6 2 1
Irina-Camelia Begu
2
4 6 6
Wtorek 12.05.2015, 12:30 • Court 4 • Internazionali BNL d`Italia - Kobiety (kort ziemny)

Urszula Radwańska, która przebrnęła przez kwalifikacje jak burza, musi niestety uznać wyższość wyżej notowanej Iriny-Cameli Begu. Rumunka wygrywa dziś w trzech setach. Dziękujemy za wspólne emocje! (15:50:14)

Koniec meczu

1:6
    Irina-Camelia Begu wykorzystuje już pierwszą piłkę meczową. Gem, set, mecz dla Rumunki.

1:5
    I niestety. Kolejny raz Ula daje się przełamać i już chyba tylko cud mógłby jej pozwolić odwrócić losy tego meczu.

0-40
    0:40... i aż trzy piłki na przełamanie.

0-30
    0:30... źle to zaczyna wyglądać.

0-15
    Radwańska po raz kolejny przegrywa na otwarcie podania.

1:4
    Begu wygrywa gema i prowadzi już 4:1.

15-40
    Wreszcie Urszula potrafiła znaleźć sposób na wyżej notowaną Rumunkę, ale ciągle to skomplikowana sytuacja...

0-40
    Trzeci gem serwisowy i trzecia wygrana do zera na korzyść Begu? Oby nie...

0-30
    Radwańska nadal nie potrafi urwać nawet piłki, przy podaniu Begu w trzecim secie.

0-15
    Begu rozpoczyna podanie od wygranej piłki.

1:3
    Niestety, przysłowie do trzech razy sztuka wzięło górę. Polka obroniła dwie piłki na przełamanie, ale Rumunka wykorzystała swoją trzecią szansę. 1:3 i komplikuje się sytuacja w tym spotkaniu, zwłaszcza, że przed nami podanie Begu.