Misaki Doi
Misaki Doi
1
6 2 0
Czwartek 06.08.2015, 22:09 • Stadium Court • Bank of the West Classic (kort twardy)

6:0
    Kapitalny atak po prostej Radwańskiej i Doi bez szans na dobre uderzenie! Isia wygrywa to spotkanie!

40-15
    Autowy atak Misaki Doi i mamy dwie piłki meczowe dla krakowianki!

5:0
    Dłuższa wymiana i znów autowe uderzenie Doi, która już nie istnieje na korcie. Polka coraz bliżej awansu do ćwierćfinału.

4:0
    Krótki pojedynek na drop shoty, a potem atak Misaki Doi zza pleców prosto w siatkę z przechodzącej piłki. Kolejne przełamanie na korzyść krakowianki, która coraz bliżej wygranej tego meczu.

40-15
    Japonka kolejny raz trafia w siatkę i mamy kolejne breaki dla Polki!

3:0
    Serwis Agnieszki do wewnątrz i Doi obija siatkę. Dziewiąty gem z rzędu dla krakowianki!

2:0
    Podwójny błąd serwisowy w wykonaniu Doi i mamy przełamanie Polki. Jest to ósmy gem z rzędu dla krakowianki!

A-40
    Kolejna szansa na przełamanie. Obita siatka przez Misaki przy próbie ataku po ostrym skosie.

A-40
    Kolejna dłuższa akcja, której nie wytrzymuje Doi. Obija siatkę i znów break dla krakowianki.

40-30
    Autowy atak po skosie serwującej Japonki i mamy breakpoint dla Agnieszki!

1:0
    A teraz potężny, wyrzucający serwis i autowy return Japonki po prostej! Niezły gem otwarcia!

6:2
    I znów pomyłka Japonki i po ciężkim początku tego seta mamy szósty wygrany gem z rzędu i cały set dla krakowianki, która wyrównuje stan tego spotkania.

A-40
    Autowe uderzenie Misaki Doi przez środek i mamy piłkę setową dla Radwańskiej!

5:2
    Serwis do środka Polki i jest piąty gem z rzędu dla krakowianki!

4:2
    Długa wymiana, przy której Misaki Doi posyła piłkę po skosie na aut! Jest przełamanie na korzyść Polki!

40-15
    Kolejny świetny drop shot w wykonaniu krakowianki tuż za siatkę! Dwa breakpointy na czwartego gema z rzędu dla Isi!

3:2
    Gem na czysto! Serwis do prawej strony, a potem atak do lewej części kortu na puste pole! Trzeci gem z rzędu dla Agnieszki.

2:2
    Niski return Radwańskiej i mamy przełamanie powrotne!

40-15
    Autowy atak Misaki Doi i krakowianka ma szansę na przełamanie powrotne!

1:2
    W końcu popis Radwańskiej! Przyspieszenie akcji i atak do narożnika kortu i jest pierwszy gem dla Polki! Teraz czas odrobić straty.

40-A
    Kolejny fenomenalny return Misaki! Teraz po prostej! Ta dziewczyna gra idealnie! Kolejny break.

40-A
    Co ta Japonka dzisiaj robi! kapitalny return po ostrym skosie w jej wykonaniu i to właśnie ona ma breakpoint!

0:2
    A teraz fatalne przyjęcie podania i return daleko w aut. Japonka powiększa prowadzenie.

0:1
    Doi sprawdza challengem po swoim ataku. Uderza po skosie. Sędzia twierdzi, że jest aut, ale system wideo weryfikacji wskazuje na to, że Japonka trafiła w kort i to ona już w pierwszym gemie przełamuje krakowiankę!

15-40
    Drop shot krakowianki, rywalka dobiega i odpowiada tym samym! Agnieszka kompletnie zaskoczona nie dobiega do piłki! Dwa breaki dla Misaki.

1:6
    Wyrzucający serwis Japonki, a potem atak na puste pole po prostej i to właśnie Misaki Doi bardzo pewnie wygrywa pierwszego seta w tym spotkaniu!

40-A
    Kolejna piłka setowa dla Doi. Po ataku przez środek, Radwańska popełnia błąd i z backhandu znów w siatkę.

A-40
    Kolejny breakpoint Radwańskiej! Japonka z forehandu po skosie minimalnie w aut!

A-40
    Podwójny błąd serwisowy Misaki i to Agnieszka ma szansę na odrobienie jednej straty!

40-A
    Drugi serwis rywalki, szansa na wygrywający return, ale po skosie Agnieszka w aut. Druga setówka.

40-40
    To jeszcze nie koniec! Przy ataku wyrzuca piłkę na aut Misaki!

30-40
    Doi atakuje z forehandu, potem zbiega do siatki i Radwańska przy obronie w aut! Pierwsza piłka setowa dla Japonki.

1:5
    Przełamanie do zera. Radwańska obija siatkę i to Japonka za chwilę będzie serwować po zwycięstwo w secie!

0-40
    A teraz jeszcze z przechodzącej piłki Agnieszka trafia w siatkę i trzy breaki dla Doi!

1:4
    As serwisowy kończy tego gema! Kapitalna zagrywka do wewnątrz Doi i Isia bez szans na przyjęcie.

1:3
    Krakowianka po prostej wyrzuca piłkę na aut i mamy pierwsze przełamanie na korzyść Japonki.

15-40
    I znów fenomenalny, kończący winner w wykonaniu Misaki! Przyspieszenie pod koniec akcji i dwa beraki dla Doi!

1:2
    Cóż za wymiana! Kapitalnie to wyglądało! Najpierw trzy ataki Doi do narożnika kortu, które broni Polka. Potem drop shot naszej zawodniczki, ale Misaki dobiega. Kolejny smatch krakowianki, ale rywalka wyczuwa Agnieszkę i zdobywa punkt !

1:1
    Kolejne znakomite, wyrzucające podanie i Misaki po raz kolejny returnem w aut i gem serwisowy dla Radwańskiej!

0:1
    Pewnie uderza piłkę Doi. Polka co prawda broni, ale w końcu odrzuca naszą zawodniczkę od siatki. Doi do niej dobiega i atakuje w punkt wygrywając całego gema!