Polska – Gruzja | 4:0 (koniec) | | | Irlandia – Szkocja | 1:1 (koniec) | | | Finlandia – Węgry | 0:1 (koniec) |
Armenia – Portugalia | 2:3 (koniec) | | | Gibraltar – Niemcy | 0:7 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Grecja | 2:1 (koniec) |
Irlandia Północna – Rumunia | 0:0 (koniec) | | | Dania – Serbia | 2:0 (koniec) |
Albania – Francja | 1:0 (koniec) |
Stal Rz. – Olimpia Z. | 2:3 (koniec) | | | Warta – Polonia B. | 1:2 (koniec) | | | Radomiak – Sandomierz | 0:0 (koniec) |
Meksyk – Boliwia | 0:0 (koniec) | | | Urugwaj – Jamajka | 1:0 (koniec) | | | Argentyna – Paragwaj | 2:2 (koniec) |
Australia – Nigeria | 2:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Ekwador | 10:1 (koniec) | | | USA – Szwecja | 0:0 (koniec) |
Japonia – Kamerun | 2:1 (koniec) | | | Francja – Kolumbia | 0:2 (koniec) | | | Brazylia – Hiszpania | 1:0 (koniec) |
Anglia – Meksyk | 2:1 (koniec) |
Norwegia – Bośnia i Herc. | 2:0 (koniec) |
Gryf T. – Rodło | 1:2 (koniec) |
finał
Meksyk
0:0
(0:0)
Boliwia
90
|
Żółtą kartkę otrzymuje Flores (Meksyk).
|
|
89
|
Żółtą kartkę otrzymuje Escobar (Boliwia).
|
|
33
|
Żółtą kartkę otrzymuje D.Bejarano (Boliwia).
|
Gole:
Sędziowie: Enrique Cáceres – Rodney Ubaldo Aquino Maldonado, Andrés Cunha – Carlos Santiago Cáceres
Widownia:
Kartki: 90. Flores (MEX) – 33. D.Bejarano (BLV), 89. Escobar (BLV)
Spudłowany karny!:
Meksyk:
José de Jesús Corona – Flores, Dominguez, Marquez (64 Aquino), Ayala, Aldrete – Guemez, Medina, Jesús Manuel Corona – Vuoso, Herrera (61 Jimenez)
Zmiany: Telavera, M. Hernandez, Salcedo, Corral, Valenzuela, Velarde, Montes, Osuna, Aquino, Fabian, Jimenez.
Trener:
Boliwia: Quinonez – Hurtado, Raldes, Zenteno, Morales – D.Bejarano, Chumacero, Campos (71 Escobar), Smedberg – Martins, Pedriel (82 M.Bejarano)
Zmiany: Suarez, Penarreta, Eguino, Pena, Escobar, Lizio, Miranda, Edemir Rodriguez, Gamarra, M. Bejerano, Veizaga, Coimbra
Trener:
Zmiany: Telavera, M. Hernandez, Salcedo, Corral, Valenzuela, Velarde, Montes, Osuna, Aquino, Fabian, Jimenez.
Trener:
Boliwia: Quinonez – Hurtado, Raldes, Zenteno, Morales – D.Bejarano, Chumacero, Campos (71 Escobar), Smedberg – Martins, Pedriel (82 M.Bejarano)
Zmiany: Suarez, Penarreta, Eguino, Pena, Escobar, Lizio, Miranda, Edemir Rodriguez, Gamarra, M. Bejerano, Veizaga, Coimbra
Trener:
Sędziowie: Enrique Cáceres – Rodney Ubaldo Aquino Maldonado, Andrés Cunha – Carlos Santiago Cáceres
Widownia:
Tomasz