Puszcza – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Korona – Termalica 3:1 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 3:1 (koniec)
Ruch – FC Opava 0:2 (koniec) | Ołomuniec – Piast 4:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Pogoń 1:7 (koniec)
Koszyce – Wisła K. 1:0 (koniec) | Lechia – APOEL 4:1 (koniec) | Cracovia – Banik 3:1 (koniec)
Sigma Ołomuniec
4:1 (4:1)
Piast Gliwice
Sobota 27.06.2015, 14:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Spotkania towarzyskie

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (15:49:25)

Bezbramkowa druga połowa sprawiła, że utrzymał się wynik do przerwy, a więc w swoim pierwszym sparingu Piast wysoko przegrywa z Sigmą Ołomuniec 1:4

90+1

75
    Na boisku niewiele się zmienia, wynik cały czas ten sam, sytuacji na jego zmianę nie ma zbyt wiele. Miejmy nadzieję, że może pod koniec meczu gracze Piasta coś jeszcze ustrzelą

60
    Zmiany w Sigmie Ołomuniec: za Navratila, Stepana i Kalvacha na boisku pojawiają się Vichta, Hala i Richter

60
    Po kwadransie drugiej połowy wynik nie ulega zmianie. Gra się wyrównała, nieco częściej teraz w posiadaniu piłki Piast Gliwice

46
    Zmiany w drużynie Sigma Ołomuniec: schodzą Blaha i Vasicek, na boisku pojawia się Barta i Varadi

46
    Skład Piasta na II połowę
    Rusow – Klepczyński, Jendrych, Stokić, Mokwa – Dytko, Matuszek, Dziczek, Liskiewicz, Moskwik – Musiolik

46

Do przerwy znacznie lepiej prezentuje się drużyna z Ołomuńca i zasłużenie prowadzi aż 4:1. Miejmy nadzieję, że po przerwie gra Piasta będzie lepsza

45+1

40
    Gol dla zespołu Sigma Ołomuniec!

Szybka odpowiedź ze strony gospodarzy i drugie trafienie w tym pojedynku PETRA SEVCIKA!

34
    Gol dla Piasta!

JOSIP BARISIĆ strzela bramkę dla polskiej ekipy! W końcu gra Piasta lepiej wygląda!

18

Po ładnej akcji miejscowego zespołu gola zdobywa PETR SEVCIK! Słaby początek Piasta

12

Dobry początek spotkania i kolejna bramka ze strony gospodarzy. Prowadzenie podwyższa JAKUB PLSEK!

7
    JAN NAVRATIL z kilku metrów pokonuje bramkarza gości i Sigma obejmuje prowadzenie!

1

Sigma Ołomuniec: Blaha – Stepan, Sterba, Bystroń, Veprek – Zorica, Plsek, Sevcík, Kalvach, Navratil – Vasicek
    Rezerwowi: Barta, Varadi, Vichta, Richter

Piast Gliwice: Szmatuła – Mraz, Hebert, Osyra, Pietrowski – Murawski, Szeliga, Badia, Zivec, Angielski – Barisić.