Etap 5: Nowy Sącz - Zakopane | Bart De Clercq (BEL) (koniec) |
Unia T. - Falubaz | 53:37 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Etap 5: Nowy Sącz - Zakopane
Bart De Clercq (BEL)
(Ulissi, Reichenbach)
Sebastian
Wyniki 5. etapu:
1. Bart De Clercq (LTS) 5.48:49
2. Diego Ulissi (LAM) + 0:03
3. Sebastien Reichenbach (IAM) + 0:03
4. Montoya Sergio Luis Henao (SKY) + 0:07
5. Ben Hermans (BMC) + 0:07
6. Davide Rebellin (CCC) + 0:07
7. Fabio Aru (AST) + 0:07
8. Christophe Riblon (ALM) + 0:07
9. Jon Izaguirre Insausti (MOV) + 0:07
10. Ilnur Zakarin (KAT) + 0:07
---
16. Tomasz Marczyński (POL) + 1:57
28. Maciej Paterski (CCC) + 3:48
44. Paweł Frańczak (POL) + 20:45
56. Przemysław Niemiec (LAM) + 20:45
58. Paweł Poljański (TCS) + 20:45
70. Michał Gołaś (EQS) + 20:45
74. Michał Kwiatkowski (EQS) + 20:45
80. Kamil Zieliński (POL) + 30:17
81. Adam Stachowiak (POL) + 30:17
82. Marcin Białobłocki (POL) + 30:17
83. Marek Rutkiewicz (CCC) + 30:17
84. Dariusz Batek (POL) + 30:17
95. Adrian Kurek (CCC) + 30:17
102. Kamil Gradek (POL) + 30:17
115. Maciej Bodnar (TCS) + 31:57
130. Paweł Bernas (POL) + 31:57
Górska premia TAURON I kat. Ząb:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Gubałówka:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Głodówka:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Ząb:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Gubałówka:
1. Edward Beltran (TCS)
2. Ian Boswell (SKY)
3. Salvatore Puccio (SKY)
Górska premia TAURON I kat. Głodówka:
1. Bart De Clercq (LTS)
2. Chris Anker Sorensen (TCS)
3. Anrey Seits (AST)
Lotna premia LOTTO Poronin:
1. Diego Ulissi (LAM)
2. Manuele Mori (LAM)
3. Alessandro De Marchi (BMC)
Górska premia TAURON I kat. Ząb:
1. Diego Rosa (AST)
2. Fabio Aru (AST)
3. Montoya Sergio Luis Henao (SKY)
Górska premia TAURON I kat. Gubałówka:
1. Montoya Sergio Luis Henao (SKY)
2. Davide Formollo (TCG)
3. Fabio Aru (AST)
Lotna premia LOTTO Kościelisko:
1. Davide Formolo (TCG)
2. Fabio Aru (AST)
3. Montoya Sergio Luis Henao (SKY)
Klasyfikacja generalna po 5. etapie:
1. Bart De Clercq (LTS) 20.55:42
2. Diego Ulissi (LAM) + 0:04
3. Davide Formolo (TCG) + 0:06
4. Ben Hermans (BMC) + 0:09
5. Jon Izaguirre Insausti (MOV) + 0:09
6. Sebastien Reichenbach (IAM) + 0:09
7. Fabio Aru (AST) + 0:15
8. Montoya Sergio Luis Henao (SKY) + 0:16
9. Christophe Riblon (ALM) + 0:17
10. Ilnur Zakarin (KAT) + 0:17
---
21. Tomasz Marczyński (POL) + 2:07
28. Maciej Paterski (CCC) + 3:50
42. Michał Kwiatkowski (EQS) + 20:47
43. Paweł Frańczak (POL) + 20:47
45. Paweł Poljański (TCS) + 20:47
53. Michał Gołaś (EQS) + 20:55
57. Przemysław Niemiec (LAM) + 20:55
79. Kamil Zieliński (POL) + 29:51
87. Adam Stachowiak (POL) + 30:27
88. Marek Rutkiewicz (CCC) + 30:27
91. Dariusz Batek (POL) + 30:27
93. Kamil Gradek (POL) + 31:22
94. Maciej Bodnar (TCS) + 31:34
109. Marcin Białobłocki (POL) + 39:00
117. Adrian Kurek (CCC) + 40:59
121. Paweł Bernas (POL) + 46:37
Najlepszy góral TAURON: Grega Bole (CCC)
Najaktywniejszy zawodnik LOTTO: Kamil Gradek (POL)
Najlepszy sprinter LANGTEAM: Marcel Kittel (TGA)
Najlepsza drużyna: BMC Racing Team
1. Bart De Clercq (LTS) 5.48:49
2. Diego Ulissi (LAM) + 0:03
3. Sebastien Reichenbach (IAM) + 0:03
4. Montoya Sergio Luis Henao (SKY) + 0:07
5. Ben Hermans (BMC) + 0:07
6. Davide Rebellin (CCC) + 0:07
7. Fabio Aru (AST) + 0:07
8. Christophe Riblon (ALM) + 0:07
9. Jon Izaguirre Insausti (MOV) + 0:07
10. Ilnur Zakarin (KAT) + 0:07
---
16. Tomasz Marczyński (POL) + 1:57
28. Maciej Paterski (CCC) + 3:48
44. Paweł Frańczak (POL) + 20:45
56. Przemysław Niemiec (LAM) + 20:45
58. Paweł Poljański (TCS) + 20:45
70. Michał Gołaś (EQS) + 20:45
74. Michał Kwiatkowski (EQS) + 20:45
80. Kamil Zieliński (POL) + 30:17
81. Adam Stachowiak (POL) + 30:17
82. Marcin Białobłocki (POL) + 30:17
83. Marek Rutkiewicz (CCC) + 30:17
84. Dariusz Batek (POL) + 30:17
95. Adrian Kurek (CCC) + 30:17
102. Kamil Gradek (POL) + 30:17
115. Maciej Bodnar (TCS) + 31:57
130. Paweł Bernas (POL) + 31:57
Górska premia TAURON I kat. Ząb:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Gubałówka:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Głodówka:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Ząb:
1. Grega Bole (CCC)
2. Edward Beltran (TCS)
3. Vegard Breen (LTS)
Górska premia TAURON I kat. Gubałówka:
1. Edward Beltran (TCS)
2. Ian Boswell (SKY)
3. Salvatore Puccio (SKY)
Górska premia TAURON I kat. Głodówka:
1. Bart De Clercq (LTS)
2. Chris Anker Sorensen (TCS)
3. Anrey Seits (AST)
Lotna premia LOTTO Poronin:
1. Diego Ulissi (LAM)
2. Manuele Mori (LAM)
3. Alessandro De Marchi (BMC)
Górska premia TAURON I kat. Ząb:
1. Diego Rosa (AST)
2. Fabio Aru (AST)
3. Montoya Sergio Luis Henao (SKY)
Górska premia TAURON I kat. Gubałówka:
1. Montoya Sergio Luis Henao (SKY)
2. Davide Formollo (TCG)
3. Fabio Aru (AST)
Lotna premia LOTTO Kościelisko:
1. Davide Formolo (TCG)
2. Fabio Aru (AST)
3. Montoya Sergio Luis Henao (SKY)
Klasyfikacja generalna po 5. etapie:
1. Bart De Clercq (LTS) 20.55:42
2. Diego Ulissi (LAM) + 0:04
3. Davide Formolo (TCG) + 0:06
4. Ben Hermans (BMC) + 0:09
5. Jon Izaguirre Insausti (MOV) + 0:09
6. Sebastien Reichenbach (IAM) + 0:09
7. Fabio Aru (AST) + 0:15
8. Montoya Sergio Luis Henao (SKY) + 0:16
9. Christophe Riblon (ALM) + 0:17
10. Ilnur Zakarin (KAT) + 0:17
---
21. Tomasz Marczyński (POL) + 2:07
28. Maciej Paterski (CCC) + 3:50
42. Michał Kwiatkowski (EQS) + 20:47
43. Paweł Frańczak (POL) + 20:47
45. Paweł Poljański (TCS) + 20:47
53. Michał Gołaś (EQS) + 20:55
57. Przemysław Niemiec (LAM) + 20:55
79. Kamil Zieliński (POL) + 29:51
87. Adam Stachowiak (POL) + 30:27
88. Marek Rutkiewicz (CCC) + 30:27
91. Dariusz Batek (POL) + 30:27
93. Kamil Gradek (POL) + 31:22
94. Maciej Bodnar (TCS) + 31:34
109. Marcin Białobłocki (POL) + 39:00
117. Adrian Kurek (CCC) + 40:59
121. Paweł Bernas (POL) + 46:37
Najlepszy góral TAURON: Grega Bole (CCC)
Najaktywniejszy zawodnik LOTTO: Kamil Gradek (POL)
Najlepszy sprinter LANGTEAM: Marcel Kittel (TGA)
Najlepsza drużyna: BMC Racing Team
1. Bart De Clercq (LTS) 20.55:42
2. Diego Ulissi (LAM) + 0:04
3. Davide Formolo (TCG) + 0:06
4. Ben Hermans (BMC) + 0:09
5. Jon Izaguirre Insausti (MOV) + 0:09
6. Sebastien Reichenbach (IAM) + 0:09
7. Fabio Aru (AST) + 0:15
8. Montoya Sergio Luis Henao (SKY) + 0:16
9. Christophe Riblon (ALM) + 0:17
10. Ilnur Zakarin (KAT) + 0:17
---
21. Tomasz Marczyński (POL) + 2:07
28. Maciej Paterski (CCC) + 3:50
42. Michał Kwiatkowski (EQS) + 20:47
43. Paweł Frańczak (POL) + 20:47
45. Paweł Poljański (TCS) + 20:47
53. Michał Gołaś (EQS) + 20:55
57. Przemysław Niemiec (LAM) + 20:55
79. Kamil Zieliński (POL) + 29:51
87. Adam Stachowiak (POL) + 30:27
88. Marek Rutkiewicz (CCC) + 30:27
91. Dariusz Batek (POL) + 30:27
93. Kamil Gradek (POL) + 31:22
94. Maciej Bodnar (TCS) + 31:34
109. Marcin Białobłocki (POL) + 39:00
117. Adrian Kurek (CCC) + 40:59
121. Paweł Bernas (POL) + 46:37
Najlepszy góral TAURON: Grega Bole (CCC)
Najaktywniejszy zawodnik LOTTO: Kamil Gradek (POL)
Najlepszy sprinter LANGTEAM: Marcel Kittel (TGA)
Najlepsza drużyna: BMC Racing Team (20:29:21)
1. Bart De Clercq (LTS) 5.48:49
2. Diego Ulissi (LAM) + 0:03
3. Sebastien Reichenbach (IAM) + 0:03
4. Montoya Sergio Luis Henao (SKY) + 0:07
5. Ben Hermans (BMC) + 0:07
6. Davide Rebellin (CCC) + 0:07
7. Fabio Aru (AST) + 0:07
8. Christophe Riblon (ALM) + 0:07
9. Jon Izaguirre Insausti (MOV) + 0:07
10. Ilnur Zakarin (KAT) + 0:07
---
16. Tomasz Marczyński (POL) + 1:57
28. Maciej Paterski (CCC) + 3:48
44. Paweł Frańczak (POL) + 20:45
56. Przemysław Niemiec (LAM) + 20:45
58. Paweł Poljański (TCS) + 20:45
70. Michał Gołaś (EQS) + 20:45
74. Michał Kwiatkowski (EQS) + 20:45
80. Kamil Zieliński (POL) + 30:17
81. Adam Stachowiak (POL) + 30:17
82. Marcin Białobłocki (POL) + 30:17
83. Marek Rutkiewicz (CCC) + 30:17
84. Dariusz Batek (POL) + 30:17
95. Adrian Kurek (CCC) + 30:17
102. Kamil Gradek (POL) + 30:17
115. Maciej Bodnar (TCS) + 31:57
130. Paweł Bernas (POL) + 31:57