Holandia – Czechy 3:0 (koniec) | Polska – Portoryko 3:1 (koniec)
25 21 25 25
Portoryko
1
21 25 16 23
Sobota 01.08.2015, 18:10 • Hala Globus, Lublin, Polska • World Grand Prix • Półfinał

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:10.

0:0
    Pierwszy mecz między tymi drużynami w tegorocznym Grand Prix zakończył się porażką Polek 1:3. Jak będzie teraz? Ciężko stwierdzić, ale atut własnej hali na pewno będzie sprzyjał Polkom!

0:0
    Dla Polek jest to drugi turniej finałowy, w którym nasze zawodniczki są gospodyniami. W zeszłym roku w Koszalinie nasze zawodniczki zajęły czwarte miejsce i nie zdołały awansować do elity. Liczymy, że tym razem będzie lepiej, stąd też wygrana z reprezentantkami Portoryko będzie bardzo ważna!

0:0
    Reprezentantki Portoryko w te edycji Grand Prix przegrały do tej pory tylko jeden mecz. Bułgarki okazały się lepsze i wygrały 3:2. Nasze "Złotka" spisują się nieco gorzej. Trzy porażki i trzy zwycięstwa. Tak prezentuje się nasz bilans.

Atakujące Katarzyna Zaroślińska, Izabela Kowalińska, Malwina Smarzek,
    Środkowe Maja Tokarska, Zuzanna Efimienko, Aleksandra Sikorska, Przyjmujące Anna Grejman, Natalia Kurnikowska, Ewelina Sieczka, Tamara Kaliszuk,
    Libero Aleksandra Krzos, Agata Durajczyk.

0:0

1:0
    Na początek udany atak Zaroślińskiej po prostej ze skrzydła.

1:1
    W odpowiedzi rywalki udanie ze skrzydła po skosie.

1:2
    Nieudany plas Zaroślińkiej. Po chwili mamy kolejną szansę, ale zatrzymana na skrzydle blokiem Kurnikowska.

2:2
    Blokujące Portoryko przekraczają linię środkową skacząc do bloku!

3:2
    Tokarska do pary z Wołosz blokuje na skrzydle jedną z rywalek.

3:3
    Niestety teraz autowy serwis "Smoku".

3:4
    Źle w rozegraniu Wołosz. Wpada w siatkę i punkt ląduje po stronie rywalek.

3:5
    Tokarska nie kończy z obiegu. Kolejna szansa, ale tym razem na skrzydle zatrzymana Kurnikowska.

3:6
    Kolejny nieudany atak naszych zawodniczek. Błyskawiczna kontra rywalek i przez środek po bloku.

4:6
    Zły plas Zaroślińskiej. Po chwili kolejna szansa i Kurnikowska przerzuca piłkę nad blokiem, a ta ląduje w polu.

5:6
    Mamy piłkę do kontry. Rozgrywamy do Grejman na skrzydło, która plasem w punkt!

6:6
    Tokarska pewnie z przechodzącej piłki uderza nie do obrony! Wracamy do gry!

7:6
    Autowy atak ze skrzydła zawodniczek gości! Cóż za seria podopiecznych Jacka Nawrockiego!

8:6
    Świetna zagrywka Kurnikowskiej i złe przyjęcie rywalek! Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu naszych zawodniczek!

9:6
    A teraz jeszcze pojedynczy blok Grejman na lewym skrzydle!

9:7
    Po dłuższej serii naszych zawodniczek, teraz to Cruz ze skrzydła po skosie nie do obrony!

10:7
    W siatkę trafiają Portorykanki!

11:7
    Błąd przyjęcia rywalek po serwisie Mai Tokarskiej! Od razu o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

11:8
    Niezła akcja Portorykanek. Z obiegu ze skrzydła atakuje Morales przez dziurę w bloku.

12:8
    Środek, druga linia i udany atak Kasi Zaroślińskiej!

12:9
    Nieudana kontra Polek. Błyskawiczna odpowiedź rywalek i pewnie po skosie Cruz.

13:9
    Zaroślińska za drugim razem kiwa w drugi metr i znów punktuje!

13:10
    Jest dobra obrona, ale w kontrze po skosie w aut atakuje "Smoku".

13:11
    Przechodząca piłka na stronę rywalek. Wołosz próbuje rozgrywać, ale sędzia odgwizduje błąd!

13:12
    Kolejny raz przechodząca piłka i Mojica pewnie w kontrze! Czas dla Jacka Nawrockiego.

13:13
    Nieskończony atak Efimienko przez środek. Po chwili mamy kolejną szansę, ale Zuza znów źle. W odpowiedzi rywalki i po prostej ze skrzydła Enright. Mamy remis!

14:13
    Teraz już nie ma zmiłuj! Pewny atak Zuzy Efimienko ze środka!

14:14
    Skutecznie ze środka Portorykanki. Nie dały nam najmniejszych szans na obronę.

15:14
    Kurnikowska przedostaje się przez podwójny blok! Mieści piłkę między blokiem a siatką!

15:15
    Kiwka o blok na skrzydle Ocasio. Piłka wychodzi na aut, a punkt ląduje po stronie Portoryko!

16:15
    Środek, druga linia i znów atakuje nie kto inny jak Kasia Zaroślińska! To właśnie "Złotka" prowadzą na drugiej przerwie technicznej jednym punktem!

16:16
    Po przerwie fenomenalny atak ze skrzydła Ocasio.

17:16
    Ale po chwili właśnie ona myli się w polu zagrywki. Piłka po jej serwisie zatrzymuje się na siatce.

18:16
    Przechodząca piłka. Mamy kontrę. Rozegranie do Zaroślińskiej, która ze skrzydła uderza po prostej. Rywalki próbują bronić, ale nieco im zabrakło do szczęścia!

18:17
    Znowu przechodząca piłka po serwisie Tokarskiej, ale tym razem zaspały nasze zawodniczki!

19:17
    Dostajemy punkt za darmo. Cruz myli się w polu serwisowym i zagrywa w siatkę!

20:17
    Sytuacyjna piłka i na skrzydle zatrzymana przez blok Ocasio! Świetnie po raz kolejny Zuza Efimienko! Czas dla szkoleniowca Portoryko!

20:18
    Mamy kontrę po obronie, jednak jej nie wykorzystujemy. Przy kolejnej akcji Grejman zatrzymana blokiem, kiedy próbowała kiwać!

21:18
    Ajj...Nad blokiem w aut atakuje Grejman! Challenge dla Jacka Nawrockiego i jak się okazuje piłka przeleciała po opuszkach palców!

21:19
    Kapitalna obrona Durajczyk, jednak na drugą stronę. W drugiej akcji dobrze w obronie Grejman, jednak w kontrze nie dajemy rady. Po chwili Zaroślińska broni trzeci atak, ale w kontrze jesteśmy zatrzymany blokiem!

22:19
    I kolejna już popsuta zagrywka Portoryko!

22:20
    Bliskie obrony Polki po ataku Enright, ale nie udało się utrzymać piłki w grze.

23:20
    Fenomenalny atak Zaroślińskiej ze skrzydła po ostrym skosie!

23:21
    Bronimy i mamy kontrę, jednak zbyt słaba kiwka Kurnikowskiej. Odpowiedź rywalek i pewnie w ataku Oquendo.

24:21
    Ryzykowna kiwka Asi Wołosz i jest 24. punkt! Mamy piłkę setową!

25:21
    Podwójny blok kończy tego seta! Kapitalne wyczucie naszych blokujących i to my wygrywamy pierwszą odsłonę tego meczu!

25:21
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:1
    Na początek ze skrzydła udanie po ostrym skosie przyjezdne.

1:1
    Przesunięta krótka na środek do Zuzy Efimienko i ta pewnie w punkt.

1:2
    Odpowiedź Portorykanek identyczna! Pewnie przez środek w punkt Oquendo.

2:2
    Tokarska szczęśliwie na środku. Lekki atak, ale rywalki opadając nie zdołały podbić tej piłki.

2:3
    Portorykanki także przez środek i znów Oquendo.

3:3
    Sytuacyjna kontra i źle Kurnikowska. W odpowiedzi Cruz ze skrzydła, ale atakuje w aut!

4:3
    Szczęśliwy serwis Kurnikowskiej po taśmie. Dostajemy piłkę za darmo, ale tego nie wykorzystujemy. Po chwili mamy kolejną szansę, ale nie zbyt dobrze Zaroślińska, która myli się dwa razy z rzędu. Szansa dla przyjezdnych, ale Morales myli się i po taśmie atakuje w aut!

4:4
    Niestety w polu zagrywki myli się Natalia Kurnikowska. Trafia prosto w siatkę.

4:5
    Grejman po skosie atakuje w aut! Wysoko ponad blokiem!

5:5
    Z obiegu jednak fenomenalnie uderza Maja Tokarska!

6:5
    I znów autowy atak Portorykanek ze skrzydła! Challenge dla szkoleniowca gości, ale nie było dotknięcia blokiem!

6:6
    Błyskawiczny powrót do stanu równowagi. Tokarska przy zagrywce prosto w siatkę.

6:7
    Grejman z sytuacyjnej piłki nie kończy po skosie. Kontra rywalek i udanie Ocasio.

6:8
    Grejman po raz kolejny atakuje w aut! Portoryko prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

6:9
    Długa akcja, w której to Polki się mylą. Daleko w aut atakuje Zaroślińska na czystej siatce.

7:9
    Kapitalnie po skosie z obiegu atakuje Zuza Efimienko!

7:10
    W odpowiedzi udanie ze skrzydła Cruz po prostej.

7:11
    Kontra Portoryko. Rozegranie na skrzydło. Jest blok naszych zawodniczek, ale piłka wypada na aut! Czas dla Jacka Nawrockiego!

7:12
    Znów mamy problemy z przyjęciem. Wyprowadzamy co prawda akcję, ale znów wpadamy na blok rywalek.

7:13
    Zatrzymana tym razem na skrzydle Anna Grejman. Oj nie idzie nam w tym secie.

7:14
    A teraz Anna Grejman trafiona zagrywką. Fatalnie to wygląda. Kolejny czas dla Jacka Nawrockiego.

7:15
    Kolejne problemy z wyprowadzeniem akcji przez nasze zawodniczki. Rywalki wyprowadzają kontrę, a co najgorsze, udaną. Rozegranie do Enright, która udanie o blok i w aut!

8:15
    Wreszcie przerwana seria! Morales daleko w aut przy serwisie!

8:16
    A teraz jeszcze Kasia Zaroślińska zatrzymana na skrzydle i to zawodniczki rodem z Portoryko pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

9:16
    Po przerwie udany atak ze środka siatki Zuzy Efimienko.

9:17
    Jeszcze raz obite ręce naszych blokujących. Pewny atak ze skrzydła.

10:17
    Minimalnie autowy serwis Enright.

11:17
    Asekuracja Kurnikowskiej, ale nie kończy Zaroślińska. Po chwili znów mamy szansę, ale tym razem Kurnikowska źle. Po drugiej stronie nieczyste odbicie Seilhamer!

11:18
    Obrona Durajczyk, ale nie kończy kontry Zaroślińska. Po chwili Tokarska skacząc do bloku wpada w siatkę.

12:18
    Rywalki mylą się i serwują prosto w siatkę. Tym razem pomyliła się Oquendo.

12:19
    My także źle w polu zagrywki. Kurnikowska trafia w taśmę.

12:20
    Przechodząca piłki i Wołosz przegrywa pojedynek o piłkę na siatkę.

13:20
    W swoim stylu Maja Tokarska! Z obiegu pewnie po skosie!

14:20
    Mylą się też Portorykanki! Ze skrzydła myli się Morales i atakuje w aut!

14:21
    Bronimy atak rywalek, ale nie zdołaliśmy wystawić kontry. Odpowiedź Portorykanek i udany atak ze skrzydła na potrójnym bloku Cruz.

14:22
    A teraz na skrzydle zatrzymana Zuza Efimienko!

15:22
    Ania Grejman lekko wstrzymała rękę i zmieniła kierunek. W ostatecznym rozrachunku uderza po prostej nie do obrony.

16:22
    Ocasio na praktycznie czystej siatce atakuje daleko w aut!

17:22
    Enright zatrzymana na skrzydle! Podwójny blok Polek!

17:22
    Błyskawiczna reakcja szkoleniowca przyjezdnych i przerwa na żądanie!

18:22
    I znów źle Portorykanki! Tym razem ze środka i drugiej linii na czystej siatce daaaaaaaalekooo w aut!

19:22
    As serwisowy Joasi Wołosz! Ustrzeliła jedną z rywalek!

20:22
    Broni Durajczyk atak Enright, ale w kontrze my źle. Kolejna akcja Portorykanek i źle! Autowy atak!

20:23
    Nie było tempa w akcji rywalek, ale te uderzają z sytuacyjnej piłki i nasze zawodniczki kompletnie zaskoczone nie bronią tego!

20:24
    As serwisowy Morales i niestety piłka setowa dla rywalek!

21:24
    Jeszcze się bronimy! Po bloku udanie Kasia Zaroślińska!

21:25
    Szybka akcja przez środek Portorykanek i to właśnie przyjezdne wygrywają tego drugiego seta!

21:25
    Drugi set skończony.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

1:0
    Na początek Mojica psuje zagrywkę. Serwuje prosto w siatkę.

1:1
    W odpowiedzi pewnie ze skrzydła po prostej Enright.

2:1
    Obroniony atak Zaroślińskiej. Po chwili mamy kolejną szansę i udanie po prostej Sieczka!

3:1
    Maja Tokarska udanie blokuje na środku siatki!

4:1
    As serwisowy Kasi Zaroślińskiej! Błyskawiczna reakcja i czas dla Portorykanek!

4:2
    Nieźle Polki ustawiły blok na Ocasio, jednak piłka wpada w antenkę.

5:2
    Udanie z obiegu przez dziurę w bloku atakuje Maja Tokarska.

6:2
    Dostajemy piłkę za darmo. Rozegranie do Zaroślińskiej, która z drugiej linii atakuje pewnie nie do obrony!

6:3
    Odrzucone od siatki Portorykanki mylą się przy kolejnym ataku! Cruz daleko w aut! Proszą o challenge i jak się okazuje piłka przeleciała po palcach naszych zawodniczek.

7:3
    Przy kolejnej akcji gubią się Portorykanki! Atak z drugiej linii i ze środka prosto w taśmę.

7:4
    Potężny atak ze skrzydła Cruz po skosie.

8:4
    Cruz myli się w polu zagrywki. Trafia prosto w taśmę i to my prowadzimy na pierwszej przerwie technicznej!

8:5
    Po przerwie prosto w siatkę serwuje Asia Wołosz.

9:5
    Niepewne przyjęcie Grejman, a potem słaby atak. Kontra rywalek, ale te się mylą! Przy ataku Ocasio posyła piłkę w aut!

9:6
    Ulala! Ależ atak przez blok Enright! Piłka nie do obrony.

10:6
    Krótka piłka na środek do Efimienko, a ta udanie w punkt.

11:6
    Przechodząca piłka, ale źle Tokarska. Po chwili dostajemy piłkę za darmo i w kontrze udaje Ewelina Sieczka!

12:6
    Wyrzucający serwis Efimienko. Mamy kolejną kontrę. Za pierwszym razem nie kończy Zaroślińska. Za drugim razem znów piłka wędruje do Kasi, a ta po skosie obok pojedynczego bloku!

12:7
    Tym razem rywalki ze środka udanie w punkt.

13:7
    Kiwka Zaroślińskiej nad blokiem w drugi metr! Niesamowite zagranie Polki, a rywalki kompletnie zaskoczone!

13:8
    Zatrzymana blokiem Cruz, ale piłka jedna wychodzi minimalnie na aut.

13:9
    Kąśliwa zagrywka Oquendo. Zaskakuje nasze przyjmujące i to Portorykanka zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki.

14:9
    Sieczka udanie nad blokiem po skosie w sam narożnik boiska!

15:9
    Znów dostajemy piłkę za darmo, ale tego nie wykorzystujemy. Po chwili jednak zatrzymujemy blokiem rywalki! Oj w końcu nasze zawodniczki się na dobre rozkręcają!

16:9
    Jeszcze jeden blok! Tym razem tylko Maja Tokarska, ale to własnie nasze zawodniczki bardzo pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

16:10
    Po bloku w aut atakuje Cruz.

17:10
    Kolejne problemy w przyjęciu naszych zawodniczek i nieskończona akcja. Po chwili świetnie w obronie Durajczyk. Trudna piłka do Zaroślińskiej, która udanie atakuje z czwartego metra! Warto było ryzykować!

17:11
    I znów udanie atakuje Cruz. Tym razem przez podwójny blok naszych zawodniczek.

18:11
    Efimienko potężnie z obiegu po prostej przez dziurę w bloku! Ależ wyczucie środkowej Atomu Trefla Sopot!

19:11
    Świetna kontra naszych zawodniczek! Tym razem pewnie na skrzydle Kasia Zaroślińska i o czas prosi szkoleniowiec gości!

20:11
    Jeszcze raz pomyliły się Portorykanki! Kolejny raz ze skrzydła daleko w aut i to wysoko nad blokiem!

21:11
    I teraz Enright źle. Polki w kontrze i jest Kasia Zaroślińska. Rywalki bronią, ale piłka nie przechodzi na naszą stronę! Jest 21. punkt!

21:12
    Aśka Wołosz myli się w polu zagrywki. Nieco za mocny serwis naszej zawodniczki.

22:12
    Morales też źle w polu serwisowym.

22:13
    Błąd Polek. Zuza Efimienko według pani arbiter przeszkadzała rywalkom w rozegraniu piłki.

23:13
    Potężnie po prostej Zaroślińska, ale rywalki bronią. Smoku ma kolejną szansę i ją wykorzystuje! Pewnie po prostej nie do obrony!

23:14
    Ale teraz minimalnie autowa zagrywka Zuzy Efimienko!

24:14
    Sieczka dostaje piłkę na skrzydle. Trafia prosto w blok, ale piłka na nasze szczęście wychodzi na aut! Piłka setowa!

24:15
    Niestety Kasia Zaroślińska myli się przy serwisie. Zbyt mocna zagrywka naszej atakującej.

24:16
    As serwisowy Oquendo. Kąśliwa zagrywka i punkt ląduje po stronie Portorykanek.

25:16
    Kapitalna kiwka Joasi Wołosz kończy tego seta, w którym pokazaliśmy się z naprawdę niezłej strony!

25:16
    Trzeci set skończony.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

1:0
    I już na początek bronimy atak rywalek. Wyprowadzamy kontrę i świetnie ze skrzydła Kasia Zaroślińska!

1:1
    Dwa razy nie kończy Grejman. Po chwili Ania ma trzecią okazję, ale trafia w blok. Co więcej, Polka ma jeszcze jedną szansę, ale zmęczenie daje się we znaki. Grejman trafia w siatkę!

2:1
    W blok trafia na skrzydle Kasia Zaroślińska, a piłka wychodzi na aut!

2:2
    Pojedynczy blok Sieczi na lewym skrzydle, ale piłka minimalnie wychodzi na aut.

3:2
    Ulala, ależ uderzenie Sieczki przez blok! Cóż za wyczucie naszej zawodniczki.

3:3
    Autowa zagrywka Zuzy Efimienko.

3:4
    Skuteczny blok Portorykanek na skrzydle!

3:5
    Drugi raz z rzędu świetnie blokiem grają zawodniczki gości!

4:5
    Huknęła nie do obrony! Zaroślińska pewnie po skosie!

5:5
    Durajczyk broni kiwką. Rozegranie w kontrze do Zaroślińskiej, która kompletnie zaskakuje atakiem plasem w dół i mamy remis!

6:5
    A teraz jeszcze na skrzydle zatrzymana Cruz przez dwie nasze zawodniczki!

6:6
    Teraz szczęśliwa kiwka Cruz. Piłka prześlizgnęła się po rękach Asi Wołosz.

7:6
    Najpierw nieudane przyjęcie, a potem zły atak Sieczki. Kontra rywalek, ale jest pojedynczy blok Mai Tokarskiej na środku siatki!

8:6
    Ewelina Sieczka ustrzeliła zagrywką Cruz i to my prowadzimy na pierwszej przerwie technicznej!

8:7
    Po przerwie udanie na środku siatki Portorykanki.

8:8
    Ojjj Grejman wysoko nad blokiem w aut! I znów mamy remis na tablicy wyników!

9:7
    Challenge na życzenie Jacka Nawrockiego i jak się okazuje Portorykanki wpadły w siatkę skacząc do bloku!

10:7
    I teraz jeszcze Maja Tokarska dokłada asa serwisowego! Świetny mecz naszej środkowej!

10:8
    Tym razem udany atak Enright na podwójnym bloku. Z sytuacyjnej piłki tak zaatakować, zasługuje na podziw!

11:8
    Grejman na skrzydle udanie! Przez środek trafia w pole!

11:9
    Joanna Wołosz myli się w polu zagrywki. Po raz kolejny trafia w siatkę przy serwisie.

12:9
    Rywalki nie lepiej! Mojica serwuje minimalnie w aut!

13:9
    Świetna obrona Durajczyk, ale nieudanie atakuje Sieczka. Mamy jeszcze jedną kontrę i pewny atak Zaroślińskiej ze skrzydła!

14:9
    I jeszcze podwójny blok naszych zawodniczek! Sieczka do pary z Efimienko nie dają szans rywalkom! Czas dla Portorykanek!

15:9
    Atak poza antenką jednej z zawodniczek z Portoryko! Taki błąd w takim momencie! Widać nerwowość w poczynaniach rywalek.

15:10
    Po dłuższej przerwie udanie atakuje Enright. Ze skrzydła po prostej w linię.

16:10
    Kapitalne rozegranie na środek do Zuzy Efimienko, a ta popisuje się jeszcze lepszym atakiem! To Polki prowadzą bardzo pewnie na tej drugiej przerwie technicznej!

16:11
    Szczęśliwy atak Ocasio na podwójnym bloku. Portorykanka przeciska w jakiś sposób piłkę na drugą stronę.

16:12
    Nie kończy Sieczka. Odpowiedź rywalek i pewny atak po skosie po kontrze.

17:12
    Krótka piłka do Tokarskiej, która udanie po prostej w punkt.

17:13
    Prosty błąd. Kasia Zaroślińska przy serwisie myli się i zagrywa prosto w siatkę.

17:14
    A teraz błąd w przyjęciu po naszej stronie. Zaczyna się robić niebezpiecznie...

17:15
    I znów nie kończy Sieczka, ale mamy piłkę. Niestety jesteśmy zmuszeni oddać ją za darmo. Rywalki rozgrywają do Cruz, która nie pozostawia nam złudzeń.

17:16
    Kurnikowska zatrzymana na skrzydle przez podwójny blok. Fatalna seria i o czas prosi Jacek Nawroci.

18:16
    Po przerwie rozegranie piłki do obiegającej na skrzydło Mai Tokarskiej, a ta udanie po skosie!

18:17
    Mamy kontrę, ale Kasia Zaroślińska nie kończy. No cóż, będzie nerwowa końcówka.

18:18
    Portorykanki wszystko podbijają. Przy trzecim ataku Tokarska atakuje z obiegu w taśmę i mamy remis! Teraz to rywalki są w gazie!

18:19
    Przekroczona linia trzeciego metra przy ataku Zaroślińskiej! Prowadzenie przyjezdnych i jeszcze czas na życzenie Jacka Nawrockiego!

19:19
    Kompletne zacięcie. Najpierw źle Tokarska, a potem Grejman. Na nasze szczęście rywalki też mają problem. Mamy kolejną akcją i Grejman udanie po prostej!

20:19
    Dostajemy piłkę na kontrę. Obrona Piekarczyk i rozegranie do Zaroślińskiej, która znajduje dziurę w bloku i potężnie atakuje! Teraz to czas dla przyjezdnych!

21:19
    Nieczyste rozegranie po stronie Portorykanek! Wcześniej świetna zagrywka Piekarczyk, która pojawiła się w miejsce Tokarskiej!

21:20
    Znów problemy w przyjęciu! Dostajemy piłkę za darmo, ale nie kończymy. Odpowiedź rywalek, które nie dają nam szans. Skutecznie ze skrzydła.

22:20
    Świetna kiwka Joasi Wołosz ze środka siatki! Trzeci raz w tym meczu i trzeci raz w bardzo ważnym momencie seta!

22:21
    Enright w odpowiedzi potężnie ze skrzydła po skosie.

23:21
    Kapitalny atak Grejman z sytuacyjnej piłki!

23:22
    Na początku wydawało się, że był aut bez bloku, ale jak się okazuje było delikatne dotknięcie piłki przez Kurnikowską!

24:22
    Kurnikowska wykorzystuje nieporozumienie w rozegraniu i atakuje z przechodzącej piłki! Piłka meczowa dla naszych zawodniczek!

24:23
    Oquendo pewnie ze środka siatki.

25:23
    Atak w siatkę Portorykanek i to my zagramy w jutrzejszym finale z Holandią!

25:23
    Czwarty set skończony.

0:0
    Nikt nie spodziewał się, że to się może tak potoczyć. Nasze zawodniczki pewnie pokonały rywalki z Portoryko. To właśnie podopieczne Jacka Nawrockiego zagrają w jutrzejszym finale drugiej dywizji z Holandią. Po dzisiejszym spotkaniu jesteśmy pełni nadziei i możemy liczyć na zwycięstwo!