Stomil – Sandecja | 2:2 (koniec) | | | Dolcan – GKS T. | 2:1 (koniec) | | | GKS K. – Arka | 0:0 (koniec) |
Olimpia G. – Widzew | 1:1 (koniec) | | | Chrobry – Miedź | 3:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Termalica | 1:1 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Flota | 3:0 (poz.) | | | Bytovia – Chojniczanka | 0:1 (koniec) | | | Wigry – Wisła Pł. | 1:2 (koniec) |
Juventus – FC Barcelona | 1:3 (koniec) |
Kolumbia – Portugalia | 1:3 (koniec) | | | Senegal – Katar | 2:1 (koniec) | | | Serbia – Meksyk | 2:0 (koniec) |
Mali – Urugwaj | 1:1 (koniec) |
Polonia T. – Mostki | 1:6 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Bielawa | 3:1 (koniec) | | | KP Brzeg – Polonia/Stal | 3:4 (koniec) |
Dąb – Karnin | 1:1 (koniec) | | | Żmigród – Ślęza Wrocław | 2:1 (koniec) | | | Karkonosze – Oława | 1:1 (koniec) |
Avia – Orlęta | 0:4 (koniec) | | | Stal Rz. – Wisłoka | 8:0 (koniec) | | | Stal K. – Jarosław | 4:0 (koniec) |
Motor – Tomasovia | 4:3 (koniec) | | | Izolator – Resovia | 0:0 (koniec) | | | Wólczanka – Chełmianka | 1:1 (koniec) |
Znicz Biała – Hur. Morąg | 1:1 (koniec) | | | Hajnówka – ŁKS Łom. | 1:3 (koniec) | | | Olimpia Z. – Olimpia E. | 1:1 (koniec) |
Legia II – Pogoń Grodzisk Maz. | 1:0 (koniec) |
Swornica – Jastrzębie | 2:1 (koniec) | | | Polonia Ł. – Polonia B. | 0:3 (koniec) | | | Skra – Szombierki | 3:2 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Odra O. | 1:2 (koniec) |
Rodło – Radunia | 1:1 (koniec) |
finał
Skra Częstochowa
3:2
(0:2)
Szombierki Bytom
Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!
Adam Zajączkowski
Gole:
47. Tomczyk (kar.), 53. Mastalerz, 75. Czerwinski – 2. Kuliński, 30. Kuliński
Sędziowie: Marcin Zientek – sędzia główny – Marek Kantor, Krzysztof Glensk – wszyscy Opolski Związek Piłki Nożnej.
Widownia:
Kartki: 82. Mastalerz (SKC), 84. Tomczyk (SKC) – 81. Polak (SZM), 90+3. Mrozek (SZM) 90+3. Tomczyk (SKC)
Spudłowany karny!:
Skra Częstochowa:
25. Patryk Procek, 20. Piotr Mastalerz, 16. Konrad Gerega, 8. Dawid Szwarga, 11. Karol Tomczyk, 9. Sławomir Ogłaza, 21. Sławomir Piwiński, 10. Adrian Musiał, 7. Kamil Sobala, 24. Dawid Niedbała, 18. Piotr Andrzejewski
Zmiany: 33. Adrian Woszczyna, 17. Dominik Marek, 19. Miłosz Socha, 6. Rafał Czerwiński, 4. Mateusz Woldan, 15. Marcin Kowalski, 14. Alex Bednarek
Trener:
Szombierki Bytom: 1. Mateusz Rosół, 4. Adam Dzido, 5. Marek Kasprzyk, 17. Rafał Kuliński, 20. Mateusz Lebek, 2. Mateusz Mrozek, 94. Piotr Makowski, 18. Sławomir Pach, 8. Łukasz Polak, 22. Marcin Rosiński, 6. Karol Ślęzok
Zmiany: 12. Andrzej Wiśniewski, 21. Jacek Jarnot, 9. Daniel Ryś
Trener:
Zmiany: 33. Adrian Woszczyna, 17. Dominik Marek, 19. Miłosz Socha, 6. Rafał Czerwiński, 4. Mateusz Woldan, 15. Marcin Kowalski, 14. Alex Bednarek
Trener:
Szombierki Bytom: 1. Mateusz Rosół, 4. Adam Dzido, 5. Marek Kasprzyk, 17. Rafał Kuliński, 20. Mateusz Lebek, 2. Mateusz Mrozek, 94. Piotr Makowski, 18. Sławomir Pach, 8. Łukasz Polak, 22. Marcin Rosiński, 6. Karol Ślęzok
Zmiany: 12. Andrzej Wiśniewski, 21. Jacek Jarnot, 9. Daniel Ryś
Trener:
Sędziowie: Marcin Zientek – sędzia główny – Marek Kantor, Krzysztof Glensk – wszyscy Opolski Związek Piłki Nożnej.
Widownia:
Strzelcem bramki CZERWINSKI.
Strzelcem bramki MASTALERZ.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa TOMCZYK..
Strzelcem bramki KULIŃSKI.
Strzelcem bramki KULIŃSKI.
25. Patryk Procek, 20. Piotr Mastalerz, 16. Konrad Gerega, 8. Dawid Szwarga, 11. Karol Tomczyk, 9. Sławomir Ogłaza, 21. Sławomir Piwiński, 10. Adrian Musiał, 7. Kamil Sobala, 24. Dawid Niedbała, 18. Piotr Andrzejewski
A na ławce rezerwowych trener Mrozek pozostawił:
33. Adrian Woszczyna, 17. Dominik Marek, 19. Miłosz Socha, 6. Rafał Czerwiński, 4. Mateusz Woldan, 15. Marcin Kowalski, 14. Alex Bednarek
Goście wystąpią dziś w składzie:
1. Mateusz Rosół, 4. Adam Dzido, 5. Marek Kasprzyk, 17. Rafał Kuliński, 20. Mateusz Lebek, 2. Mateusz Mrozek, 94. Piotr Makowski, 18. Sławomir Pach, 8. Łukasz Polak, 22. Marcin Rosiński, 6. Karol Ślęzok
Na ławce rezerwowych trener Górecko pozostawił:
12. Andrzej Wiśniewski, 21. Jacek Jarnot, 9. Daniel Ryś