Unia S.K. – Polonia Śr. 1:2 (koniec) | Nielba – Września 1:2 (koniec) | Wda – Warta 0:1 (koniec)
Centra – Tarnovia 5:1 (koniec) | Start W. – Włocłavia 1:0 (koniec) | Jarota – Mogilno 2:1 (koniec)
Nielba Wągrowiec
1:2 (1:1)
Victoria Września
Sobota 30.05.2015, 15:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

87
    Gol dla Victorii!

Zawodnicy z Wrześni wychodzą na prowadzenie! Niesamowita historia w Wągrowcu! Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry JAKUB GROSZKOWSKI zdobywa gola na 2:1!

84
    Kolejny zawodnik Nielby zostaje indywidualnie ukarany przez arbitra.

79
    Kolejna żółta kartka! Tym razem ukarany został jeden z piłkarzy Nielby.

75
    Zółtym kartonikiem ukarany został jeden z zawodników Victorii.

68
    Czerwona kartka dla zawodnika Dawida Jasińskiego! Od 68. minuty spotkania gospodarze będą grać w osłabieniu!

45+1
    Gol dla Nielby!

Walczyli cały czas o wyrównanie miejscowi i w końcu im się to udało! W pierwszej minucie doliczonego czasu gry PATRYK POLAK doprowadza do remisu!

42
    Jeden z zawodników gości został ukarany żółtym kartonikiem za faul na rywalu.

9

Goście odważniej zaatakowali i to im się opłaciło! DANIEL ZIELIŃSKI pokonuje golkipera rywali i od dziewiątej minuty Victoria prowadzi w Wągrowcu!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 45+1. Polak – 9. Zieliński, 87. Groszkowski

Kartki:   68. Jasiński (NLB)

Nielba Wągrowiec: Łagodziński – Wierzbicki, Chmielnicki, Gruszka, Nowak, Figaszewski, Leśniewski, Klawiński, Urbański, Polak, Jasiński

Zmiany: Hermann – Marchel, Kuzio, Małachowski

Victoria Września: Nowicki – Ławniczak, Lisiecki, Zieliński, Garstka, Groszkowski, Krawczyński, Budasz, Matuszak, Goździaszek, Topolski

Zmiany: Siepielski – Przybylski, Juchacz, Górny, Buczkowski, Łabędzki, Piechowiak