Górnik W. – Wigry 0:2 (koniec) | Siarka T. – Chojniczanka 1:4 (koniec) | Rodło – Olimpia G. 2:4 (po dogrywce)
Stomil – Sandecja 2:0 (koniec) | Wda – Legionovia 1:0 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Stal S. W. 0:1 (koniec)
Boruta – Puszcza 0:3 (koniec) | Arka – Pogoń Sdl. 4:1 (koniec) | ROW Rybnik – Dolcan 0:4 (koniec)
Wisła Pu. – Zagłębie S. 2:2 (2:4 po rz. karnych)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 25.07.2015, 17:00 • Stadion OSiR w Gorzowie Wlkp. • Fortuna Puchar Polski • Runda 1

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zapraszamy na relację z meczu 1/32 Pucharu Polski w którym Stilon Gorzów Wielkopolski podejmie Stal Stalowa Wola. Pierwszy gwizdek sędziego Marcina Zarwalskiego o godzinie 17:00

Zwycięzca tego spotkania w 1/16 Pucharu Polski zmierzy się z Piastem Gliwice. Spotkanie tej rudny rozgrywek zaplanowano na 12.08.2015.

Stal Stalowa Wola wygrał na wyjeździe z Grunwald Rudą Śląską po dogrywce 4:2. Stal już w czwartej minucie spotkania prowadziła 2:0 po bramkach Jabłońskiego i Przezaka. W drugiej połowie dla gospodarzy bramki strzelili jednak Brzozowski i po karnym w 88 minucie Szpoton. W dogrywce więcej sił zachwali piłkarze z Stalowej Woli i bramki Łanucha i Płonka zapewniły im awans.

Michał Ilków-Gołąb 88

W rundzie wstępnej Stilon Gorzów na własnym stadionie pokonał Kotwice Kołobrzeg 3:2. Gorzowianie po bramkach Maliszewskiego i Ziajki na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą, ale w drugiej połowie po bramkach Poznańskiego i Szuberta Kotwica doprowadziła do remisu. Kiedy już wszyscy szykowali się na dogrywkę w 90 minucie spotkania Ziajka strzelił bramkę zapewniającą awans Stilonowi.

Na relacje z spotkania Pucharu Polski Stilon Gorzów Wielkopolski – Stal Stalowa Wola zapraszamy na lajfy.com od 17:00.

KS Stilon Gorzów Wielkopolski: Dłoniak- Somrani, Bil, Gruszecki, Szwiec, Timoszyk, Wiśniewski, Maliszewski, Szałas, Ziajka, Posmyk

Rezerwowi: Wolarek, Kubacki, Mrozek, Zawistowski, Suchowera, Świtaj, Wieczorek

Stal Stalowa Wola:
    Zacharski- Wrona, Bogacz, Kowalski, Kantor, Giel, Jabłoński, Łanucha, Stelmach, Mikołajczak, Płonka

Rezerwowi: Drzymała, Mistrzyk, Siudak, Wawrzyński, Ujda

Sędziowie: Marcin Zarwalski (Rumia).

Rozpoczyna się prezentacja

1

2
    Groźne dośrodkowanie z lewej strony Stali, ale w polu karnym sytuację wyjaśnił Szwiec

3
    Ponownie lewą stroną atakuje Stali i groźny strzał Pawła Giela

5
    Świetna okazja dla Stilonu ! Strzał Łukasza Maliszewskiego z rzutu wolnego prosto w słupek.

7
    Rajd w stronę pola karnego Radosława Mikołajczaka, zawodnik Stali upada, ale bez gwizdka sędziego.

10
    Początek meczu pod dyktando Stali. Teraz na spalonym Tomasz Płonka.

12
    Strzał z poza pola karnego Kordiana Ziajki, ale obrońcy gości ciałem blokują piłkę.

14
    Rajd lewą stroną i dośrodkowanie Tomasza Szwieca. W polu karnym sytuację wyjaśnił piąstkując Zacharski.

15
    Dobre podanie Ziajki na szesnastkę i strzał Maliszewskiego, który nie bez problemu broni Zacharski.

21
    Fragment gry w środku pola. Po dobry początku, tempo gry wyraźnie spadło.

23
    Sędzia zarządził chwilę przerwy w grze na regenerację.

24
    Ziajka strzelał z poza pola karnego, ale w ostatniej chwili interweniował Wrona

26
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Rafał Timoszyk,, na boisku pojawia się Rafał Świtaj.

29
    Damian Szałas po raz kolejny z trudem podnosi się z boiska. Zanosi się na kolejną zmianę w drużynie gospodarzy.

31
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Damian Szałas, na boisku pojawia się Daniel Mrozek.

33
    Błąd obrońców Stilonu, Radosław Mikołajczak w sytuacji sam na sam strzela obok słupka.

37
    Dobre podanie w pole karne do Posmyka, ale napastnikowi gospodarzy odskakuje piłka.

41
    Walczył w powietrzu Płonka, ale sędzia odgwizdał faul na Dłoniaku.

43
    Dobre podanie w pole karne do Mrozka, ale pomocnika Stilonu ubiegł Zacharski.

45
    Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy

45+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Krystian Wrona (Stal Stalowa Wola).

45+2
    Groźne dośrodkowanie z prawej strony gości, ale pewnie interweniuje Dłoniak

45+3
    Strzał Maliszewskiego z 20. metra, ale piłka minimalnie obok słupka.

45+3

Po pierwszej połowie remis w Gorzowie. Na początku spotkania przeważała Stal, ale to gospodarze mieli dwie groźne sytuacje do zdobycia bramki. Wracamy po przerwie.

46

48
    Próba podania w pole karne do Posmyka, ale od bramki zacznie Zacharski

49
    Po strzale z szesnastki Łanucha dobra interwencja Dłoniaka

51
    W narożniku boiska Tomasz Płonka wywalczył rzut wolny.

52
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzał Wrony w słupek.

55
    Dobra sytuacja przed polem karnym Łanucha, ale pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki.

60
    Faulowany Mikołajczak i będzie wolny dla Stali

61
    Płonka strzela głową, piłka w bramce. Sędzia główny po konsultacji z bocznym odgwizduje spalonego.

65
    Strzał z poza pola karnego Przemysława Stelmacha nad poprzeczką.

67
    Kolejny groźny strzał Pawła Giela, na całe szczęście gospodarzy dobra interwencja Dłoniaka.

71
    Nieudane dośrodkowanie Mrozka z prawego skrzydła.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Radosław Somrani (KS Stilon Gorzów Wielkopolski).

76
    Dobre dośrodkowanie Stilonu i Patryk Bil główkuje nad poprzeczką.

80
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Tomasz Płonka, na boisku pojawia się Michał Mistrzyk.

81
    Po strzale główką Maliszewskiego piłka w siatce, lecz sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

83
    Sędzia dyktuje rzut karny dla Stali po zagraniu ręką w polu karnym Mrozka

84
    Gol dla Stali!

Pewnie w środek bramki strzela Łanucha

86
    Szansa dla Stilonu, ale Ziajka strzela w słupek.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Mrozek (KS Stilon Gorzów Wielkopolski).

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej części gry.

90+1
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Przemysław Stelmach, na boisku pojawia się Kacper Siudak.

90+2
    Mikołajczak nie przyjmuje piłki w polu karny i od bramki wznowi Dłoniak.

90+3
    Rozrzucenie na skrzydło, ale na spalonym był Maliszewski.

90+3

Stal Stalowa Wola wygrywa 1:0 z Stilonem Gorzów i awansuje do 1/16 Pucharu Polski gdzie czeka już Piast Gliwice.

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM . (18:59:21)

Piotr Kaczmarek

Gole: 84. Łanucha (kar.)

Kartki:   73. Somrani (GWL), 88. Mrozek (GWL) – 45+1. Wrona (SSW)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski: Dłoniak- Somrani, Bil, Gruszecki, Szwiec, Timoszyk (26 Świtaj). , Wiśniewski, Maliszewski, Szałas (31.Mrozek) , Ziajka, Posmyk

Zmiany: Wolarek, Kubacki, Mrozek, Zawistowski, Suchowera, Świtaj, Wieczorek

Stal Stalowa Wola: Zacharski- Wrona, Bogacz, Kowalski, Kantor, Giel, Jabłoński, Łanucha, Stelmach (90+1 Siudak) , Mikołajczak, Płonka (80.Mistrzyk)

Zmiany: Drzymała, Mistrzyk, Siudak, Wawrzyński, Ujda

Sędziowie: Marcin Zarwalski (Rumia)