GKS K. – MKS Kluczbork 3:1 (koniec) | Cracovia – Rużomberok 3:1 (koniec) | Górnik Z. – Zagłębie L. 2:1 (koniec)
Górnik Zabrze
2:1 (2:0)
Zagłębie Lubin
Wtorek 07.07.2015, 17:00 • Stadion w Opalenicy • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i jednocześnie serdecznie zapraszamy na pozostałe na portalu lajfy.com! Dobrego wieczoru! (18:55:21)

Zakończyło się właśnie spotkanie rozgrywane w Opalenicy. W tym pojedynku lepszy od Zagłębia Lubin okazał się Górnik Zabrze, który zwyciężył 2:1. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Bartosz Iwan, Łukasz Madej i Maciej Dąbrowski. Wydaje się, że najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis, ponieważ tak naprawdę ani na moment żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi. Dzięki temu triumfowi zabrzanie okres przygotowawczy skończyli z kompletem zwycięstw.

90+2

70
    Kolejna przerwa na uzupełnienie pływów. Dla piłkarzy to na pewno ulga, ponieważ dzisiaj w Opalenicy słońce świeci bardzo mocno i temperatura jest wysoka.

65
    Gol dla Zagłębia!
    Mamy bramkę kontaktową dla zespołu z Lubina! Po dokładnej centrze z rzutu rożnego w polu karnym przeciwników najwyżej wyskoczył MACIEJ DĄBROWSKI i pokonał on Kasprzika! 2:1!

55
    Po pięćdziesięciu pięciu minutach gry Piotr Stokowiec postanowił wymienić całą jedenastkę, która od tego momentu będzie wyglądać następująco:

Forenc – Dąbrowski, Guldan, Todorovski, Cotra – Ł.Piątek, Tosik, Janus, Janoszka, Woźniak – Papadopulos.

46
    Natomiast u "Miedziowych" na murawę wracają Sobków i Andrzejczak. Zastępują oni Kubickiego i Jagiełłe.

46
    Takim składem na drugą połowę wyszła drużyna z Zabrza:

Kasprzik – Słodowy, Bzierżyński, Danch, Kosznik – Piasecki, Kurzawa, Gergel, Gwaze, Grendel – Urynowicz.

46

Sędzia po doliczeniu dwóch minut do pierwszej części zaprosił piłkarzy na piętnastominutowy odpoczynek. Jak na razie na dosyć wyraźnym prowadzeniu jest ekipa Górnika Zabrze, dla której gole zdobyli Bartosz Iwan i Łukasz Madej. Mimo, że lubinianie często przebywają na połowie rywali to podopieczni Józefa Dankowskiego wykazali się lepszą skutecznością i mogą być zadowoleni z obencego rezultatu. Wracamy za kilka chwil!

45+2

41
    Gol dla Górnika Zabrze!
    Tym razem Górnicy postanowili zaatakować środkiem pola i przyniosło im to oczekiwany efekt, ponieważ prowadzą już dwoma bramkami! Przybylski przytomnie zagrał do ŁUKASZA MADEJA, który przebiegł z piłką kilka metrów i strzałem po ziemi nie dał szans golkiperowi Zagłębia!

35
    Zmiany przeprowadza również opiekun "Miedziowych". Za Andrzejczaka i Sobkowa meldują się Żyra i Bonecki.

28
    Bardzo ładna, szybka i co najważniejsze składna akcja zabrzan daje im prowadzenie! Magiera dynamicznie ruszył skrzydłem i zacentrował na piąty metr do świetnie ustawionego BARTOSZA IWANA, który pewnie pokonał Polacka! 1:0!

26
    Szkoleniowiec Górnika zdecydował się na pierwszą roszadę. Jeża zmienił Barbus.

25
    Po dwudziestu pięciu minutach gry sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Ciągle ciężko wskazać, który zespół prezentuje się lepiej, ponieważ akcja raz jest pod jedną bramką, a raz pod drugą. Wynik nadal bez zmian.

12
    Po pierwszych dziesięciu minutach gry na murawie nie dzieje się zbyt wiele, obie ekipy starają się atakować, lecz ich próby są niezbyt dokładne i nie mają one szans zaskoczyć defensywy zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Najczęstszym zagraniem jak do tej pory są dośrodkowania z bocznych sektorów boiska.