Braunschweig – Rayo Vallecano 1:2 (koniec) | Ajax – Wolfsburg 1:1 (koniec) | VfL Bochum – Borussia D. 2:1 (koniec)
Ajax Amsterdam
1:1 (0:0)
VfL Wolfsburg
Piątek 17.07.2015, 19:00 • Amsterdam Arena, Amsterdam • Spotkania towarzyskie

Spotkanie w Amsterdamie właśnie się zakończyło! Byliśmy świadkami dobrego, szybkiego meczu! Niestety, był to bezbarwny występ reprezentanta Polski, Arkadiusza Milika.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (20:52:52)

90+2

90+1
    Świetny kontratak Ajaxu zakończony technicznym strzałem Meniga i perfekcyjną interwencją Casteelsa!

90
    Dwie minuty dłużej potrwa to spotkanie!

89
    Kevin De Bruyne próbował z czterdziestu metrów zaskoczyć Cillessena, ale kompletnie mu to nie wyszło. Od bramki zacznie golkiper Ajaxu.

88
    Powoli zbliżamy się do końca tego spotkania. Tymczasem arbiter podyktował rzut wolny dla Ajaxu niedaleko linii środkowej boiska.

87
    Zbyt mocne zagranie na skrzydło do Rodrigueza, który nie zdołał utrzymać futbolówki na placu gry. Od autu zaczną Holendrzy.

86
    Nieudane dośrodkowanie Schone i rywale wybijają piłkę poza własne pole karne.

85
    Zablokowane uderzenie Klaassena i Ajax rozpocznie od rzutu rożnego.

84
    Przycisnęli w końcówce przyjezdni! Tym razem z dystansu próbował Guilavogui, ale niecelnie.

83
    Zmiana w drużynie Ajax Amsterdam: z boiska schodzi Milik, na boisku pojawia się Younes.
    82. Piłka meczowa Perisicia:

82
    Ależ blisko zdobycia bramki byli przyjezdni! Perisić otrzymał idealne podanie na głowę, ale tym razem miejscowych uratował słupek!

81
    Piłka utrzymuje się w posiadaniu gospodarzy, którzy jednak nie za bardzo mają pomysł na to, jak po raz drugi pokonać golkipera Wilków.

80
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut! Czy któremuś z zespołów uda się zadać zabójczy cios i pokonać rywala? Zapowiada się niezwykle ciekawa końcówka!

79
    Klaassen nieprzepisowo walczył o piłkę na połowie rywali, co nie uszło uwadze arbitra.

78
    Na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry zdecydował się Schone, ale pewnie w bramce zachował się Casteels.

77
    Bardzo mądre zachowanie Meniga, który dał się sfaulować w odległości nieco ponad dwudziestu metrów pod bramką rywali. To może być dobra okazja dla Ajaxu!

Gole: 67. Klaassen – 68. De Bruyne

Ajax Amsterdam: Cillessen – Tete, Veltman (75. Heitinga), Riedewald, Dijks – Bazoer, Sinkgraven – El Ghazi (64. Menig), Klaassen, Fischer (64. Schone) – Milik (83. Younes)

Zmiany: Boer – Heitinga, Dankerlui, Younes, Van de Beek, Menig, Schone, Kishna

VfL Wolfsburg:
    1. połowa: Benaglio – Jung, Naldo, Klose, Schafer – Guilavogui, Hunt – Caligiuri, Kruse, Schurrle – Dost

2. połowa: Casteels – Vieirinha, Naldo, Klose, Rodriguez – Guilavogui, Seguin – Perisić, De Bruyne, Caligiuri – Bendtner

Sędzia główny: Danny Makkelie

Widownia: 49 000