Ventspils – HJK 1:3 (koniec) | APOEL – Vardar 0:0 (koniec) | Midtjylland – Red Imps 1:0 (koniec)
Łudogorec – Milsami 0:1 (koniec) | Korcza – Crusaders 4:1 (koniec) | The New Saints – Vidi FC 0:1 (koniec)
Molde – Piunik 5:0 (koniec) | Hibernians – Maccabi T.A. 2:1 (koniec) | Maribor – FK Astana 1:0 (koniec)
AS Trencin – FCSB 0:2 (koniec) | Partizan – Dila 1:0 (koniec) | FK Sarajevo – Lech P. 0:2 (koniec)
AS Trencin
0:2 (0:0)
FC Steaua Bukareszt
Wtorek 14.07.2015, 20:30 • Štadión Pod Dubňom (Žilina) - Słowacja • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna

W perspektywie rewanżu Steaua nie ma się praktycznie o co martwić, a w dodatku będzie miała atut własnego boiska. W moim mniemaniu gospodarze zaprezentowali się dzisiaj z dobrej strony i szkoda, że nie udało im się strzelić upragnionej bramki jeszcze w pierwszej połowie. Wtedy spotkanie z pewnością wyglądałoby zupełnie inaczej. (22:30:13)

Jednak nie było niespodzianki w Žilinie i Steaua Bukareszt dość pewnie wygrywa w pierwszym spotkaniu z AS Trenčín 2:0! Gospodarze byli w stanie przeciwstawić się tylko w pierwszej odsłonie, kiedy to grali nawet lepiej od mistrza Rumunii!

90+3

90+3
    Ostatnia akcja będzie należała do gospodarzy! Atak pozycyjny i przedostanie się w pole karne rywali, ale Steaua wybija futbolówkę daleko w okolice środka boiska!

90+1
    Wolno ubiegają ostatnie minuty, wciąż mamy sporo przerw. Raczej nie ma już szansy na zmianę wyniku!

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

88
    Popa upada w polu karnym Trencina, ale sędzia nie przyznaje jedenastki! Zwija się z bólu Popa, ale może w tym być sporo aktorstwa.

87
    Ostatnia zmiana w ekipie gości. Nowy zawodnik Gregory Tade kończy już swój udział w meczu, a zastępuje go Tudorie.

86
    W drugiej połowie zdecydowanie wyszło doświadczenie Steauy w europejskich pucharach. Wystarczyły dwie akcje i mamy pewne prowadzenie Rumunów. Hamroun w akcji indywidualnej, ale bezowocnie.

85
    Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry! Gospodarze z pewnością jeszcze zaryzykują i spróbują strzelić kontaktowego gola, który dawałby nadzieje na rewanż!

84
    Cojocaru długo zwleka z wybiciem futbolówki sprzed własnej bramki i także on ma chyba ochotę na kartkę. Trencin przejmuje piłkę i wychodzi z atakiem pozycyjnym.

82
    Steaua przeprowadza kolejną akcję rozpoczynającą się od prawego skrzydła! Stanciu dośrodkowuje na głowę partnera, ale ten był w trudnej pozycji, aby oddać mocne uderzenie! Pewnie Semrinec.

81
    Zmiana w drużynie FC Steaua Bukareszt: z boiska schodzi Breeveld, na boisku pojawia się Tahar.

80
    Od drugiej bramki obserwujemy raczej mało gry, bowiem jest sporo przewinień, zmian i piłka często gości poza placem gry. Zostaje 10 minut pierwszego meczu między tymi drużynami!

79
    Zmiana w drużynie FK AS Trenčín: z boiska schodzi Ibrahim, na boisku pojawia się Koolwijk.

77
    Gospodarze nie dają za wygraną i walczą z pełnym zaangażowaniem. Zbawienna byłaby dla nich chociażby bramka kontaktowa. Będą kolejne zmiany.

75
    Także Ibrahim otrzymuje żółtą kartkę i mamy spore zwolnienie boiskowych poczynań.

75
    Puszczają powoli nerwy niektórym piłkarzom. Breeveld jako kolejny otrzymuje kartkę.

74
    Bero wpada w pole karne rywali i tam traci panowanie nad futbolówką! Kibice domagają się rzutu karnego, ale sędzia pozostaje niewzruszony!

Wiktor Bukowski

Gole: 63. Stanciu, 70. Hamroun

Kartki:   51. Madu (TRE), 62. Wesley (TRE), 75. Ibrahim (TRE) – 62. Tamas (STB), 64. Hamroun (STB), 75. Breeveld (STB)

AS Trencin: Semrinec – Madu, Rundić, Ramon, Cögley – Bero, Lobotka, Ibrahim (79' Koolwijk) – van Kessel, Jairo, Guba (60' Wesley)

Zmiany: Skovajsa, Koolwijk, Opatovsky, Wesley, Jančo, Chovan, Kleščík

FC Steaua Bukareszt: Cojocaru – Guilherme, Varela, Tamas, Papp – Breeveld (81' Tahar), Muniru – Chipciu (59' Hamroun), Stanciu, Popa – Tade (87' Tudorie)

Zmiany: Nita, Rapa, Tosca, Hamroun, Tudorie, Tahar, Iancu

Sędziowie: Alejandro Hernández – Teodoro Sobrino, César García – Ignacio Iglesias (Hiszpania)