GKS T. – Pogoń Sdl. 4:1 (koniec) | Dolcan – Chrobry 0:2 (koniec) | Flota – Stomil 0:0 (poz.)
Widzew – Wigry 2:2 (koniec) | Arka – Bytovia 0:1 (koniec) | Miedź – Wisła Pł. 0:2 (koniec)
Sandecja – Zagłębie L. 0:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
0:1 (0:1)
Zagłębie Lubin
Sobota 09.05.2015, 18:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Zapraszamy na kolejne emocje na zapleczu ekstraklasy. W ramach 29. kolejki w Nowym Sączu tamtejsza Sandecja podejmować będzie Zagłębie Lubin.

Zagłębie Lubin jest obecnie w świetnej formie. Lubinanie wygrali aż cztery z pięciu ostatnich spotkań! Do tego warto dodać, że od 12 spotkań Zagłębie jest niepokonane!

Zdecydowanie gorzej w ostatnich meczach radzą sobie gospodarze sobotniego meczu. Tylko jeden z ostatnich meczy zakończył się zwycięstwem Sandecji. Aż cztery z pięciu ostatnich spotkań to porażki!

W ostatniej kolejce obydwie drużyny wygrały. Sandecja wygrała 2:1 z Pogonią Siedlce, a Zagłębie pokonał 2:0 Dolcana Ząbki.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami górą byli lubinanie. Jedynego gola zdobył w 4. minucie Arkadiusz Woźniak.

Jeżeli chodzi o tabelę, to obydwie drużyny dzieli przepaść. Goście tego spotkania są aktualnie liderem – 61 oczek. Ich rywale zgromadzili 32 punkty i zajmują dopiero 13. miejsce.

Na relację zapraszamy już kilka minut przed 18:00, kiedy to zaprezentujemy składy obydwóch drużyn.

Witamy z Nowego Sącza, Właśnie trwa rozgrzewka, a już za kwadrans rozpocznie się spotkanie pomiędzy Sandecją a Zagłębiem.

1

1
    Błąd znajdował się na pozycji spalonej.

12
    Błąd uderzał z okolic linii pola karnego, ale nieskutecznie.

15
    Żółtą kartkę otrzymuje Szarek (Sandecja Nowy Sącz).

18
    Contra dośrodkował w pole karne Sandecji, ale połapał się w tym obrońca gospodarzy i wybił piłkę na aut.

22
    Woźniak próbował oddać strzał, ale został zablokowany.

28
    Gol dla Zagłębia!
    Mamy pierwsze trafienie w tym spotkaniu! 1:0 prowadzi Zagłębie Lubin po ładnym strzale przy słupku ADRIANA BŁĄDA.

34
    Contra zagrywa do Krzysztofa Piątka, ten oddaje strzał, ale zostaje zablokowany.

40
    Strzał Woźniaka obok bramki. Trzeba przyznać, że zawodnik gości znajdował się w dość trudnej sytuacji.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Janoszka (Zagłębie Lubin).

45
    Pierwsza połowa zostaje przedłużona o minutę.

45+1

Po pierwszej połowie prowadzą przyjezdni, którzy zdobyli bramkę w 28 minucie. Autorem gola był Adrian Błąd. W pierwszej połowie mieliśmy akcję zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką, jednak zabrakło skuteczności, abyśmy mogli oglądać więcej bramek w tym spotkaniu.

46

47
    Krzysztof Piątek złapany na spalonym.

50
    Mieliśmy rzut rożny dla gospodarzy, ale radzą sobie w tej sytuacji przyjezdni, którzy oddalają zagrożenie.

57
    Jak na razie nie mieliśmy jeszcze groźniejszej akcji w drugiej połowie.

57
    Zbyt mocno z rzutu wolnego zagrywał Błąd.

58
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Kuźma, na boisku pojawia się Niane.

59
    Janoszka zagrał do Krzysztofa Piątka, a ten drugi z pięciu metrów nie trafia w bramkę! Ależ była okazja dla gości.

65
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Urban, na boisku pojawia się Fałkowski.

65
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Woźniak, na boisku pojawia się Bonecki.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Bonecki (Zagłębie Lubin).

70
    Ładna akcja Boneckiego z Janoszką, na strzał zdecydował się ten drugi, ale niestety dla Zagłębia był to strzał niecelny.

72
    Ze spalonego bramkę zdobywają gospodarze.

76
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi K.Piątek, na boisku pojawia się Papadopulos.

80
    Sandecja przejęła inicjatywę i raz po raz zagraża bramce rywali, jednak ich próby jak na razie są bezskuteczne.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Tosik (Sandecja Nowy Sącz).

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Guldan (Zagłębie Lubin).

85
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Błąd, na boisku pojawia się Stolarski.

86
    Kontra Tosika przerwana przez gospodarzy.

90
    Podanie Janoszki do Stolarskiego zablokowane, ale piłka trafia jeszcze raz do Janoszki, który lekkim strzałem nie zagroził bramce rywali.

90
    Spotkanie przedłużone o dwie minuty.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Niane (Sandecja Nowy Sącz).

90+2

Zagłębie Lubin dowiozło zwycięstwo i dzięki bramce zdobytej w pierwszej połowie spotkania Miedziowi umacniają się na pozycji lidera. Spotkanie to jednak nie było jednostronnym pojedynkiem na jaki się zapowiadało, Sandecja próbowała raz po raz zagrozić bramce lidera tabeli. (19:50:14)