Cracovia – Piast 1:2 (koniec) | Termalica – Zagłębie L. 1:0 (koniec)
Cracovia
1:2 (1:0)
Piast Gliwice
Piątek 07.08.2015, 18:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • Runda 4

Koniec! Dość zaskakujący, ale zasłużony wynik w Krakowie. Cracovia przegrywa 1-2 z Piastem Gliwice, mimo iż to ona prowadziła do przerwy. Jednak po zmianie stron przyjezdni przeprowadzili dwie zabójcze akcje w ciągu trzech minut, dzięki czemu wywożą z Małopolski trzy punkty. (19:54:37)

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Saša Živec, na boisku pojawia się Paweł Moskwik.

90+2
    Gliwiczanie utrzymują się przy piłce na połowie rywala. Mają aut.

90+1
    Strzał Vacka zza pola karnego, ale w sam środek bramki. Bez problemu złapał piłkę Pilarz.

90
    A tymczasem sędzia doliczył trzy minuty.

90
    Wrzutka Cetnarskiego i piłka w rękach pewnie dziś broniącego Szmatuły.

90
    Korner dla Cracovii.

90
    Jeszcze Sretenović miękko w pole karne, ale Klepczyński wyskoczył najwyżej i wyjaśnił sytuację.

89
    Wrzutka Wójcickiego z serii "do nikogo".

87
    Z narożnika również centrował Cetnarski. Polczak dość wyraźnie faulował jednak w ofensywie Heberta.

87
    Zjawiński na wolne pole do Cetnarskiego. Ten jednak nie potrafił celnie dośrodkować i mamy tylko rzut rożny.

86
    Nic z tego nie wyszło, w dodatku Murawski faulował rywala, gdy ten wychodził z kontratakiem.

85
    Po interwencji Polczaka będzie rzut rożny dla Piasta.

84
    Kolejne uderzenie z dystansu. Dąbrowski kopnął jednak dobre trzy metry obok spojenia słupka z poprzeczką.

83
    Cetnarski zagrał z rzutu wolnego na dalszy słupek, ale nie zdołał oddać strzału głową Rakels.

83
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Josip Barišić, na boisku pojawia się Adrian Klepczyński.

81
    Dziesięć minut do końca. Cracovia stara się atakować, ale ma problem z przekroczeniem linii środkowej.