Irlandia – Anglia 0:0 (koniec) | Rosja – Białoruś 4:2 (koniec) | Serbia – Azerbejdżan 4:1 (koniec)
Francja – Belgia 3:4 (koniec) | Brazylia – Meksyk 2:0 (koniec)
Brazylia
2:0 (2:0)
Meksyk
Niedziela 07.06.2015, 22:00Mecze towarzyskie

Dziękujemy za czas spędzony z lajfy.com. Zapraszamy na pozostałe nasze relacje. Do zobaczenia! (23:56:44)

Mecz towarzyski to doskonała okazja do sprawdzenia piłkarzy. To spotkanie udowodniło tą tezę. Mieliśmy mnóstwo roszad, które z pewnością pomogą selekcjonerom w dobraniu odpowiedniej kadry.

Po 93 minutach gry Brazylia zachowuje swoje prowadzenie z pierwszej połowy i pokonuje Meksyk w stosunku 2:0. Kibicom z pewnością bardziej podobała się pierwsza połowa spotkania w której emocji nie brakowało.

90+3

90+3
    Meksyk spokojnie. Goście wycofują futbolówkę do José de Jesúsa Corony. To już ostatnie kilkadziesiąt sekund meczu.

90+2
    Roberto Firmino kapitalnie poradził sobie z dwoma obrońcami Meksyku. Świetny pomysł na zagranie w środek pola karnego. Niestety, napastnik trenera Dungi nie zdążył do piłki.

90+1
    Arbiter główny dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry. Wciąż przy piłce gracze w żółtych koszulkach.

90
    Gospodarze odpowiadają przeniesieniem gry na strefę rywala. Będzie groźnie!

89
    Aquino środkiem. Gracz Meksyku wypracował dobrą pozycję. Istny chaos pod polem karnym Canarinhos!

87
    Meksyk niczym wywołany do tablicy. Medina zaskakuje i strzela zza pola karnego. Widać był strach w oczach Jeffersona. Na całe szczęście dla bramkarza gospodarzy niecelnie.

86
    Im bliżej końca spotkania, tym mniej się dzieje na placu gry. Sporadyczne próby ataku. Piłkarze wkładają dużo sił w ten mecz, lecz końcówka jest niezwykle wyrównana. Być może Meksyk postraszy jeszcze Canarinhos...

84
    Fred kończy swój udział w spotkaniu. Zmieni go Felipe Anderson.

83
    Márquez kapitalnie odegrał do Floresa, a ten zdecydował się na dośrodkowanie. Vuoso źle ustawia stopę do strzału. Jefferson nie musiał interweniować, aczkolwiek pachniało bramką kontaktową!

81
    Dużo ruchu w środku pola, lecz brak zdecydowanych akcji. Futbolówka często zmienia właściciela. Publiczność powoli zaczyna reagować dezaprobatą.

79
    Gra szybko przenosi się na połowę gospodarzy. Praktycznie niemożliwym jest znaleźć dziś receptę na defensywę Canarinhos. Kolejny atak Meksyku spalił na panewce.