Wybrzeże – MMTS 21:27 (koniec) | Pogoń – KPR 27:23 (koniec)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
27:23 (14:12)
Zepter KPR Legionowo
Piątek 07.08.2015, 18:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy KCSiR, Kwidzyn • Turniej o puchar prezesa MMTS-u Kwidzyn

Serdecznie zapraszam na relację z turnieju o Turniej o puchar prezesa MMTS-u Kwidzyn. Pogoń Szczecin – KPR Borodino Legionowo

Turniej w Kwidzynie odbędzie się systemem każdy z każdym. Oprócz Pogoni i KPR-u udział w nim wezmą też MMTS Kwidzyn i Wybrzeże Gdańsk. W zeszłym roku udział w nim wzięło pięć ekip: MMTS, Pogoń, Wybrzeże oraz Nielba Wągrowiec i Zagłębie Lubin. Wtedy zwyciężyła drużyna ze Szczecina

16:30 KPR Legionowo – MMTS Kwidzyn

Pogoń tak jak Wybrzeże wzięła udział w Szczypiorno Cup, ale rozegrało w nim o jeden mecz więcej:

Pogoń Szczecin – Füchse Berlin 29:33
    Kryński 1 – Gierak 7, Krupa 7, Walczak 4, Zaremba 3, Bruna 2, Jedziniak 2, Krysiak 2, Kniazeu 1, Grzegorek, Zając

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 41:26
    Kowalski, Kryński – Grzegorek 6, Gierak 5, Biernacki 4, Zając 4, Jedziniak 2, Zaremba 2, Bruna 1, Krupa 1, Trzaszczka 1, Fedeńczak, Kniazieu, Krysiak

Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów 19:26
    Kryński – Jedziniak 8, Gierak 3, Krysiak 2, Kniazieu 2, Zaremba 2, Bruna 1, Krupa 1, Biernacki, Grzegorek

Wybrzeże Gdańsk – Pogoń Szczecin 18:16
    Kowalski – Grzegorek 5, Trzaszczka 4, Gobber 3, Kniazieu 3, Fedeńczak 1, Zając

Ekipa z Legionowa jak na razie rozegrała jeden sparing:

KPR Legionowo – Młodzieżowa reprezentacja Polski 21:33
    Stojković, Wyrozębski – Suliński 9, Mochocki 5, Ciok 4, Kasprzak 4, Twardo 3, Gawęcki 3, Bożek 2, Brinovec 1, Kowalik 1, Prątnicki 1

Na relację z drugiego meczu turnieju w Kwidzynie zapraszam na godzinę 18:00. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

KPR Borodino Legionowo: Stojković, Wyrozębski – Brinovec, Śkwierski, Ciok, Bożek, Prątnicki, Mochocki, Suliński, Kasprzak, Kowalik, Gawęcki, Twardo, Titow.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

1
    Krupa otwiera wynik spotkania (1:0)

2
    Ładnie rozegrana akcja przez KPR zakończona celnym rzutem Prątnickiego (1:1)

3
    Rzut karny dla Pogoni po faulu na Krupie, dodatkowo żółta kartka dla Cioka (1:1)

5
    Żółta kartka dla Gieraka i karny dla legionowian (2:2)

5
    Kryński broni rzut Cioka! (2:2)

6
    Długa akcja Pogoni, na koniec pewnie broni golkiper KPR-u. Kontra legionowian i interweniuje Kryński! (2:2)

7
    Ciok wykorzystuje kontratak (2:3)

8
    Z lewego skrzydła celnie po koźle rzuca Krysiak (3:3)

8
    Ładny rzut po indywidualnej akcji Prątnickiego, w odpowiedzi skutecznie interweniuje Stojoković (3:4)

9
    Niecelny rzut z lewego rozegrania Gawęckiego (3:4)

9
    Kontra KPR-u i gol Prątnickiego (3:5)

10
    Skuteczny rzut z prawej flanki Walczaka (4:5)

11
    Żółtą kartkę otrzymuje Walczak (Pogoń Szczecin). (4:5)

11
    Krysiak kończy kontratak Pogoni (5:5)

12
    W poprzeczkę z prawego rozegrania rzuca Titow (5:5)

12
    Krupa rzuca nad bramką. Szybka akcja legionowian zakończona golem Cioka (5:6)

13
    Kontra KPR-u i znów trafia Ciok! (5:7)

13
    Z lewego skrzydła Krysiak trafia w krótki róg! (6:7)

14
    Ładnie podanie na koło do Kasprzaka i ten pokonuje golkipera Pogoni (6:8)

15
    Walczak z koła lobuje golkipera! Żółtą kartką upomniany zostaje Twardo (7:8)

16
    Nieudana akcja legionowian, kontra Pogoni, Walczak trafia do bramki, ale przekroczył linię rzutu! (7:8)

16
    Gawęcki trafia po szybkiej akcji KPR-u (7:9)

16
    Skuteczna interwencja Stojokovicia (7:9)

17
    Titow mocno rzuca, ale tylko w słupek! (7:9)

18
    Pogubili się w ataku szczecinianie. Przy piłce KPR, ale mamy krótka przerwę, ucierpiał jeden z zawodników tego zespołu (7:9)

18
    Gra została wznowiona, Mochocki może grać dalej (7:9)

18
    Kolejny rzut w słupek po akcji KPR-u! (7:9)

19
    Krupa trafia po indywidualnej akcji (8:9)

20
    Nieudana akcja legionowian, Pogoń w ataku (8:9)

20
    Stojković odbija rzut Zaremby (8:9)

21
    Strata KPR-u, szybkie podanie do wychodzącego do kontry Jedziniaka i ten rzutem pod poprzeczkę zdobywa gola (9:9)

22
    Skuteczna interwencja Tatara, w odpowiedzi przekroczona linia szóstego metra (9:9)

22
    Kontra KPR-u, świetnie broni Tatar! (9:9)

23
    Krupa z lewego rozegrania rzuca tuż przy słupku (10:9)

23
    Pogubili się w ofensywie legionowianie (10:9)

24
    Jedziniak trafia z prawego skrzydła. Jest także upomnienie dla Bożka (11:9)

26
    Znów mamy szybką odpowiedź, gol Gieraka (13:11)

26
    Dobra interwencja Tatara po rzucie z dystansu zawodnika z Legionowa (13:11)

27
    Krysiak trafia z lewego skrzydła, dodatkowo ukarany dwoma minutami został Ciok (14:11)

28
    Ładny rzut z biodra z prawego rozegrania Titowa! (14:12)

30
    Wyrozębski wybronił kontrę szczecinian! Z boku wznawia grę Pogoń (14:12)

30
    Równo z syreną broni jeszcze Wyrozębski! (14:12)

30
    Pierwsza połowa skończona. (14:12)

Do przerwy mamy wyrównany pojedynek zakończony dwoma trafieniami przewagi Pogoni. Z początku na prowadzeniu byli legionowianie, ale zaczęli mieć problem ze zdobywaniem goli jak w bramce Pogoni pojawił się Tatar. Zapraszam po przerwie

31
    Druga połowa rozpoczęta. (14:12)

31
    Skuteczna interwencja Kryńskiego (14:12)

31
    Po szybkiej akcji trafia Krysiak (15:12)

32
    Niecelny rzut Gawęckiego z dystansu, kontrują szczecinianie, kończy celnym rzutem Jedziniak (16:12)

32
    Kolejna nieudana akcja KPR-u (16:12)

33
    Rzut w słupek gracza Pogoni, kontra legionowian, Kryński broni rzut Gawęckiego! (16:12)

33
    Trafia po indywidualnej akcji Krupa (17:12)

34
    Z prawego skrzydła celnie rzuca Suliński (17:13)

34
    Mocny rzut z dystansu Krupy (18:13)

35
    Świetna interwencja Stojokovicia! Zatrzymany w kontrze został Krupa! (18:13)

36
    Z lewej flanki w krótki róg rzuca Ciok! (18:14)

39
    Blisko kolejnej obrony Stojjković, piłka jednak przekroczyła linię bramkowa! (19:15)

39
    Szybko odpowiada Mochocki (19:16)

39
    Kontra KPR-u zakończona golem Sulińskiego (19:17)

40
    Długa akcja szczecinian zakończona błędem w ataku Bruny. Dodatkowo ten gracz otrzymał dwie minuty kary za to, że zbyt długo nie odkładał piłki (19:17)

41
    Skutecznie w bramce Kryński (19:17)

41
    Celny rzut z lewego rozegrania Kniazeua (20:17)

42
    Skutecznie w defensywie szczecinianie (20:17)

42
    KPR miał okazję na kontrę, lecz Stojoković zbyt mocno podał do swojego kolegi (20:17)

43
    Z prawego rozegrania mocno rzucił Zaremba (21:17)

44
    Nieudana długa akcja legionowian (21:17)

45
    Po kontrze trafia Kniazeu (22:17)

46
    Gawęcki przestrzelił z lewego rozegrania, w odpowiedzi strata Pogoni (22:17)

47
    Jedziniak trafia po kontrataku. Wcześniej legionowianie próbowali ładnie rozegrać akcję z wrzutką, ale nic z tego nie wyszło (23:17)

47
    Strata KPR-u, skrzydłowy tej ekipy dotknął piłkę nogą (23:17)

48
    Faul w ataku po akcji Pogoni (23:17)

48
    Dwie minuty dla Walczaka oraz Kasprzaka! (23:17)

49
    Ładnie przez defensywę szczecinian przedarł się Prątnicki, ale swietnie broni Tatar! (23:17)

49
    Kontra zakończona golem Jedziniaka (24:17)

49
    Skuteczne tym razem wejście Prątnickiego (24:18)

50
    Świetny rzut z biodra Kniazeua! (25:18)

51
    Niecelny rzut zawodnika KPR-u, w odpowiedzi nieudana akcja Pogoni (25:18)

51
    Celnie rzuca Bożek (25:19)

52
    Piękna akcja Pogoni, gol po wrzutce Jedziniaka! (26:19)

54
    Dobra obrona Stojkovicia po rzucie Bruny (26:19)

54
    Twardo celnie rzuca po szybkiej akcji KPR-u (26:20)

54
    Pogubili się w ataku szczecinianie. Kontrę KPR-u faulem zatrzymuje Bruna i teraz odpocznie dwie minuty (26:20)

56
    Po drugiej stronie równie udanie interweniuje Tatar. Pogoń w ataku pozycyjnym (26:21)

57
    Zatrzymany w indywidualnej akcji Zaremba. Kolejna udana obrona Stojkovicia (26:21)

57
    Dwie minuty dla Krupy (26:21)

57
    Walczak nie wykorzystał okazji do kontry, źle chwycił piłkę przez co zaliczył stratę (26:21)

58
    Dobry rzut z dystansu Kowalika (26:22)

59
    Niecelny rzut Gieraka, w odpowiedzi trafia Twardo (26:23)

60
    Karny dla Pogoni oraz kara dla Kowalika (26:23)

60
    Broni Stojković! (26:23)

60
    Z prawego skrzydła w słupek rzuca Skwierski (26:23)

60
    Skuteczna kontra Pogoni (27:23)

60
    Koniec meczu. (27:23)

W drugim pojedynku turnieju w Kwidzynie lepsza okazuje się szczecińska Pogoń. Po pierwszym dniu rywalizacji na czele tabeli jest MMTS dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Jutro kolejne mecze!

Bramki:

Pogoń: Jedziniak 6, Krupa 6, Krysiak 5, Kniazeu 4, Walczak 2, Zaremba 2, Bruna 1, Gierak 1
    KPR: Ciok 7, Prątnicki 4, Gawęcki 2, Kowalik 2, Suliński 2, Twardo 2, Bożek 1, Kasprzak 1, Mochocki 1, Titow 1

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (19:24:38)

Jarosław Kowalski

Sandra SPA Pogoń Szczecin: Kryński, Tatar – Grzegorek, Bruna, Gobber, Walczak, Zając, Fierak, Krupa, Krysiak, Jedziniak, Zaremba, Kniazeu, Fedeńczak
    Zepter KPR Legionowo: Stojković, Wyrozębski – Brinovec, Śkwierawski, Ciok, Bożek, Prątnicki, Mochocki, Suliński, Kasprzak, Kowalik, Gawęcki, Twardo, Titow

Sędziowie: Chmielewski, Kopecki