Francja U23 – Jastrzębie 4:3 (koniec) | AZ Hawierzów – Przerów 2:3 (koniec)
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
JKH GKS Jastrzębie-Zdrój
Piątek 07.08.2015, 14:30 • K&K PNEU Aréna • O Puchar HM Globus • Runda 1

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (16:37:04)

Koniec spotkania! JKH GKS Jastrzębie-Zdrój pomimo pogoni przegrywa z młodzieżową kadrą Francji 3:4. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 59. minucie meczu Briano.

59:43
    Faure z dwoma minutami kary za zahaczanie.

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

58:45
    Gol dla Francji!
    Strzelcem bramki MATHIEU BRIANO.
    Niestety Francuzi ponownie obejmują prowadzenie! MATHIEU BRIANO na nieco minutę przed końcem regulaminowego czasu gry zdobywa czwartą bramkę dla Francji.

57:27
    Francuzi ruszyli z szybkim kontratakiem, ale sędzia dopatrzył się spalonej pozycji.

56:30
    Jastrzębie jest teraz zespołem znacznie bardziej aktywnym na lodzie. JKH szuka czwartego gola.

53:34
    Laszkiewicz ładnie wprowadził teraz gumę do tercji ataku i oddał strzał, ale na posterunku Ylonen.

50:28
    Tempo spotkania nieco opadło. W ostatnich minutach nie mamy zbyt wiele sytuacji.

48:38
    Jastrzębie na lodzie już w pełnym zestawieniu.

47:48
    Mocny strzał Valiera z prawej strony przelatuje obok jastrzębskiej bramki.

46:38
    Bigos z dwoma karnymi minutami za opóźnianie gry. Francja w przewadze.

45:10
    Lehečka próbował zaskoczyć golkipera Francji strzałem spod bandy, ale nic z tego.

42:20
    Jastrzębie ponownie próbuje zaatakować francuską bramkę.

40:57
    Gol dla JKH GKS Jastrzębie-Zdrój!
    Strzelcem bramki MICHAL PLICHTA.

GOOL! Teraz Jastrzębie świetnie rozpoczyna tercję! MICHAL PLICHTA po podaniu Danieluka pokonuje Ylonena i wyrównuje stan dzisiejszego meczu!