Ślęza Wrocław – Bytovia 0:1 (koniec) | Sandomierz – Sandecja 0:1 (koniec) | ŁKS Łom. – Raków 2:1 (koniec)
Ursus – Zagłębie S. 0:1 (koniec)
ŁKS 1926 Łomża
2:1 (1:1)
Raków Częstochowa
Niedziela 19.07.2015, 17:00Fortuna Puchar Polski

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Zapraszamy na relację zmiany wyniku ze spotkania ŁKS Łomża – Raków Częstochowa.

Będzie to mecz w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na 17:00.

Będziemy relacjonować również pozostałe, dzisiejsze spotkania. Zapraszamy już teraz na Lajfy.com!

Wyjściowy skład Rakowa:

1

2
    Przypomnijmy, że stawką meczu jest awans do kolejnej (pierwszej) rundy Pucharu Polski. Będziemy informować co kilka minut o boiskowych wydarzeniach.

7
    Kamiński sam na sam z Kosem, ale wygrywa ten pojedynek golkiper Rakowa!

10
    Gol dla Łomży!

JAKUB KAMIŃSKI pozostawiony bez opieki w polu karnym i w sytuacji sam na sam z Kosem tym razem się nie myli!

12
    Gol dla Rakowa!

WOJCIECH OKIŃCZYC wyrównuje wynik! Dobre dośrodkowanie z lewej flanki i precyzyjne uderzenie Okińczyca z pola karnego!

15
    Kwadrans gry za nami. W Łomży 1:1.

20
    W ostatnich minutach sytuacji podbramkowych, jak na lekarstwo.

23
    Malinowski przedzierał się w okolicach pola karnego, lecz nic z tego nie wynikło.

24
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

25
    Gramy już dalej.

30
    Zarysowała się przewaga Rakowa Częstochowa.

35
    Goście częściej w posiadaniu piłki, jednak póki co, nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

37
    Prawą stroną zaatakowali gracze Rakowa, jednak akcja została przerwana w okolicach 40. metra przed bramką ŁKS-u.

38
    Raków prowadzi grę, ŁKS próbuje szczęścia z kontrataków.

39
    Kmieć sprytnie odgrywał do Figiela, a ten został powalony przez rywali. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

40
    Ładne dośrodkowanie Pawlusińskiego, przedłużka głową Radlera do Okińczyca, który trafia wprost w rękawice bramkarza gospodarzy.

45

Do przerwy w Łomży remis 1:1. Wynik meczu otworzył Kamiński, a wyrównanie Rakowowi dał Okińczyc.

46

48
    Jak na razie, niewiele ciekawego dzieje się w drugiej odsłonie.

49
    Raków domagał się odgwizdania faulu na Figlu, jednak arbiter pozostał nie wzruszony.

50
    Nadal Raków przeważa w posiadaniu piłki i prowadzi grę.

50
    Łomżanie w ostatnich minutach zepchnięci do defensywy.

53
    Dośrodkowanie Góry, lecz w polu karnym najwyżej wyskoczyli gospodarze. Po chwili z podobnym skutkiem zagrywał Figiel.

54
    Korner dla Rakowa Częstochowa.

55
    Po dośrodkowaniu z narożnika boiska, do piłki dopadł Kmieć, ale jego uderzenie minęło bramkę w dość sporej odległości.

60
    Przypomnijmy, że zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w następnej rundzie z Chrobrym Głogów.

64
    Malinowski świetnie huknął na bramkę gospodarzy i z najwyższym trudem interweniuje bramkarz ŁKS-u!

64
    Rzut rożny dla Rakowa.

65
    Dośrodkowanie Pawlusińskiego do Kmiecia, ten odegrał do Góry, który uderzył wprost w bramkarza.

66
    Groźny kontratak ŁKS-u Łomży i w ostatniej chwili przyjezdni zażegnują niebezpieczeństwo.

66
    Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

68
    Rzut wolny bili gospodarze, jednak po dośrodkowaniu, we własnym polu karnym najlepiej odnaleźli się defensorzy Rakowa. Raków ruszył z kontratakiem, który się nie powiódł.

70
    20 minut do końca meczu. Jeżeli zakończy się on takim wynikiem, to czeka nas dogrywka.

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kowal, na boisku pojawia się Kamiński.

77
    Bardzo groźny atak ŁKS-u! Jeden z gospodarzy huknął z pola karnego, a piłka dosłownie o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Kosa!

78

Precyzyjne uderzenie SADOWSKIEGO i ŁKS na prowadzeniu!

81
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Waszkiewicz, na boisku pojawia się Mońka.

81
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Pawlusiński, na boisku pojawia się Piątek.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

90+2
    Wysoko nad bramką uderzyli gracze gospodarzy.

90+3
    Kolejna niezła szansa dla gospodarzy w doliczonym czasie gry. Raków bezradny.

90+4
    Jeszcze gramy. Przy piłce Raków, ale wszystko z dala od bramki ŁKS-u.

90+4
    Strzał rozpaczy Figla. Wysoko ponad poprzeczką.

90+4

ŁKS Łomża awansuje do pierwszej rundy Pucharu Polski. Gospodarze pokonują 2:1 ekipę Rakowa Częstochowa. Dziękujemy za śledzenie relacji. (18:58:53)