Śląsk – Termalica 2:0 (koniec) | Jagiellonia – Zagłębie L. 1:2 (koniec) | Górnik Ł. – Legia 0:2 (koniec)
Górnik Łęczna
0:2 (0:2)
Legia Warszawa
Niedziela 02.08.2015, 18:00 • Stadion Górnika, Łęczna • PKO Ekstraklasa • 3. runda
    Statystyki tego spotkania!

Legioniści wracają na fotel lidera!

Po przeciętnej drugiej części meczu Legia Warszawa w pełni zasłużenie pokonała w Łęcznej miejscowego Górnika po trafieniach Nemanji Nikolica! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (19:53:35)

90+3

90+2
    Bardzo dobrze zachował się teraz Pazdan, który zostawił na pozycji spalonej Świerczoka. Legia spokojnie utrzymuje się w posiadaniu piłki.

90+1
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowych 90!

89
    Basta dobrze dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału głową doszedł Świerczok, ale minimalnie się pomylił!

87
    Przed nami ostatnie minuty tego meczu, którego Legia już raczej nie przegra. Gospodarze nieudolnie próbują zmienić niekorzystny dla siebie rezultat.

86
    Bardzo słabo w pole karne dośrodkował Basta i dobrze ustawiony Broź oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

85
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Guilherme, na boisku pojawia się Michał Żyro.

84
    Mamy przerwę w grze, gdyż w ostatniej sytuacji kontuzji doznał gracz Legii. Niestety Brazylijczyk nie wróci już na murawę – potrzebna będzie zmiana.

83
    Kolejna fatalna strata gospodarzy i przed szansą stanął Guilherme, ale trafił w jednego z rywali.

81
    Saganowski wyjechał z piłką poza boisko i grę od wrzutu z autu wznowią gospodarze.

80
    Tymiński oddał strzał z dystansu z rzutu wolnego, ale wyraźnie pomylił się gracz, który pojawił się na placu gry w drugiej części meczu.

78
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Aleksandar Prijović, na boisku pojawia się Marek Saganowski.

77
    Zagranie za linię obrony do Prijovica, który w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej, co dobrze dostrzegł sędzia liniowy.

76
    Legia szanuje futbolówkę, długo utrzymuje się w posiadaniu piłki. W ostatnich minutach obaj bramkarze nie mieli okazji do pokazania swoich umiejętności.

74
    Dominik Furman (Legia Warszawa) przerwał faulem dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy za co słusznie został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.
    Gole: 16. Nikolić, 33. Nikolić

Kartki:   59. Pazdan (LEG), 74. Furman (LEG)

Górnik Łęczna: Prusak – Basta, Szmatiuk, Božić, Leândro – Nikitović (C), Nowak (70. Tymiński) – Piesio, Poźniak (46. Pitry), Černych – Śpiączka (70. Świerczok).
    Zmiany: Rodić – Sasin, Tymiński, Bednarek, Świerczok, Pitry, Bonin.

Legia Warszawa: Kuciak – Broź, Rzeźniczak (C), Pazdan, Brzyski – Guilherme (85. Żyro), Furman, Masłowski, Kucharczyk – Nikolić (46. Duda), Prijović (78. Saganowski).
    Zmiany: Malarz – Bereszyński, Lewczuk, Makowski, Duda, Żyro, Saganowski.

Sędziowie: Tomasz Musiał