Grunwald R.Ś. – Szombierki 2:2 (koniec) | Bałtyk G. – Leśnik 0:0 (koniec) | Polonia W. – Wieluń 0:0 (poz.)
Włocłavia – Jarota 0:2 (koniec) | Sokół – Start O. 2:0 (koniec) | Łowicz – Ursus 2:0 (koniec)
Górnik Wes. – Polonia Ł. 2:0 (koniec) | Swornica – Ruch Z. 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Hetman Ż. 5:0 (koniec)
Radomiak – Białobrzegi 2:1 (koniec) | Bielawa – Oława 0:1 (koniec)
Radomiak Radom
2:1 (2:1)
Pilica Białobrzegi
Sobota 09.05.2015, 17:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 3 Liga

Koniec spotkania! Radomiak zrewanżował się Pilicy i wygrał 2:1! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (18:55:07)

90+4

90+3
    Goście mieli rzut rożny, ale nie dali rady zagrozić bramce Radomiaka.

90+2
    Wojtkielewicz zmienia Rawskiego. Ostatnia zmiana w Pilicy.

90+1
    Miał okazję Obłuski! Kula ratuje jednak gospodarzy! Ależ interwencja!

90
    Czy goście cały zespołem ruszą do przodu?

89
    Sędzia nie powinien doliczać tutaj zbyt wiele minut...

88
    W odpowiedzi niecelny strzał jednego z piłkarzy gospodarzy.

87
    Uderzał Dubina, ale pewnie między słupkami Michał Kula.

86
    Ależ będzie okazja dla przyjezdnych! Ręka Dubiny praktycznie na linii pola karnego!

85
    Czy tutaj wydarzy się jeszcze coś ciekawego?

84
    "Pokazał się" Stanisławski. Zamiast gola dostał jednak żółtą kartkę.

83
    Jest na murawie Lewiński. Poza boiskiem Białecki.

82
    Szykuje się trzecia korekta w składzie przyjezdnych.

81
    Nie ma zbyt wielu emocji w tej drugiej odsłonie. Nie da się ukryć.

80
    Miał okazję teraz Świdzikowski, ale ostatecznie nie dał rady.

79
    Niezła akcja Radomiaka, ale będzie tylko rzut rożny. Za długo zwlekał bowiem Brągiel.

78
    Nie tym razem. Nie ma celnego uderzenia na bramkę Kuli.

77
    Będzie okazja na wyrównanie. Rzut rożny dla Pilicy.

76
    Bogacz nie strzelił gola swojej byłej drużynie. Zmienia go Krupnik.

75
    To już ostatni dzwonek dla gości! Do końca meczu pozostał tylko kwadrans!

74
    Stanisławski zastępuje Śliwińskiego.

73
    Szykuje się ostatnia korekta w składzie gospodarzy.

72
    "Leo" obejrzał jeszcze żółtą kartkę. Zdaniem sędziego – zbyt długo schodził z boiska.

72
    Patryk Wolski zmienia Leandro.

71
    Szykuje się trzecia zmiana w Radomiaku.

70
    A może piłkarze przypomną sobie jak ekspresowo zdobywali bramki w pierwszej połowie?

69
    Szukał w polu karnym Śliwińskiego Cieciura, ale ostatecznie z tej akcji nic nie wyszło.

68
    Niewiele ponad dwadzieścia minut do końca tego pojedynku.

67
    Uderzał Mateusz Radecki, ale zabrakło mu precyzji.

66
    Może teraz wydarzy się coś ciekawego? Będzie rzut rożny dla Radomiaka.

65
    Jak spisze się najlepszy snajper przyjezdnych?

64
    Stawia wszystko na jedną kartę trener gości. Hernika zmienia Obłuski.

63
    Uderzenie zza pola karnego jednego z gości, ale obok słupka.

62
    Ten mecz w zasadzie mógłby już się skończyć.

61
    Prostopadła piłka od Radeckiego, ale za mocna.

60
    Godzina gry za nami. Radomiak prowadzi z Pilicą 2:1.

59
    Jest już na murawie Włodek Puton. Zmieniony Filipowicz.

58
    Póki co do wejścia szykuje się Włodek Puton.

57
    Ciekawe czy na boisku pojawi się dzisiaj Stanisławski?

56
    Dobra kontra gospodarzy, ale raz jeszcze w porę zareagowali defensorzy gości.

55
    Po prostu czujnością wykazali się defensorzy gości.

54
    Cieciura poszukał w polu karnym rosłego Kucharskiego, ale ostatecznie bez efektu.

53
    Kominiak brzydko fauluje Leandro. Żółta kartka.

52
    Wydaje się, że jeżeli Radomiak strzeli gola na 3:1 – emocje już opadną.

51
    Póki co w tej odsłonie nie dzieje się zbyt wiele ciekawego.

50
    Już jednak gramy dalej.

49
    Wcześniej mieliśmy jeszcze przerwę w grze, bowiem ucierpiał jeden z graczy gości.

48
    Od razu niezła akcja Darka, ale zabrakło dośrodkowania.

47
    Trzeba przyznać, że to nie był rewelacyjny mecz Kacpra.

46
    Jedna zmiana w przerwie. Wnuka zastępuje Brągiel.

46

Przerwa! Po emocjonującej końcówce pierwszej połowy – Radomiak prowadzi z Pilicą Białobrzegi 2:1. Tutaj jednak możliwy jest każdy wynik! Zostańcie z nami!

45+1

45
    Uderzał Jacek Moryc, on lubi takie pozycje, ale skończyło się tylko rzutem rożnym.

44
    Wcześniej jednak rzut wolny dla gości i żółta kartka dla Kucharskiego – za kolejny faul.

43
    Za chwilę dowiemy się ile minut doliczy arbiter.

42
    Tym razem jednak bez efektu, chociaż goście mieli stały fragment gry.

41
    Czy to czas na odpowiedź Pilicy?!

40
    Gol dla Radomiaka!
    Co tu się dzieje?! Przed szesnastką dobrze popracował Leandro, piłkę przejął PRZEMYSŁAW ŚLIWIŃSKI i uderzeniem w długi róg pokonał Młodzińskiego!

39
    Narzekałem, że nie mamy bramek to proszę. Dwa trafienia w dwie minuty!

38
    "Ozi" zemścił się na swoim byłym klubie.

37
    Gol dla Pilicy!
    Co za odpowiedź Pilicy! Nie minęła nawet minuta, a błąd defensywy gospodarzy wykorzystał ARKADIUSZ OZIEWICZ!

36
    Faul Hernika na Cieciurze miał fatalne konsekwencja dla Pilicy! Poza żółtą kartką, goście tracą również gola! Piłkę do siatki – z bliskiej odległości – wpakował bowiem ALEKSIEJ DUBINA!

35
    Remis na boisku, remis także w statystyce żółtych kartek. Teraz ukarany Hernik.

34
    Nie jest zbytnio aktywny młody Filipowicz. Ale waleczności nie można mu odmówić.

33
    Po okresie początkowej przewagi gości, teraz to Radomiak gra lepiej.

32
    Kibice przy Struga wciąż czekają na gole. Czy się doczekają?

31
    Bramka dla Radomiaka! Głową Młodzińskiego pokonuje Śliwiński! W tej akcji był jednak spalony. Gol nie zostaje uznany.

30
    Teraz pokazał się Śliwiński, ale – podobnie jak wcześniej Wnukowi – zabrakło mu zdecydowania.

29
    Ładna akcja Leandro! Ostatecznie jednak górą Młodziński.

28
    Jedyne zagrożenie pod obiema bramkami sprawiają stałe fragmenty gry.

27
    Blisko pół godziny gry za nami. Nie ma w tym meczu zbyt wielu składnych akcji.

26
    Niezła akcja gospodarzy, ale w decydującym momencie Wnukowi zabrakło zdecydowania.

25
    Bardzo aktywny jest dzisiaj Kiełtyka.

24
    Kacper Wnuk przerywa kontrę gości. Zasłużona żółta kartka.

23
    Może żałować tej sytuacji "Leo".

22
    Leandro trafia jednak w mur, jest próba dobitki, ale nieskuteczna.

21
    Dwadzieścia metrów do bramki Młodzińskiego. Będzie rzut wolny dla Radomiaka.

20
    Radomiak próbował skontrować rywala, ale akcja została zmarnowana w decydującej fazie.

19
    Mieliśmy drobne problemy techniczne, ale już wznawiamy naszą relację.

18
    Blisko dwadzieścia minut gry za nami. Na stadionie w Radomiu wciąż bez bramek.

17
    Mimo, że pozycja była całkiem niezła – Dubina trafił bowiem w mur.

16
    W odpowiedzi to Radomiak miał teraz swój rzut wolny. Nie został on jednak wykonany aż tak dobrze.

15
    Co za parada Michała Kuli! Bramkarz ratuje gospodarzy po znakomitym strzale Oziewicza! Po chwili dobijał Bogacz, ale pomylił się!

14
    Będzie okazja dla gości. Przed polem karnym rywala faulował jeden z obrońców Radomiaka.

13
    Po chwili z dobrej strony pokazał się Kiełtyka, ale jego strzał został zablokowany.

12
    Ten stały fragment gry nie przyniósł jednak rezultatu.

11
    Wspomniałem o Leandro i to właśnie on uderzał teraz z dystansu. Skończyło się jednak tylko rogiem.

10
    Sporo dobrych znajomych na boisku. Moryc, Karasek, Oziewicz czy Bogacz doskonale znają obiekty przy Struga.

9
    Obaj przecież nie grają za często w zespole Radomiaka.

8
    Oczy kibiców Radomiaka zwrócone są dzisiaj szczególnie na duet Karol Kucharski – Maciej Filipowicz.

7
    Jak co mecz stara się brać na siebie grę Leandro. Póki co nie dochodzi jednak do sytuacji bramkowych.

6
    Cały czas niewiele ciekawego przy Struga.

5
    Pięć minut gry za nami. Temu spotkaniu przydałby się gol dla którejś z drużyn.

4
    Przyjezdni mają tutaj małą przewagę psychologiczną. W końcu jako jedyni w całej lidze wiedzą, jak pokonać Radomiaka.

3
    Póki co gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

2
    Mecz zaczęli goście. Czy Radomiak potrafi znaleźć motywację do kolejnych zwycięstw?

1

Piłkarze już na murawie!

W zespole gospodarzy m.in. Filipowicz, czy Kucharski. Przyjezdni z byłym zawodnikiem Radomiaka – Bogaczem.

Są niespodzianki w składach obu drużyn.

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Kucharski, Świdzikowski, Dubina – Wnuk, Filipowicz, Radecki, Kiełtyka – Leandro, Śliwiński.

Rezerwowi: Banasiak – Serodziński, W. Puton, Agu, Wolski, Brągiel, Stanisławski.

Pilica Białobrzegi: Młodziński – Białecki, Moryc, Janowski, Karasek – Rawski, Kominiak, Oziewicz, Rudnicki, Hernik – Bogacz.

Rezerwowi: Bykowski, Krupnik, Kacperkiewicz, Wojtkielewicz, Lewiński, Obłuski.

Do rozpoczęcia meczu w Radomiu jeszcze dwadzieścia minut. Za chwilę poznamy składy obu drużyn!

Witam Państwa!

Radomiak u siebie nie zwykł przegrywać. Czy tak będzie i tym razem? Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Radomiu usłyszymy o 17:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

W Białobrzegach stworzono niezły zespół, który plasuje się w górnej połowie tabeli i wciąż może powalczyć nawet o ligowe podium! Z roku na rok widać efekty w pracy działaczy z tego miasta.

W pojedynku z Pilicą Białobrzegi o motywację dla piłkarzy Radomiaka trudno być nie powinno. Jedyny przegrany mecz "Zielonych" w tym sezonie... to właśnie porażka z Pilicą!

Mimo, że do końca sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek, to radomianie już teraz są pewni udziału w barażach o awans. Przed trenerem Jackiem Magnuszewskim nie lada wyzwanie – utrzymać koncentrację graczy.

Świeżo upieczony mistrz III ligi łódzko-mazowieckiej – Radomiak Radom – przed własną publicznością podejmie Pilicę Białobrzegi.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.