Górnik – MMTS 31:28 (koniec) | PGE Vive – Orlen Wisła 25:16 (koniec)
Vive Kielce
25:16 (11:10) Serie: 2:0
Orlen Wisła Płock
Niedziela 17.05.2015, 20:10 • Hala Legionów, Kielce • PGNiG Superliga mężczyzn play-off

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (21:59:15)

Mecz numer dwa kończy się wysokim zwycięstwem kielczan. Największa w tym zasługa Marina Sego, który w drugiej połowie spisał się wręcz fenomenalnie i dzięki temu goście zdobyli raptem sześć goli po przerwie, w tym dwa w samej końcówce. Co ciekawe wszystkie były autorstwa Racotei! Vive jest już o krok od obrony mistrzowskiego tytułu!

60
    Koniec meczu. (25:16)

60
    Jurecki zdobywa gola z prawego rozegrania (25:16)

60
    Po kontrze raz jeszcze trafia Racotea (24:16)

59
    Racotea przelobował Sego (24:15)

59
    Wracamy do gry, Strlek trafia w sytuacji sam na sam (24:14)

58
    Syprzak także ukarany czerwoną kartką! (23:14)

58
    Musa dostaje czerwoną kartkę! (23:14)

58
    Musa zaatakował Syprzaka, ten mu odpowiedział, zrobiło się nerwowo na parkiecie! (23:14)

57
    Marin Sego po raz drugi dziś odbija rzut Daszka z rzutu karnego! (22:13)

57
    Karny dla gości oraz dwie minuty dla Chrapkowskiego (22:13)

56
    Przechwycił piłkę Chrapkowski, podał do kontry do Strleka i ten pewnie pokonał Morawskiego (22:13)

56
    Morawski odbija rzut Cupicia z siedmiu metrów, a po chwili także dobitkę! (21:13)

55
    Rzut karny dla Vive, faulowany był Buntć (21:13)

55
    Wrzutka do Wiśniewskiego, rzut z powietrza, broni po raz kolejny Marin Sego! (21:13)

Jarosław Kowalski

Vive Kielce: Szmal, Sego – Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Reichmann, Chrapkowski, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Buntić, Musa, Zorman, Cupić
    Orlen Wisła Płock: Wichary, Morawski – Kwiatkowski, Daszek, Racotea, Tiumencew, Wiśniewski, Skibiński, Ghionea, Syprzak, Moryń, Zelenović, Montoro

Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin)