Polska – Gruzja | 4:0 (koniec) | | | Irlandia – Szkocja | 1:1 (koniec) | | | Finlandia – Węgry | 0:1 (koniec) |
Armenia – Portugalia | 2:3 (koniec) | | | Gibraltar – Niemcy | 0:7 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Grecja | 2:1 (koniec) |
Irlandia Północna – Rumunia | 0:0 (koniec) | | | Dania – Serbia | 2:0 (koniec) |
Albania – Francja | 1:0 (koniec) |
Stal Rz. – Olimpia Z. | 2:3 (koniec) | | | Warta – Polonia B. | 1:2 (koniec) | | | Radomiak – Sandomierz | 0:0 (koniec) |
Meksyk – Boliwia | 0:0 (koniec) | | | Urugwaj – Jamajka | 1:0 (koniec) | | | Argentyna – Paragwaj | 2:2 (koniec) |
Australia – Nigeria | 2:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Ekwador | 10:1 (koniec) | | | USA – Szwecja | 0:0 (koniec) |
Japonia – Kamerun | 2:1 (koniec) | | | Francja – Kolumbia | 0:2 (koniec) | | | Brazylia – Hiszpania | 1:0 (koniec) |
Anglia – Meksyk | 2:1 (koniec) |
Norwegia – Bośnia i Herc. | 2:0 (koniec) |
Gryf T. – Rodło | 1:2 (koniec) |
finał
Urugwaj
1:0
(0:0)
Jamajka
86
|
Lodeiro opuszcza boisko. Alvaro Gonzalez w jego miejsce.
|
|
75
|
Brown zmienia Darrena Mattocksa.
|
|
73
|
Stuani zmienia Sancheza w ekipie Urugwaju.
|
|
64
|
Rodrgiuez zmieniony przez 21-letniego De Arrescaete.
|
|
53
|
Laing zmienia Dowkinsa w ekipie Jamajki.
|
Gole:
52. Rodriguez
Sędziowie: Główny: Jose Argote (Wenezuela) Asystenci: Urrego, Romero
Widownia:
Kartki: 59. Gimenez (URU), 85. Godin (URU) – 28. McAnuff (JAM)
Spudłowany karny!:
Urugwaj:
Muslera – Pereira, Gimenez, Godin, Pereira – Sanchez (73. Stuani), Arevalo, Lodeiro (86. Gonzalez), Rodriguez (64. De Arrescaeta) – Rolan, Cavani
Zmiany: Fucile, Hernandez, Stuani, Munoz, Silva, Corujo, Coates, Gonzalez, Jonathan Rodriguez, Silva, Pereira, De Arrescaeta
Trener:
Jamajka: Kerr – Lawrence, Mariappa, Hector, Morgan – McCleary, McAnuff, Austin, Dawkins (53. Laing) – Mattocks (75. Brown), Bames
Zmiany: Gordon, Brown, Parkes, Miller, Williams, Ottey, Grant, Thompson, Taylor, Gray, Laing, Watson
Trener:
Zmiany: Fucile, Hernandez, Stuani, Munoz, Silva, Corujo, Coates, Gonzalez, Jonathan Rodriguez, Silva, Pereira, De Arrescaeta
Trener:
Jamajka: Kerr – Lawrence, Mariappa, Hector, Morgan – McCleary, McAnuff, Austin, Dawkins (53. Laing) – Mattocks (75. Brown), Bames
Zmiany: Gordon, Brown, Parkes, Miller, Williams, Ottey, Grant, Thompson, Taylor, Gray, Laing, Watson
Trener:
Sędziowie: Główny: Jose Argote (Wenezuela) Asystenci: Urrego, Romero
Widownia:
Adam Kotleszka
@@Adam_Kotleszka