CSKA Mos. – Sparta 2:2 (koniec) | Milsami – Korcza 0:2 (koniec) | Midtjylland – APOEL 1:2 (koniec)
Maccabi T.A. – Vik. Pilzno 1:2 (koniec) | Panathinaikos – Club Brugge 2:1 (koniec) | Fenerbahce – Szachtar 0:0 (koniec)
Young Boys – Monaco 1:3 (koniec) | Vidi FC – BATE 1:1 (koniec) | Dinamo Z. – Molde 1:1 (koniec)
CSKA Moskwa
2:2 (1:1)
Sparta Praga
Wtorek 28.07.2015, 18:15 • Arena Chimki, Moskwa • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 3 runda kwalifikacyjna

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne, piłkarskie relacje z lajfy.com! (20:09:18)
    Dobry wynik Sparty Praga!

Dobrze oglądało się kibicom pojedynek w Moskwie z 13 celnymi strzałami, 7 kartkami, walką i zaangażowaniem z obu stron. Sparta Praga postawiła się bramkowym remisem w dobrej sytuacji przed rewanżem na swoim stadionie. Niecodziennie drużyny zdobywały gole – CSKA Moskwa dwukrotnie wychodziło na prowadzenie, by po kilku chwilach tracić je przez brak koncentracji. Dość niespodziewanie piłeczka w dwumeczu o awans do Ligi Mistrzów przechodzi na stronę Czechów!

90+3

90+2
    Słowo ciałem się stało i w doliczonym czasie Brabec zmienił Dockala.

90+1
    Zakotłowało się w polu karnym Bicika, ale nie było strzału w jego kierunku. Tymczasem Czesi szykują ostatnią, taktyczną zmianę.

90
    Javier Estrada postanowił doliczyć 3 minuty do regulaminowego czasu meczu.

89
    Strandberg zdenerwował się serią podań gości i ostro zaatakował Frydka. Kartka!

88
    Zmiany, kartki, a tempo siadło. Na dodatek, co ciekawe, Sparta Praga wymienia spokojnie podania na połowie przeciwnika.

86
    Wernbloom to drugi zawodnik CSKA Moskwa, który musi grać z kartką na koncie.

86
    Jest również ostatnia zmiana w CSKA Moskwa. Strandberg zastąpił autora jednej z bramek – Tosicia.

84
    Zobaczymy w akcji przez kilka minut Marco Paixao. Zmienił Krejciego. Portugalczyk trafił do Pragi ze Śląska Wrocław.

83
    Eremenko miał dużo miejsca przed polem karnym Czechów i chyba zbyt pochodnie zdecydował się na uderzenie z dystansu. W efekcie pudło i niezadowolone spojrzenia partnerów z zespołu.

81
    Dockal wpadł w pole karne, pociągnął do linii końcowej i dośrodkował agresywnie. W ostatnim momencie na linii lotu piłki pojawił się Ignashevich. Tylko korner dla wicemistrza Czech.

79
    Natcho zirytował się rywalem, który długo ogrywał piłkarzy CSKA Moskwa balansami ciała. W końcu postanowił przerwać to faulem.

78
    Sparta Praga remisuje w Moskwie, a Victoria Pilzno prowadzi w Izrealu. Mają na razie Czesi powody do zadowolenia w III rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

76
    Przerwa w grze po faulu Ignashvicha to dobra chwila, by spojrzeć na statystyki. W strzałach celnych jest – uwaga – aż 6:6. W kilku innych meczach łącznie liczonych trudno jest uzbierać 12 celnych.