. Siwek, 44. Sobczak, 55. Krotofil – 90+3. Poznański (kar.)

Kartki:   22. Sobczak (ROW), 90+2. Bedronka (ROW) – 53. Berg (KTW), 66. Poznański. (KTW), 70. Soczyński (KTW), 82. Kokosiński (KTW), 88. Bułka (KTW)

ROW 1964 Rybnik: 22. Kajzer – 3. Groli, 4. Nowak, 7. Krotofil, 9. Muszalik, 10. Siwek (88. Spratek), 11. Sobczak (59. Mandrysz), 14. Musiolik (69. Buchała), 15. Jary (81. Bedronka), 17. Wolniewicz
    Trener: Mariusz Prasoł

Zmiany: Rybicki – Bedronka, Buchała, Mandrysz, Spratek, Gilewicz, Janik

Kotwica Kołobrzeg: 1. Folc (46. Kamola)– 3. Chruściński (82. Kugiel), 6. Kokosiński, 7. Bułka, 8. Sochań, 10. Rydzak, 17. Bejuk, 18. Poznański (k), 19. Soczyński, 22. Ropiejko (62. Biegański), 77. Świechowski (46. Berg)
    Trener: Piotr Rzepka

Zmiany: Kamola – Korczyński, Berg, Szutenberg, Kugiel, Babiarz, Biegański

Sędziowie: Rasmus – Kaszyński, Gryckiewicz – Skoczylas