Losowanie 1/16 Pucharu Polski | (koniec) |
Etap 18: Gap - Saint-Jean-de-Maurienne | Romain Bardet (FRA) (koniec) |
World Matchplay | (koniec) | | | World Matchplay | (koniec) |
wydarzenie zakończone
Losowanie 1/16 finału Pucharu Polski
Artur
Drabinka:
Uczestnicy I rundy Pucharu Polski:
Wisła Płock / Bytovia Bytów
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki
Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków / Miedź Legnica
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice
Wda Świecie / Legionovia Legionowo
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec
Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz
Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik / Dolcan Ząbki
ŁKS Łomża / Chrobry Głogów
Rozwój Katowice / GKS Katowice
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin
Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Nieciecza
Zespoły ekstraklasy z sezonu 2014/15:
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
Ruch Chorzów
Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Korona Kielce
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów
Piast Gliwice
Wyniki losowania:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Nieciecza
Lech Poznań - Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz - ŁKS Łomża / Chrobry Głogów
Piast Gliwice - Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków / Miedź Legnica
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce
Cracovia - ROW Rybnik / Dolcan Ząbki
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - Rozwój Katowice / GKS Katowice
Uczestnicy I rundy Pucharu Polski:
Wisła Płock / Bytovia Bytów
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki
Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków / Miedź Legnica
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice
Wda Świecie / Legionovia Legionowo
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec
Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz
Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik / Dolcan Ząbki
ŁKS Łomża / Chrobry Głogów
Rozwój Katowice / GKS Katowice
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin
Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Nieciecza
Zespoły ekstraklasy z sezonu 2014/15:
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
Ruch Chorzów
Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Korona Kielce
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów
Piast Gliwice
Wyniki losowania:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Nieciecza
Lech Poznań - Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz - ŁKS Łomża / Chrobry Głogów
Piast Gliwice - Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków / Miedź Legnica
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce
Cracovia - ROW Rybnik / Dolcan Ząbki
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - Rozwój Katowice / GKS Katowice
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin – Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Nieciecza
Lech Poznań – Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów – Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz – ŁKS Łomża / Chrobry Głogów
Piast Gliwice – Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Garbarnia Kraków / Miedź Legnica
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów – Wisła Płock / Bytovia Bytów
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna – Legia Warszawa
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze
Wda Świecie / Legionovia Legionowo – Korona Kielce
Cracovia – ROW Rybnik / Dolcan Ząbki
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki – Rozwój Katowice / GKS Katowice