Zawisza – Anorthosis 0:2 (koniec) | Miedź – AEK Atény 0:2 (koniec)
Miedź Legnica
0:2 (0:1)
AEK Atény
Środa 05.08.2015, 18:00 • Stadion w Opalenicy • Spotkania towarzyskie

Miedź Legnica przegrywa z greckim AEK Ateny 0:2. To było dobre przetarcie dla pierwszoligowca przed sobotnim spotkaniem z Dolcanem Ząbki. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com. (19:54:37)

90

88
    Kolejny raz próbował Djebbour, ponownie górą bramkarz legniczan.

86
    Blisko honorowej bramki dla Miedzi. Po strzale Cieślika z trudem broni Anestis.

84
    Djebbour przegrywa pojedynek sam na sam z Ptakiem.

76
    Gol dla AEK-u Ateny!
    Strzelcem bramki CHRISANTUS. Nigeryjski napastnik dostał dobre podanie od Zoricia i podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

73
    Djebbour przedarł się lewą stroną boiska podał do Christanusa, ale ten przegrał pojedynek z Kuźmą.

68
    Nie ma poważnego zagrożenia pod jedną czy drugą bramką, pogoda w Opalenicy sprzyja bardziej plażowaniu niż sparowaniu.

61
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Feruga, na boisku pojawia się Głaz.

53
    Groźnie było po rzucie rożnym dla Miedzi, ale nikt nie zdołał skierować jej do bramki.

48
    AEK wymienił całą jedenastkę, w Miedzi także kilka zmian.

46

Do przerwy prowadzą przyjezdni z Grecji, ale mecz jest wyrównany i różnie może się ułożyć w drugich 45 minutach.

45+3

44
    Tuż przed przerwą groźnie głową uderzał Ślusarski.

39
    W odpowiedzi Platellas uderzył minimalnie nad poprzeczką.

38
    Po rzucie wolnym Lafrance przedłuża piłkę głową w pole karne rywali, nikt z jego partnerów nie przeciął tego podania.
    33. ANAKOGLOU - 0:1

Artur

Gole: 33. Anakoglou, 76. Chrisantus

Kartki:   27. Labukas (MLE)

Miedź Legnica:
    I połowa: Smug – Brożyna (22. Kuźma), Lafrance, Midzierski, Woźniczka – Cierpka, Daniel, Garuch, Feruga, Labukas – Ślusarski

II połowa: Ptak – Cierpka, Midzierski, Lafrance, Woźniczka – Daniel, Kuźma, Garuch, Feruga (61. Głaz), Kuśnierz – Cieślik

AEK Atény:
    I połowa: Baroja – Galo, Arzo, Kolovetsios, Soiledis – Anakoglou, Johansson, Platellas, Grontis – Barbosa, Aravidis

II połowa: Anestis – Vasilantonopoulos, Petafrakis, Svarnas, Lambropoulos – Faye, Tzanetopoulos, Simões, Zorić – Chrisantus, Djebbour.

Sędziowie: Eliasz Pawlak – Adam Szuda, Piotr Bacia