Kajrat – Aberdeen | 2:1 (koniec) | | | IF Elfsborg – Odds BK | 2:1 (koniec) | | | Slovan – Hapoel K. S. | 2:1 (koniec) |
Apollon – Qabala | 1:1 (koniec) | | | Sturm – Rubin | 2:3 (koniec) | | | PAOK – Spartak T. | 1:0 (koniec) |
AIK Solna – Atromitos | 1:3 (koniec) | | | Rheindorf – Vitoria | 2:1 (koniec) | | | FK Krasnodar – Slovan | 2:0 (koniec) |
Zurich – Dinamo M. | 0:1 (koniec) | | | Thun – FC Vaduz | 0:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Worskła P. | 2:0 (koniec) |
Alkmaar – Basaksehir | 2:0 (koniec) | | | Târgu Mureş – Saint-Étienne | 0:3 (koniec) | | | Debreczyn – Rosenborg | 2:3 (koniec) |
Kukësi – Legia | 0:3 (kont.) | | | Rabotnički – Trabzonspor | 1:0 (koniec) | | | Brøndby – Omonia | 0:0 (koniec) |
Standard – Żeljeznicar | 2:1 (koniec) | | | Charleroi – Zoria | 0:2 (koniec) | | | Bordeaux – Larnaka | 3:0 (koniec) |
West Ham – Astra | 2:2 (koniec) | | | Bilbao – Keşla FK | 2:0 (koniec) | | | Hajduk – Strømsgodset | 2:0 (koniec) |
Belenenses – Göteborg | 2:1 (koniec) | | | Sampdoria – Vojvodina | 0:4 (koniec) | | | Wolfsberger – Borussia D. | 0:1 (koniec) |
Southampton – Arnhem | 3:0 (koniec) |
Man Utd – PSG | 0:2 (koniec) | | | Real Madryt – AC Milan | 0:0 (10:9 po rz. karnych) |
Tigres – River Plate | 0:0 (koniec) |
finał
FC Zurich
0:1
(0:0)
Dinamo Mińsk
90+1
|
Żółtą kartkę otrzymuje Adamović (Dinamo Mińsk).
|
|
70
|
Żółtą kartkę otrzymuje Koch (FC Zürich).
|
|
21
|
Żółtą kartkę otrzymuje El-Monir (Dinamo Mińsk).
|
Gole:
64. Beqiraj (kar.)
Sędziowie: T. Hagen (sędzia główny)
T. Gronevik, D. Nebben (asystenci).
Widownia:
Kartki: 70. Koch (CUR) – 21. El-Monir (MNK), 90+1. Adamović (MNK)
Spudłowany karny!:
FC Zurich:
Brecher – Djimsiti, Nef, Koch, Kleiber (13'Brunner) – Chermiti (66'Gavranović), Buff, Cabral, Schneuwly – Sadiku, Chiumiento (C) (46'Chikhaoui)
Zmiany: Favre – Brunner, Chikhaoui, Grgic, Simonyan, Sarr, Gavranović
Trener:
Dinamo Mińsk: Gutor – Begunov, Politevich (C), Bangura, Veretilo – Adamović, Korzun, Korytko (75'Neacsu), El Monir (55'Tigorev) – Rassadkin, Bećiraj
Zmiany: Ignatovich – Vitus, Kontsevoi, Voronkov, Neacșa, Udoji, Tigorev
Trener:
Zmiany: Favre – Brunner, Chikhaoui, Grgic, Simonyan, Sarr, Gavranović
Trener:
Dinamo Mińsk: Gutor – Begunov, Politevich (C), Bangura, Veretilo – Adamović, Korzun, Korytko (75'Neacsu), El Monir (55'Tigorev) – Rassadkin, Bećiraj
Zmiany: Ignatovich – Vitus, Kontsevoi, Voronkov, Neacșa, Udoji, Tigorev
Trener:
Sędziowie: T. Hagen (sędzia główny)
T. Gronevik, D. Nebben (asystenci).
Widownia:
Piotr Grabowski
@@19pjotr93