Unia Sw. – Mogilno 2:4 (koniec) | Jarota – Warta 0:0 (koniec) | Nielba – Ostrów Wlkp. 1:2 (koniec)
Unia Swarzędz
2:4 (0:1)
Pogoń Mogilno
Środa 20.05.2015, 16:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Witamy! Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach wyniku.

Wstęp:

Przed nami spotkanie w ramach 30. kolejki III Ligi. W meczu grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej Unia Swarzędz na własnym terenie podejmie Pogoń Mogilno.

Unia Swarzędz:

Gospodarze tego pojedynku z dorobkiem 42 punktów plasują się obecnie na dwunastej pozycji. Drużyna ze Swarzędza zwyciężyła dziesięć spotkań ligowych, dwanaście zremisowała i siedem przegrała.

W ostatniej kolejce Unia walczyła na wyjeździe z Chełminianką Chełmno. Dzięki dwóm bramkom Adama Gajdy oraz jednej Mateusz Świergiel goście zwyciężyli w tamtym spotkaniu 3:0.

Pogoń Mogilno:

Goście mają na swoim koncie 35 punktów i zajmują miejsce trzynaste, a więc są tuż za plecami dwoich dzisiejszych rywali. Strata do Unii jest jednak bardzo duża, bo wynosi aż iedem "oczek", więc nawet ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu może nie dać Pogoni awansu na wyższą pozycję.

W poprzedniej serii gier piłkarze z Mogilna na włąsnym terenie walczyli z Centrą Ostrów Wielkopolski. Mecz ten zakończył się bezbramkowym remisem.

Runda jesienna:

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbyło się 25 października ubiegłego roku. W Mogilnie goście wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą dzięki bramce Marcina Wasilewskiego. Ich radość nie trwała jednak długo. Dziesięć minut po wznowieniu gry gola na wyrównanie zdobył Przemysław Kędziora i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Przebieg meczu:

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na godzinę 16:00. Bądźcie z nami jednak już kilka chwil wczesniej, aby zapoznać się z wyjściowymi składami obu zespołów. Bądźcie na bieżąco i śledźcie najważniejsze wydarzenia z tego spotkania dzięki naszej relacji!

Witam Państwa serdecznie! Już za monent rozpocznie się to spotkanie, a my za chwilę przedstawimy Wam składy obu drużyn!

Unia Swarzędz: Paweł Beser – Wojciech Antczak, Adam Gajda, Marek Gołembowski, Mateusz Molewski, Paweł Noga, Mykyta Ploskonos, Filip Soboń, Michał Stawiński, Mateusz Świergiel, Marcin Wasielewski

Rezerwowi: Łukasz Spychalski, Piotr Ciesielski, Jakub Czapliński, Marcin Jędrzejczak, Paweł Koralewski, Piotr Szablewski, Tomasz Węcławek

Pogoń Mogilno: Hubert Świtalski – Błażej Duszyński, Mirosław Maciejewski, Antoni Krajnyk, Andrii Melnyk, Przemysław Kędziora, Wiktor Mrówczyński, Krzysztof Stal, Emile Thiakane, Tomasz Gorgoń, Filip Jagielski

Rezerwowi: Łukasz Szczepaniak, Kacper Mrozik, Damian Malczewski, Mateusz Nawrocki, Karol Kopliński, Damian Łuczak.

1

6
    Żółtym kartonikiem za faul na rywalu już w szóstej minucie zostaje ukarany zawodnik gości, Andrii Melnyk.

9
    Kolejny zawodnik z Mogilna ukarany indywidualnie! Tym razem żółtą kartkę otrzymał Błażej Duszyński.

15
    Pierwszy kwadrans gry już za nami! Póki co w Swarzędzu bez goli, ale daje się zauważyć minimalną przewagę ekipy przyjezdnych.

23
    Do ofensywny przeszli teraz miejscowi. Po serii rzutów rożnych dla Unii, piłkarze ze Swarzędza wnowią grę od rzutu wolnego niedaleko bramki swoich rywali.

33
    Druga, a w konsekwencji czerwona kartka dla Błażeja Duszyńskiego! Zawodnik Pogoni sfaulował rywala w środkowej strefie boiska i drużyna z Mogilna będzie grała w osłabieniu!

37
    Gol dla Pogoni!

Goście wychodzą na prowadzenie! KRZYZTOF SZAL strzałem z rzutu wolnego pokonuje golkipera rywali!

43
    Molewski zdecydował się na strzał z dystansu, ale bardzo dobrze w tej sytuacji spisał się bramkarz przyjezdnych. Coraz mniej czasu do końca pierwszej części gry.

45

Do przerwy Pogoń Mogilno prowadzi w Swarzędu 1:0. Goście od 32. minuty grają w osłabieniu, ale nie przeszkodziło im to w zdobyciu bramki kilka minut później.

Za niecały kwadrans wracamy z powrotem do Swarzędza, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Pogoń Mogilno: z boiska schodzi Karol Kopliński, na boisku pojawia się Andrii Melnyk.

46
    Zmiana w drużynie Unia Swarzędz: z boiska schodzi Michał Stawiński, na boisku pojawia się Marcin Jędrzejczak.

47
    Żółtą kartkę otrzymuje Soboń (Unia Swarzędz).

48

Goście prowadzą już 2:0! PRZEMYSŁAW KĘDZIORA pewnym strzałem z najbliższej odległości pokonuje bramkarza rywali!

51
    Gol dla Swarzędza!

Kontaktowy gol miejscowych! MATEUSZ ŚWIERGIEL świetnie zamknął dośrodkowanie ze skrzydła i przywrócił gospodarzom nadzieje na korzystny rezultat!

55
    Kolejny kartonik dla zawodnika gości. Tym razem żółtą kartkę obejrzał Wiktor Mrówczyński.

56
    Zmiana w drużynie Unia Swarzędz: z boiska schodzi Filip Soboń, na boisku pojawia się Paweł Koralewski.

67
    Zmiana w drużynie Pogoń Mogilno: z boiska schodzi Wiktor Mrówczyński, na boisku pojawia się Damian Malczewski.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Emile Thiakane (Pogoń Mogilno).

75
    Zmiana w drużynie Pogoń Mogilno: z boiska schodzi Krzysztof Szal, na boisku pojawia się Mateusz Nawrocki.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Wasielewski (Unia Swarzędz).

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Antoni Krajnik (Pogoń Mogilno).

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojciech Antczak (Unia Swarzędz).

80

Kolejny gol dla gości! PRZEMYSŁAW KĘDZIORA świetnie zwiódł bramkarza rywali, a następnie wbił piłkę do pustej siatki!

80
    Zmiana w drużynie Unia Swarzędz: z boiska schodzi Wojciech Antczak, na boisku pojawia się Jakub Czapliński.

83
    Zmiana w drużynie Pogoń Mogilno: z boiska schodzi Przemysław Kędziora, na boisku pojawia się Kacper Mrozik.

84

Nie poddają się jeszcze gospodarze! MARCIN JĘDRZEJCZAK pewnym strzałem na dłuższy słupek pokonuje bramkarza rywali!

88
    Coraz mniej czasu pozostaje Unii na doprowadzenie do remisu. Czy gospodarzom uda się zdobyć trzeciego gola?

90
    Pięc minut dłużej potrwa to spotkanie.

90+4

Goście tego zwycięstwa już na pewno nie wypuszczą z rąk! Co za gol! EMILE THIAKANE strzałem z połowy boiska przelobował wysuniętego golkipera rywali!

90+5

Po fantastycznej drugiej połowie spotkania osłabiona Pogoń Mogilno pokonuje Unię Swarzędz 4:2! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (17:59:28)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 51. Świergiel, 84. Jędrzejczak – 37. Szal, 48. Kędziora, 80. Kędziora, 90+4. Thiakane

Kartki:   47. Soboń (USW), 75. Marcin Wasielewski (USW), 78. Wojciech Antczak (USW) – 6. Melnyk (MGN), 9. Duszyński (MGN), 55. Mrówczyński (MGN), 72. Emile Thiakane (MGN), 75. Antoni Krajnik (MGN)   33. Duszyński (MGN)

Unia Swarzędz: Paweł Beser – Wojciech Antczak, Adam Gajda, Marek Gołembowski, Mateusz Molewski, Paweł Noga, Mykyta Ploskonos, Filip Soboń (56. Koralewski), Michał Stawiński (46. Jędrzejczak), Mateusz Świergiel, Marcin Wasielewski

Zmiany: Łukasz Spychalski, Piotr Ciesielski, Jakub Czapliński, Marcin Jędrzejczak, Paweł Koralewski, Piotr Szablewski, Tomasz Węcławek

Pogoń Mogilno: Hubert Świtalski – Błażej Duszyński, Mirosław Maciejewski, Antoni Krajnyk, Andrii Melnyk (46. Kopliński), Przemysław Kędziora, Wiktor Mrówczyński (67. Malczewski), Krzysztof Szal, Emile Thiakane, Tomasz Gorgoń, Filip Jagielski

Zmiany: Łukasz Szczepaniak, Kacper Mrozik, Damian Malczewski, Mateusz Nawrocki, Karol Kopliński, Damian Łuczak