Turcja
Czwartek 11.06.2015, 17:00Mistrzostwa Europy Kobiet • Grupa B

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne spotkania naszych reprezentantek z Euro Basketu w Rumunii i na Węgrzech. (18:45:28)
    Końcowe statystyki

Wielka szkoda tej porażki. Polki naprawdę bardzo dobrze prezentowały się na tle takiego dobrego rywala. W drugiej połowie zawiódł mocny punkt pierwszej połowy tzn. skuteczność za trzy. Defensywa również już nie była taka szczelna. Cieszy świetna postawa Eweliny Kobryn, która bez wątpienia jest MVP tego meczu. Jednak śmiało można mieć nadzieję, że przy takiej grze w kolejnych meczach, nasze koszykarski są w stanie inkasować punkty za zwycięstwo.

40:00
    Koniec meczu. (54:57)

39:59
    Miedzik minimalnie nie trafia za trzy równo z syreną. (54:57)

39:49
    Kobryn zostaje zablokowana przez Sanders przy rzucie za trzy. Jeszcze piłka z boku dla Polski. (54:57)

39:35
    Caglar bokiem ustawiona do kosza zalicza ważne punkty! O czas prosi trener Winnicki. Możemy wykorzystać w akcji prawie cały czas do końca tej kwarty. (54:57)

39:20
    Alben popełnia swoje czwarte przewinienie na Martynie Koc. Piąty faul Turcji. Polka pewnie egzekwuje jeden rzut wolny. (54:55)

39:00
    Sanders po dłuższej nieobecności wyprowadza na prowadzenie swój zespół. (53:55)

38:36
    Błyskawiczne akcje w wykonaniu obu zespołów zakończone rzutami z pół dystansu. (53:53)

38:16
    McBride świetnie wypatrzyła Miedzik w narożniku, ale Elżbieta ponownie myli się przy rzucie za trzy. (51:51)

37:55
    Caglar rzuca obok kosza. Szybkie wyprowadzanie akcji przez Polskę i znowu niezawodna dziś Kobryn doprowadza do remisu! 24 punkty tej zawodniczki. Co za spotkanie w jej wykonaniu. (51:51)

36:55
    Kobryn 1/2 z linii wolnych. (49:51)

36:52
    Kobryn odważnie wchodzi pod kosz i wymusza faul od Caglar. (48:51)

36:35
    Piąty faul Polski. Na linii staje Canitez. Dwa rzuty trafione. (48:51)

36:23
    Kobryn pięknie ogrywa Canitez, robi dwutakt z obrotem i trafia o tablicę. (48:49)

35:59
    Miedzik z czystej pozycji nieudanie rzuca zza łuku. (46:49)

35:40
    Miedzik oddaje niecelny rzut za trzy. Owczarek przedłuża akcję zbiórką w ataku. (46:49)

35:15
    Szybkie wznowienie z linii końcowej. Podanie do Canitez, która udanie przepycha się pod koszem. (46:49)

Adrian Trawicki

Polska: 4. McBride, 5. Owczarek, 6. Pawlak, 8. Żurowska-Cegielska, 10. Krezel, 11. Miedzik, 12. Misiuk, 13. Kobryn, 14. Jujka, 15. Leciejewska, 21. Skobel, 22. Koc.
    Turcja: 4. Demirok, 5. Canitez, 6. Koksal, 7. Demirmen, 8. Cakir, 9. Cagalar, 10. Alben, 11. Yilmaz, 12. Sanders, 13. Cora, 14. Ivegin, 15. Senyurek.
    KWarty: 17:11, 16:15, 9:17, 12:14