Grunwald R.Ś. – Szombierki 2:2 (koniec) | Bałtyk G. – Leśnik 0:0 (koniec) | Polonia W. – Wieluń 0:0 (poz.)
Włocłavia – Jarota 0:2 (koniec) | Sokół – Start O. 2:0 (koniec) | Łowicz – Ursus 2:0 (koniec)
Górnik Wes. – Polonia Ł. 2:0 (koniec) | Swornica – Ruch Z. 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Hetman Ż. 5:0 (koniec)
Radomiak – Białobrzegi 2:1 (koniec) | Bielawa – Oława 0:1 (koniec)
Grunwald Ruda Śląska
2:2 (0:0)
Szombierki Bytom
Sobota 09.05.2015, 11:00 • Stadion Grunwaldu, Ruda Śląska. • 3 Liga

85
    Gol dla Grunwaldu!
    Po nie udanym strzale Mateusza Dreszera, Daniel Kowalski przejmuje piłkę i wykonuje strzał z pola karnego!

82
    Adam Wolek zostaje upomniany już drugi raz. Przez to otrzymuje czerwoną kartkę.

80
    Gol dla Szombierek!
    Wspaniała bramka w wykonaniu Rafała Kulińskiego. Pięknie wykorzystał rzut karny.

77
    Szombierki Bytom przechodzą do ataku. Tam Adam Wolek zostaje upomniany za ostre faulowanie.

76
    Kolejne upomnienie trafia do Rafała Kulińskiego.

75
    Za niesportowe zachowanie Łukasz Polak zostaje ukarany żółtą kartką.

74
    Piotr Makowski schodzi z boiska. Na jego miejsce pojawia się Jacek Jarnot.

73
    Bardzo ładnie z lewego skrzydła do bramki rywali wycelował Sebastian Pączko.

70
    Za ostre faulowanie w centralnej części boiska żółtą kartą został upomniany Karol Ślęzok.

68
    Za Skibę na boisku pojawia się Łukasz Polak.

66
    Przepiękna bramka w wykonaniu Dariusza Kota. Przyjął on podanie z autu i będąc kilka metrów od bramki rywali wykonał piękny strzał.

58
    Dziękujemy Michałowi Haftowskiemu. Na jego miejsce wchodzi Dariusz Kot.

46
    Na samym początku drugiej połowy mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Na boisko wchodzi Marcin Jaskiernia.

38
    Karol Ślęzok podaje z lewego skrzydła do Piotra Makowskiego! Wspaniały strzał przyjął jednak Marcin Soldak! Bramkarz jest w świetnej formie!

35
    Za niesportowe zachowanie Piotr Makowski zostaje upomniany żółtą kartką.

26
    Gospodarze cały czas próbują rozegrać akcje na połowie przeciwników. Po chwili Marcin Rosiński ostro fauluje rywala.

23
    Za Mateusza Kiepurę na boisko wchodzi Daniel Kowalski.

16
    Piotr Makowski przechodzi szybko z piłką na prawym skrzydle. Zaraz pod bramką próbuje podać do Sebastiana Pączko, który jest kilka metrów na wprost od celu. Przeciwnicy nie pozwalają aby zawodnik ten dostał piłkę. Piękne przejęcie

11
    Gospodarze rozpoczynają z rzutu rożnego na połowie rywali. Daniel Jagodziński od razu celuje do bramki przeciwników. Świetna obrona w wykonaniu Andrzeja Wiśniewskiego.

9
    Dawid Szczypior próbował zdobyć pierwszego gola! Strzelał z pola karnego na połowie rywali. Nie udało mu się jednak dobrze wycelować. Piłka znacznie ominęła bramkę z lewej strony.

5
    kolejna świetna interwencja w wykonaniu Marcina Soldaka! Rywale kilka razy próbowali trafić do bramki! Za każdym, razem bramkarz Grunwaldu przyjął piłkę.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.