Szombierki – BKS Stal 1:4 (koniec) | Polonia B. – Pawłowice Śl. 3:0 (koniec) | Czaniec – Rekord 1:0 (koniec)
Skalnik – Ruch Z. 0:3 (koniec) | Górnik Wes. – Swornica 1:2 (koniec) | Jastrzębie – Piast II 3:0 (koniec)
Odra O. – Skra 7:1 (koniec) | Górnik II – Polonia Ł. 1:3 (koniec)
LKS Czaniec
1:0 (1:0)
Rekord Bielsko-Biała
Środa 03.06.2015, 18:00 • Czaniec, ul. Zagłębocze 9 • 3 Liga opolsko - śląska

Pasjonująca końcówka i cała druga połowa! LKS Czaniec pokonuje Rekord Bielsko-Biała 1:0 i udanie kończy ten sezon na własnym stadionie! Dziękujemy za uwagę! To był świetny mecz! (19:56:37)

90+3

90+2
    Ależ kontra Czańca! Sobas do Kwaśniewskiego a ten trafia w słupek!

90+1
    Zamieszanie na boisku i kartki dla Praciaka i Szędzielarza.

90
    Czaniec gra mądrze i ma rzut rożny.

89
    Co raz większy napór gości. Sędzia dolicza trzy minuty!

88
    Sobas za Nowaka w zespole gospodarzy.

87
    Kawaler ukarany żółtą kartką za grę na czas.

86
    Ostatnia zmiana u gości. Waliczek zastępuje Kubicę..

85
    Rekord mocno się otwarł i napiera gospodarzy, którzy czyhają tylko na swoją okazję w kontrze.

83
    Szykuje się kolejna zmiana u gości, natomiast gospodarze wciąż bez zmian.

82
    Szędzielarz strzelał głową, ale daleko od bramki.

80
    Znów dośrodkowanie na długi róg, zgrywa Gola i strzela Kwaśniewski, wprost w dobrze ustawionego Górę.

80
    Żołna otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem. Wolny dla Czańca.

79
    W drugiej połowie oglądamy naprawdę bardzo dobre spotkanie. Mecz się wyrównał i widzimy akcję za akcję. Która z drużyn lepiej wytrzyma tę końcówkę?

78
    Dobrze wybijają piłkę obrońcy i kontra Rekordu przerwana przez obronę Czańca.

77
    Nie pewna interwencja Profica i będzie rzut rożny dla Czańca.

76
    Teraz Sobik miał szansę ale źle trafił głową w piłkę.

75
    Goście grają od jakiegoś czasu bardzo ostro. Ale Czaniec nie daje się sprowokować.

73
    Fabisiak przerwał kontrę gości i otrzymał żółty kartonik.

69
    Kolejna zmiana u gości. Boisko opuszcza Olszowski, a na nim widzimy Rupę Dawida.

68
    Warto zaznaczyć, że goście wygrywali ostatnie siedem spotkań ligowych, a więc w przypadku dzisiejszej porażki Czaniec przełamie ich świetną serię.

67
    Mecz się nam uspokoił. Oba zespoły oszczędzają siły na końcówkę spotkania.

65
    Hałat głęboko dośrodkował. Całą akcję zamknął Gola i zgrał piłkę do Nowaka. Ten nie trafił w piłkę z pięciu metrów! Z piłką minął się także Praciak i goście wyszli z opresji.

64
    Będzie rzut wolny dla Czańca po faulu na Nowaku.

63
    Rekord znów był z piłką w polu karnym Czańca, ale pogubili się goście. Zrobił się nam świetny mecz!

62
    Teraz głową uderzał Sobik, ale za lekko żeby pokonać Kawalera.

61
    Gospodarze wyraźnie złapali teraz wiatr w żagle. Przed nami decydujące 30 minut tego meczu!

60
    Czaniec teraz zepchnął rywali do defensywy. Fabisiak strzelał z dystansu nad bramką.

59
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzela głową Hałat ale obrońcy wybijają piłkę z linii. To powinno być 2:0!

58
    Kapitalny strzał Kwaśniewskiego z dystansu, świetnie końcówkami palców broni Góra!

56
    Na boisku robi się nerwowo. Przed chwilą spięcie Praciaka z Ruckim.

54
    Wieje nudą na boisku. Rekord ma więcej z gry, ale Czaniec groźnie kontruje.

51
    Teraz Szędzielarz uderzał z dystansu, a piłka zatrzymała się na górnej siatce bramki Kawalera.

49
    W przerwie podwójna zmiana u gościu. Boisko opuścili Woźniak i Sikora, a na boisko weszli Rupa Łukasz i Maślorz.

48
    Goście od początku w natarciu.

46

Zakończyliśmy pierwszą część meczu, w której mimo przewagi gości, to Czaniec prowadzi po bramce Bartosza Praciaka. Druga połowa zapowiada się emocjonująco! Bądźcie z nami!

45

44
    Ależ kontra Czańca. Kapitalnie ta piłka chodziła od nogi do nogi. Ostatecznie obrońcy wybijają piłkę.

42
    Szędzielarz uderzał z dystansu, ale Kawaler czujnie bronie ten strzał.

40
    Pierwsza połowa dobiega końca. Czy goście zdołają wyrównać, a może Czaniec przeprowadzi zabójczą kontrę?

38
    Olszowski próbował strzelać z dystansu, ale spudłował.

37
    Rekord coraz bliżej zdobycia gola. Goście jednak mądrze się bronią.

35
    Sobik wszedł w pole karne, ograł Kwaśniewskiego i uderzył w krótki róg, ale dobrze interweniował Gola!

33
    Czaniec próbuje prostymi środkami dostać się po pole karne gości, co często się udaje. Rekord gra kombinacyjnie, ale ich ataki kończą się przed szesnastką.

31
    Kilka chwil przewagi Rekordu, ale Czaniec przenosi ciężar gry do środka i spotkanie znów się wyrównało.

29
    Świetnie, po dośrodkowaniu, piłkę przedłużył Woźniak. Jednak z linii bramkowej wybił ją Fabisiak.

28
    Nagi wybija głową na kolejny corner dla gości.

27
    Goście ewidentnie są podrażnieni i mają teraz rzut rożny.

25
    Gol dla LKS-u!
    Świetna kontra gospodarzy. Praciak ograł obrońcę i uderzył nie do obrony obok Góry. W okresie przewagi gości, gospodarze obejmują prowadzenie.

21
    Gra się wyrównała i przeniosła do środka boiska.

19
    Dzisiejsze spotkanie ogląda około 150 widzów. To całkiem sporo patrząc przez pryzmat środowego wieczoru.

18
    Ależ szansa Rekordu! Olszowski wbiegł w pole karne, dograł do środka, ale obrońcy wybili piłkę. Wybicie było jednak za krótki i z okolicy jedenastego metra uderzał Woźniak, piłka minimalnie minęła słupek Kawalera.

17
    Teraz dobra piłka do Sobika, który niemal wyszedł na czystą pozycję, ale świetnie wyblokował go Gola.

15
    Jak na razie mecz toczy się w powolnym, można powiedzieć plażowym tempie.

13
    Ależ kontra Czańca! Fabisiak wypuścił Kwaśniewskiego, a ten próbował nawinąć obrońcę lecz ten zabrał mu piłkę. Gospodarze domagali się rzutu karnego bo piłkarz Rekordu prawdopodobnie zagrał ręką jednak arbiter milczał.

12
    Dośrodkowanie pewnie wyłapuje Kawaler.

11
    Gola ukarany żółtą kartką. Goście będą mieć rzut wolny.

10
    Gra przeniosła się do środka boiska i wyrównała.

8
    W Czańcu dzisiaj bardzo upalnie. To może wpłynąć na formę piłkarzy, zwłaszcza w drugiej części spotkania.

6
    Rekord cały czas na połowie Czańca. Mają goście przewagę od początku.

5
    Dobra interwencja Rzeszutki.

4
    Goście mają rzut wolny na wysokości pola karnego.

3
    Początek spotkania dość spokojny.

2
    Oba zespoły rozpoczęły w następującym zestawieniu:

LKS Czaniec: Kawaler- Gruszka, Żak, Gola, Rzeszutko- Nagi, Hałat, Fabisiak- Kwaśniewski, Nowak- Praciak
    Rezerwowi: Płoskonka- Łoś, Kurpios, Waligóra, Sobas

Rekord Bielsko-Biała: Góra- Woźniak, Żołna, Kubica, Gaudyn, Profic, Olszowski, Sobik, Sikora, Rucki, Szędzielarz
    Rezerwowi: Dziedzic- Rupa, Bojdys, Maślorz, Waliczek, Rupa, Małyjurek

Sędziowie: Marek Serwaczak.

1
    Witamy serdecznie ze stadionu w Czańcu! Gospodarze grają w strojach białych, a goście na zielono

1

W Czańcu ma być dzisiaj około 28 stopni celcjusza, a kibice gospodarzy chcą w tym meczu podziękować swoim piłkarzom za udany sezon, więc możemy się spodziewać niezłej frekwencji. Dla małego klubu z Czańca kolejny, czwarty już sezon w III lidze, bo dzięki utrzymaniu LKS pozostaje na kolejny sezon wśród trzecioligowców, jest sporym sukcesem! Do usłyszenia tuż przed 18.00!

To tyle tytułem wstępu! Relację zaczniemy przed godziną 18.00! Bądźcie z nami w ten gorący wieczór!

Na papierze lepiej wygląda więc Rekord Bielsko-Biała, i to goście będą faworytem tego meczu, ale za LKS Czaniec przemawia statystyka bezpośrednich starć. W dotychczasowych 17 ligowych starciach, Czaniec wygrywał 10 razy, 4 razy padł wynik remisowy, a Rekord wygrywał tylko trzykrotnie.

Goście natomiast, ograli 1:0 GKS Jastrzębie w minioną sobotę i zajmują w tabeli wysoką piątą lokatę z dorobkiem 68 punktów i szansą na zajęcie czwartego miejsca. Bilans bramkowy Rekordu wynosi 68:46.

Gospodarze, po niedzielnej porażce 1:0 w Chorzowie z rezerwami Ruchu, gdzie gol padł w doliczonym czasie drugiej połowie z rzutu karnego, zajmują w ligowej stawce 10 pozycję z dorobkiem 49 oczek i bilansem bramkowym 39:48.

Witamy w transmisji online. Dzisiaj przeprowadzimy dla Państwa relację tekstową ze spotkania 37 kolejki trzeciej ligi opolsko-śląskiej, LKS Czaniec : Rekord Bielsko-Biała. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Mateusz Waligóra

Gole: 25. PRACIAK

Kartki:   11. Gola (CZN), 73. Fabisiak (CZN), 87. Kawaler (CZN), 90+1. Praciak (CZN) – 80. Żołna (REK), 90+1. Szędzielarz (REK)

Zmiany: Płoskonka- Łoś, Kurpios, Waligóra, Sobas

Zmiany: Dziedzic- Rupa, Bojdys, Maślorz, Waliczek, Rupa, Małyjurek

Sędziowie: Marek Serwaczak- Sebastian Witulski, Artur Grzesiuk