Siarka T. – Legionovia 3:4 (koniec) | Puszcza – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Kotwica 2:1 (koniec)
Nadwiślan – Okocimski 1:0 (koniec) | Rozwój – Błękitni 0:0 (koniec) | Raków – Limanovia 2:2 (koniec)
ROW Rybnik – Stal M. 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:1 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 16.05.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga

Dziękujemy Państwu za uwagę. Kolejne sportowe emocje już za chwilę w kolejnych relacjach. Polecamy się na przyszłość, pozdrawiam redakcja LAJFY.COM! (18:57:25)

Puszcza uratowała remis w ostatnich minutach spotkania, ale jeden punkt to nadal za mało, żeby oddalić myśl o spadku. Gospodarze po raz kolejny zagrali ambitnie, ale nieskutecznie. Stal w drugiej połowie wypadła blado, a piękna akcja Sekulskiego była jednym z nielicznych dobrych momentów w wykonaniu zawodników gości. Podział punktów wydaje się być sprawiedliwy, bo też żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo.

90
    Sekulski sprytnie przepchnął Cichego i urwała się na lewym skrzydle. Młody zawodnik był bliski pokonania bramkarza Puszczy, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Napierała (Puszcza Niepołomice).

87
    Rzut wolny dla Stali. Napierała nieprzepisowo zatrzymywał gracza gości.

85
    Nowak uderza z dystansu, ale piłka trafia daleko od bramki Stali.

83
    Puszcza dwoi się i troi, ale Stal kapitalnie broni dostępu do własnej szesnastki.

81
    Puszcza atakuje całym zespołem. Stal w głębokiej defensywie.

Gol dla Stali St. Wola!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SEKULSKI. Indywidualna akcja gracza Puszczy, który mija dwóch rywali i świetną podcinką przenosi piłkę nad interweniującym Sobieszczykiem.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Cichy (Puszcza Niepołomice).

68
    Co za akcja! Uwakwe przedryblował pięciu zawodników Stali, wpadł w pole karne i mocnym strzałem próbował pokonać bramkarza gości. Wietecha kapitalnie obronił. Korner dla Puszczy.

66
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Gębalski, na boisku pojawia się Nowak.

65
    Ależ okazja dla gospodarzy! W polu karnym piłkę trącił Gębalski, a ta dosłownie o milimetry minęła bramkę gości.

62
    Przerwa w grze. Na murawie leży Giel. Rzut wolny dla Stali.

61
    Stepankov nieco zagalopował się w dryblingu i zagrał w polu karnym piłkę ręką.

60
    Akcja w polu karnym Stali. Madejski szarżował, ale został zablokowany.

59
    Na spalonym jeden z zawodników Stali.

58
    Rzut wolny dla Puszczy.

57
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Gawęcki, na boisku pojawia się Uwakwe.

56
    Groźny strzał w polu karnym Puszczy. Bogacz próbował strzelać z woleja, ale piłkę zablokowali gracze gospodarzy.

54
    Szybka akcja Stali na lewym skrzydle. Mikołajczak doskonale się urwał, ale jego dośrodkowanie bez kłopotu złapał bramkarz gospodarzy.

53
    Gra w środku pola. Sporo walki, ale niewiele strzałów, czy akcji pod bramkami.

50
    Początek drugiej połowy zbliżony do tego, co działo się w pierwszych 45 minutach.

48
    Gramy. Piłkę wprowadzi do gry rzutem z autu gracz Stali.

47
    Przerwa w grze na boisku leży Stapankov, który ucierpiał w starciu z rywalem.

46

46

Za nami pierwsza połowa spotkania, w której drużyną lepszą i bardziej zadziorną była Puszcza. Stal tylko momentami przypominała sobie ciekawe schematy gry. Trudno wyrokować, ale niewykluczone, że mecz w Niepołomicach może się zakończyć po raz kolejny podziałem punktów. Puszcza ostatnie dwa ligowe spotkania u siebie bezbramkowo zremisowała.

45

45
    Kapitalna akcja Stali. Giel bliski przejęcia piłki w polu karnym, ale interwencja obrońcy uchroniła gospodarzy przed stratą bramki.

43

41
    Stelmach uderzał głową w polu karnym, ale piłka trafiła nad poprzeczką bramki gospodarzy.

40

40
    Puszcza naciska, ale nie przynosi to żadnych profitów drużynie gospodarzy.

38
    Uderzenie z dystansu Lamparta trafia obok bramki Stali.

37
    Szybka kontra Stali kończy się interwencją obrońców Puszczy.

35

34
    Gra przeniosła się do środkowej strefy. Sporo chaosu z obu stron.

32
    Giel faulowany tuż przy narożniku pola karnego. Wolny dla Stali.

31
    Rzut wolny dla Puszczy. Piłka ustawiona blisko pola karnego Stali. Wrzutka Gawęckiego została wybita przez Wietechę.

29

26
    Kolejna już akcja gospodarzy przed bramką Stali. Lampart próbował wypuścić w uliczkę Stepankova, ale piłka została zagrana za mocno.

25
    Gra przeniosła się na środek boiska.

24
    Puszcza długi czas utrzymywała piłkę na połowie Stali, ale nie przełożyło się to na zmianę wyniku.

22
    Groźna akcja Puszczy. W polu karnym Gawęcki, który zakręcił rywalem i starał się uderzyć, ale piłkę zablokowali obrońcy Stali.

21
    Na spalonym dwóch zawodników Stali. Piłka dla Puszczy.

20
    Kolejny już rzut wolny w tym spotkaniu. Stal ma piłką na 35 metrze przed bramką Puszczy.

19
    Uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Gawęckiego broni bramkarz Stali. Korner dla Puszczy.

18
    Rzut wolny dla Puszczy. Piłka ustawiona blisko pola karnego Stali.

18
    Groźne dośrodkowanie w pole karne Puszczy wybijają obrońcy gospodarzy.

17
    Rzut rożny dla Stali.

15
    Stal przebudziła się po kiepskim początku. Rzut z autu dla gości na wysokości pola karnego Puszczy.

13
    Początek spotkania dla gospodarzy. Puszcza odważnie atakuje, choć ma problemy ze skutecznym rozegraniem piłki pod bramką Stali.

12
    Trup pada gęsto i często. Przez chwilę na boisku leżał Bogacz. Zawodnicy nawet na chwilę nie przerwali gry. Walka o środek pola trwa od pierwszej minuty spotkania.

10
    Kapitalna akcja Puszczy. Uderza Gawęcki tuż zza pola karnego, ale Wietecha z dużym trudem broni. Korner dla gospodarzy.

8
    Mikołajczak uderzał z rzutu wolnego, ale piłkę złapał bez kłopotu bramkarz Stali.

7

5
    Uderzenie Sekulskiego trafia ponad bramką Puszczy.

3
    Wrzutka w pole karne Puszczy została wybita przez obrońców gospodarzy.

3
    Rzut wolny dla Stali. Piłka ustawiona na połowie Puszczy.

2
    Akcja Puszczy. Zagranie w kierunku Gębalskiego kończy się utratą piłki.

1
    Pierwsza akcja gości. Rzut z autu dla Stali na połowie Puszczy.

1

Spotkanie rozpocznie Stal.

Gracze wychodzą na murawę.

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk – Cichy, Napierała, Lepiarz, Mikołajczyk – Madejski, Kotwica, Gawęcki, Lampart – Stepankow, Gębalski.

Rezerwowi: Staniszewski, Biernat, Łączek, Maluga, Nowak, Sojda, Uwakwe.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Czarny, Jakubowski, Bartkiewicz, Stelmach, – Kowalski, Płonka, Mikołajczak, Sekulski – Giel, Bogacz.

Rezerwowi: Łanucha, Komada, Demusiak.

Zapraszamy na naszą relację kilka minut po godzinie 16:30.

Gospodarze nie potrafią wygrać, choć całkiem dobrze prezentują się poza własnym stadionie, co pokazał ostatni mecz w Tarnobrzegu. Paradoksem ostatnich tygodni pozostaje zaskakująca niemrawa postawa Puszczy na własnym terenie. Gospodarze nie potrafią punktować rywali, a co za tym idzie nadal pozostają w strefie spadkowej.

Kolejny wyjątkowo ważny mecz dla gospodarzy, którzy potrzebują punktów, jak ryba powietrza. Niepołomiczanie podejmują na własnym stadionie Stal Stalową Wolę, która nie jest zespołem chowającym się za podwójną gardą. Goście to nadal zespół o sporym potencjale. Stal wciąż liczy się w walce o awans.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.