Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń CEV | (koniec) |
WRC Polska | 1. S. Ogier (FRA) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń CEV
Dawid Szewczyk
Grupy Ligi Mistrzów:
Grupa A:
1. Belogorie Biełgorod (Rosja)
2. Arkas Izmir (Turcja)
3. Berlin Recycling Volleys (Niemcy)
4. Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria)
Grupa B:
1. Dynamo Moskwa (Rosja)
2. Paris Volley (Francja)
3. VfB Friedrichshafen (Niemcy)
4. Ziraat Bankasi Ankara (Turcja)
Grupa C:
1. Trentino Diatec (Włochy)
2. Tours VB (Francja)
3. PAOK Saloniki (Grecja)
4. Noliko Maaseik (Belgia)
Grupa D:
1. Zenit Kazań (Rosja)
2. Halkbank Ankara (Turcja)
3. Hypo Tirol Innsbruck (Austria)
4. Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra)
Grupa E:
1. Cucine Lube Civitanova (Włochy)
2. Knack Roeselare (Belgia)
3. Dukla Liberec (Czechy)
4. PGE Skra Bełchatów (Polska)
Grupa F:
1. Modena Volley (Włochy)
2. Lotos Trefl Gdańsk (Polska)
3. ACH Volley Lublana (Słowenia)
4. Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia)
Grupa G:
1. Asseco Resovia (Polska)
2. Volley behappy2 Asse-Lennik (Belgia)
3. Tomis Konstancja (Rumunia)
4. Dragons Lugano (Szwajcaria)
Koszyki w losowaniu Ligi Mistrzów:
Koszyk 1: Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria), Dragons Lugano (Szwajcaria), Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra), PGE Skra Bełchatów (Polska), Ziraat Bankasi Ankara (Turcja), Noliko Maaseik (Belgia), Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia).
Koszyk 2: VfB Friedrichshafen (Niemcy), Berlin Recycling Volleys (Niemcy), Tomis Konstancja (Rumunia), PAOK Saloniki (Grecja), Dukla Liberec (Czechy), Hypo Tirol Innsbruck (Austria), ACH Volley Lublana (Słowenia).
Koszyk 3: Lotos Trefl Gdańsk (Polska), Arkas Izmir (Turcja), Halkbank Ankara (Turcja), Knack Roeselare (Belgia), Volley behappy2 Asse-Lennik (Belgia), Tours VB (Francja), Paris Volley (Francja).
Koszyk 4: Zenit Kazań (Rosja), Belogorie Biełgorod (Rosja), Dynamo Moskwa (Rosja), Trentino Diatec (Włochy), Modena Volley (Włochy), Cucine Lube Civitanova (Włochy), Asseco Resovia (Polska).
Grupy Ligi Mistrzyń:
Grupa A:
1. Azerrail Baku (Azerbejdżan)
2. Allianz MTV Stuttgart (Niemcy)
3. Lokomotiw Baku (Azerbejdżan)
4. Dynamo Kazań (Rosja)
Grupa B:
1. Calcit Kamnik (Słowenia)
2. Igor Gorgonzola Novara (Włochy)
3. PGE Atom Trefl Sopot (Polska)
4. VakifBank Stambuł (Turcja)
Grupa C:
1. VK Agel Prostejov (Czechy)
2. Pomi Casalmaggiore (Włochy)
3. KPS Chemik Police (Polska)
4. Eczacibasi VitrA Stambuł (Turcja)
Grupa D:
1. Vizura Belgrad (Serbia)
2. Volero Zurych (Szwajcaria)
3. RC Cannes (Francja)
4. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (Rosja)
Grupa E:
1. Impel Wrocław (Polska)
2. Dresdner SC (Niemcy)
3. Telekom Baku (Azerbejdżan)
4. Fenerbahce Grundig Stambuł (Turcja)
Grupa F:
1. Nordmeccanica Piacenza (Włochy)
2. CS Alba Blaj (Rumunia)
3. Rocheville Le Cannet (Francja)
4. Dynamo Moskwa (Rosja)
Koszyki w losowaniu Ligi Mistrzyń:
Koszyk 1: Azerrail Baku (Azerbejdżan), Impel Wrocław (Polska), Nordmeccanica Piacenza (Włochy), VK Agel Prostejov (Czechy), Vizura Belgrad (Serbia), Calcit Kamnik (Słowenia)
Koszyk 2: Dresdner SC (Niemcy), Allianz MTV Stuttgart (Niemcy), Pomi Casalmaggiore (Włochy), Igor Gorgonzola Novara (Włochy), CS Alba Blaj (Rumunia), Volero Zurych (Szwajcaria)
Koszyk 3: RC Cannes (Francja), Rocheville Le Cannet (Francja), Telekom Baku (Azerbejdżan), Lokomotiw Baku (Azerbejdżan), KPS Chemik Police (Polska), PGE Atom Trefl Sopot (Polska)
Koszyk 4: Fenerbahce Grundig Stambuł (Turcja), VakifBank Stambuł (Turcja), Eczacibasi VitrA Stambuł (Turcja), Dynamo Kazań (Rosja), Dynamo Moskwa (Rosja), Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (Rosja)
Grupa A:
1. Belogorie Biełgorod (Rosja)
2. Arkas Izmir (Turcja)
3. Berlin Recycling Volleys (Niemcy)
4. Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria)
Grupa B:
1. Dynamo Moskwa (Rosja)
2. Paris Volley (Francja)
3. VfB Friedrichshafen (Niemcy)
4. Ziraat Bankasi Ankara (Turcja)
Grupa C:
1. Trentino Diatec (Włochy)
2. Tours VB (Francja)
3. PAOK Saloniki (Grecja)
4. Noliko Maaseik (Belgia)
Grupa D:
1. Zenit Kazań (Rosja)
2. Halkbank Ankara (Turcja)
3. Hypo Tirol Innsbruck (Austria)
4. Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra)
Grupa E:
1. Cucine Lube Civitanova (Włochy)
2. Knack Roeselare (Belgia)
3. Dukla Liberec (Czechy)
4. PGE Skra Bełchatów (Polska)
Grupa F:
1. Modena Volley (Włochy)
2. Lotos Trefl Gdańsk (Polska)
3. ACH Volley Lublana (Słowenia)
4. Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia)
Grupa G:
1. Asseco Resovia (Polska)
2. Volley behappy2 Asse-Lennik (Belgia)
3. Tomis Konstancja (Rumunia)
4. Dragons Lugano (Szwajcaria)
Koszyki w losowaniu Ligi Mistrzów:
Koszyk 1: Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria), Dragons Lugano (Szwajcaria), Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra), PGE Skra Bełchatów (Polska), Ziraat Bankasi Ankara (Turcja), Noliko Maaseik (Belgia), Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia).
Koszyk 2: VfB Friedrichshafen (Niemcy), Berlin Recycling Volleys (Niemcy), Tomis Konstancja (Rumunia), PAOK Saloniki (Grecja), Dukla Liberec (Czechy), Hypo Tirol Innsbruck (Austria), ACH Volley Lublana (Słowenia).
Koszyk 3: Lotos Trefl Gdańsk (Polska), Arkas Izmir (Turcja), Halkbank Ankara (Turcja), Knack Roeselare (Belgia), Volley behappy2 Asse-Lennik (Belgia), Tours VB (Francja), Paris Volley (Francja).
Koszyk 4: Zenit Kazań (Rosja), Belogorie Biełgorod (Rosja), Dynamo Moskwa (Rosja), Trentino Diatec (Włochy), Modena Volley (Włochy), Cucine Lube Civitanova (Włochy), Asseco Resovia (Polska).
Grupy Ligi Mistrzyń:
Grupa A:
1. Azerrail Baku (Azerbejdżan)
2. Allianz MTV Stuttgart (Niemcy)
3. Lokomotiw Baku (Azerbejdżan)
4. Dynamo Kazań (Rosja)
Grupa B:
1. Calcit Kamnik (Słowenia)
2. Igor Gorgonzola Novara (Włochy)
3. PGE Atom Trefl Sopot (Polska)
4. VakifBank Stambuł (Turcja)
Grupa C:
1. VK Agel Prostejov (Czechy)
2. Pomi Casalmaggiore (Włochy)
3. KPS Chemik Police (Polska)
4. Eczacibasi VitrA Stambuł (Turcja)
Grupa D:
1. Vizura Belgrad (Serbia)
2. Volero Zurych (Szwajcaria)
3. RC Cannes (Francja)
4. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (Rosja)
Grupa E:
1. Impel Wrocław (Polska)
2. Dresdner SC (Niemcy)
3. Telekom Baku (Azerbejdżan)
4. Fenerbahce Grundig Stambuł (Turcja)
Grupa F:
1. Nordmeccanica Piacenza (Włochy)
2. CS Alba Blaj (Rumunia)
3. Rocheville Le Cannet (Francja)
4. Dynamo Moskwa (Rosja)
Koszyki w losowaniu Ligi Mistrzyń:
Koszyk 1: Azerrail Baku (Azerbejdżan), Impel Wrocław (Polska), Nordmeccanica Piacenza (Włochy), VK Agel Prostejov (Czechy), Vizura Belgrad (Serbia), Calcit Kamnik (Słowenia)
Koszyk 2: Dresdner SC (Niemcy), Allianz MTV Stuttgart (Niemcy), Pomi Casalmaggiore (Włochy), Igor Gorgonzola Novara (Włochy), CS Alba Blaj (Rumunia), Volero Zurych (Szwajcaria)
Koszyk 3: RC Cannes (Francja), Rocheville Le Cannet (Francja), Telekom Baku (Azerbejdżan), Lokomotiw Baku (Azerbejdżan), KPS Chemik Police (Polska), PGE Atom Trefl Sopot (Polska)
Koszyk 4: Fenerbahce Grundig Stambuł (Turcja), VakifBank Stambuł (Turcja), Eczacibasi VitrA Stambuł (Turcja), Dynamo Kazań (Rosja), Dynamo Moskwa (Rosja), Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (Rosja)
Grupa A:
1. Belogorie Biełgorod (Rosja)
2. Arkas Izmir (Turcja)
3. Berlin Recycling Volleys (Niemcy)
4. Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria)
Grupa B:
1. Dynamo Moskwa (Rosja)
2. Paris Volley (Francja)
3. VfB Friedrichshafen (Niemcy)
4. Ziraat Bankasi Ankara (Turcja)
Grupa C:
1. Trentino Diatec (Włochy)
2. Tours VB (Francja)
3. PAOK Saloniki (Grecja)
4. Noliko Maaseik (Belgia)
Grupa D:
1. Zenit Kazań (Rosja)
2. Halkbank Ankara (Turcja)
3. Hypo Tirol Innsbruck (Austria)
4. Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra)
Grupa E:
1. Cucine Lube Civitanova (Włochy)
2. Knack Roeselare (Belgia)
3. Dukla Liberec (Czechy)
4. PGE Skra Bełchatów (Polska)
Grupa F:
1. Modena Volley (Włochy)
2. Lotos Trefl Gdańsk (Polska)
3. ACH Volley Lublana (Słowenia)
4. Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia)
Grupa G:
1. Asseco Resovia (Polska)
2. Volley behappy2 Asse-Lennik (Belgia)
3. Tomis Konstancja (Rumunia)
4. Dragons Lugano (Szwajcaria)
Grupa A:
1.
2. Arkas Izmir (Turcja)
3. Berlin Recycling Volleys (Niemcy)
4. Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria)
Grupa B:
1.
2. Paris Volley (Francja)
3. VfB Friedrichshafen (Niemcy)
4. Ziraat Bankasi Ankara (Turcja)
Grupa C:
1.
2. Tours VB (Francja)
3. PAOK Saloniki (Grecja)
4. Noliko Maaseik (Belgia)
Grupa D:
1.
2. Halkbank Ankara (Turcja)
3. Hypo Tirol Innsbruck (Austria)
4. Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra)
Grupa E:
1.
2. Knack Roeselare (Belgia)
3. Dukla Liberec (Czechy)
4. PGE Skra Bełchatów (Polska)
Grupa F:
1.
2. Lotos Trefl Gdańsk (Polska)
3. ACH Volley Lublana (Słowenia)
4. Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia)
Grupa G:
1.
2. Volley behappy2 Asse-Lennik (Belgia)
3. Tomis Konstancja (Rumunia)
4. Dragons Lugano (Szwajcaria)
Grupa A:
1.
2.
3. Berlin Recycling Volleys (Niemcy)
4. Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria)
Grupa B:
1.
2.
3. VfB Friedrichshafen (Niemcy)
4. Ziraat Bankasi Ankara (Turcja)
Grupa C:
1.
2.
3. PAOK Saloniki (Grecja)
4. Noliko Maaseik (Belgia)
Grupa D:
1.
2.
3. Hypo Tirol Innsbruck (Austria)
4. Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra)
Grupa E:
1.
2.
3. Dukla Liberec (Czechy)
4. PGE Skra Bełchatów (Polska)
Grupa F:
1.
2.
3. ACH Volley Lublana (Słowenia)
4. Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia)
Grupa G:
1.
2.
3. Tomis Konstancja (Rumunia)
4. Dragons Lugano (Szwajcaria)
Grupa A:
1.
2.
3.
4. Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bułgaria)
Grupa B:
1.
2.
3.
4. Ziraat Bankasi Ankara (Turcja)
Grupa C:
1.
2.
3.
4. Noliko Maaseik (Belgia)
Grupa D:
1.
2.
3.
4. Budvanska Rivijera Budva (Czarnogóra)
Grupa E:
1.
2.
3.
4. PGE Skra Bełchatów (Polska)
Grupa F:
1.
2.
3.
4. Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Serbia)
Grupa G:
1.
2.
3.
4. Dragons Lugano (Szwajcaria)
Grupa H:
1.
2.
3.
4.