Grunwald R.Ś. – Szombierki 2:2 (koniec) | Bałtyk G. – Leśnik 0:0 (koniec) | Polonia W. – Wieluń 0:0 (poz.)
Włocłavia – Jarota 0:2 (koniec) | Sokół – Start O. 2:0 (koniec) | Łowicz – Ursus 2:0 (koniec)
Górnik Wes. – Polonia Ł. 2:0 (koniec) | Swornica – Ruch Z. 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Hetman Ż. 5:0 (koniec)
Radomiak – Białobrzegi 2:1 (koniec) | Bielawa – Oława 0:1 (koniec)
Grunwald Ruda Śląska
2:2 (0:0)
Szombierki Bytom
Sobota 09.05.2015, 11:00 • Stadion Grunwaldu, Ruda Śląska. • 3 Liga

Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Zapraszam na kolejne relację na żywo na lajfy,com! (12:57:35)

To był na prawdę emocjonujący mecz. Spotkanie zakończyło się remisem. Obie drużyny zdobyły po dwa gole. Dla Grunwald Ruda Śląska celny strzał wykonali Dariusz Kot ora Daniel Kowalski. W drużynie Szombierki Bytom do bramki wycelowali Sebastian Pączko oraz Rafał Kuliński. Podczas tego spotkania sędzia rozdał sporo kartek. Upomnienia trafiły do Rosińskiego Marcina, Piotra Makowskiego, Karola Ślęzoka oraz Łukasza Polaka. W drużynie gospodarzy upomnienie trafiło jedynie do Adama Wolka.

90+3

90+2
    Dariusz Kot próbował atakowań. Na przeciw stanęło mu dwóch rywali! Nie było szans aby się przez nich przedostał.

90+2
    Marcin Jaskiernia próbował odebrać piłkę trzem rywalom. Nie udał mu się ten manewr.

90+1
    Goście cały czas starają się wyjść na prowadzenie. Rozgrywają akcję na połowie rywali.

90
    Bardzo ładne przejęcie piłki przez Łukasza Maciongowskiego. Nie udaje mu się jednak przejść do ataku. Sędzia decyduje się doliczyć trzy minuty do tego meczu.

89
    Szombierki Bytom próbują wykorzystać ostatnie minuty meczu. Nie udaje im się jednak dobrze wycelować.

88
    Goście spokojnie wymieniają się podaniami na swojej połowie. Po chwili decydują się na przejście do ataku.

87
    Karol Ślęzok rozpoczyna akcję z rzutu wolnego w centralnej części boiska. Nie udaje im się dobrze rozplanować tego ataku. Rywale wybijają footbolówkę na aut.

86
    Zawodnicy z Bytomia próbują przejść do ataku. Tam jednak tracą piłkę.

85
    Gol dla Grunwaldu!
    Po nie udanym strzale Mateusza Dreszera, Daniel Kowalski przejmuje piłkę i wykonuje strzał z pola karnego!

84
    Daniel Jagodziński wykonuje rzut wolny na prawym skrzydle rywali. Celuje od razu do bramki przeciwników. Bardzo ładnie piłkę łapie Andrzej Wiśniewski.

83
    Gospodarze się nie poddają. Cały czas próbują atakować. Szybko zbliżają się do pola karnego rywali.

82
    Adam Wolek zostaje upomniany już drugi raz. Przez to otrzymuje czerwoną kartkę.

81
    Rudzianie próbują odpowiedzieć ostrym atakiem. Szybko przechodzą na połowę rywali.

80
    Gol dla Szombierek!
    Wspaniała bramka w wykonaniu Rafała Kulińskiego. Pięknie wykorzystał rzut karny.

78
    Szombierki cały czas próbują wyjść na prowadzenie. Sebastian Pączko zostaje ostro faulowany w polu karnym.

77
    Szombierki Bytom przechodzą do ataku. Tam Adam Wolek zostaje upomniany za ostre faulowanie.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.