Karlsruher SC – Hamburg 1:2 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Karlsruher SC
1:2 (0:0)
Hamburger SV
Poniedziałek 01.06.2015, 19:00 • Wildparkstadion • Niemiecka Bundesliga • O utrzymanie

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (21:37:21)

Świętują goście w raz ze swoimi kibicami. Hamburger kontynuuję swoją tradycję i dalej jest zespołem, który nie spadł z Bundesligi!

Hamburger wygrywa po dogrywce 2:1 z Karlsruher SC i zostaje w Bundeslidze na kolejny sezon! Świetny mecz mogliśmy dzisiaj oglądać! Wiele emocji, odwroty sytuacji, ładne bramki! Szkoda jedynie tylko tej nerwowości i brzydkich zachowań kibiców na koniec spotkania. Hamburger wygrywa i wywalcza byt w Bundeslidze. Trzeba przyznać jednak, że potrzebuje zmian zespół z północy Niemiec, bowiem dzisiejszy mecz pokazał wiele braków w tej drużynie.
    Emocje wzięły górę pod koniec spotkania

120+3
    Obroniony karny Henningsa

120+3
    Uderza mocno w prawy róg Hennings, ale świetnie wyczuł go Adler i bronI!

120+2
    Uderza Hennings mocno wolejem z 20. metr i... trafia w rękę Djourou! Ręka! Karny!

120+2
    Korner z lewej strony. Wrzutka na długi słupek na 13. metr, uderza wolejem któryś z graczy Karlsruher i świetni broni Adler!

120+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Dimitrij Nazarov (Karlsruher SC).

120
    Dwie minuty dolicza sędzia.

119
    Minuta do końca dogrywki. Nic już się tu raczej nie zmieni i Hamburger pozostanie w Bundeslidze.

118
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Gordon (Karlsruher SC).

117
    Zagotowała nam się atmosfera! Ostro potraktowany Diekmeier w lewym narożniku, ale mocno przesadza gracz gości. Oburzeni gracze Hamburgera, swoje dokładają fani Karlsruher, którzy rzucają w gości kubaczkami.
    Nicolai MÜLLER - 1:2

115
    Gol dla Hamburga!
    Strzelcem bramki NICOLAI MÜLLER.
    Świetnie przed polem karnym zachował się Stieber, który minął rywala i odgrywa na lewo. Jest tam Reis, który zagrywa wzdłuż bramki, a piłkę z 5. metrów do siatki pakuje NICOLAI MÜLLER! Ależ zmiany w tym meczu! Ależ emocje!

114
    Przycisnęli w ostatnich minutach goście. Nie przyniosło to jednak anwet strzału. Wrzucali w pole karne to z lewej, to z prawej strony, ale nic z tego nie wyszło.

111
    Wybita wrzutka Hamburgera z prawej strony, spada na 30. metr, uderza Diaz... nie trafił dobrze w piłke i od bramki Orlishausen.

110
    Ależ groźnie pod polem karnym gospodarzy! Dobre dośrodkowanie Ostrzolka, trochę przypadku w tej akcji i piłka spada na 7. metr, skąd uderza Lasogga, ale blokuje to Stoll!