Polska
82:84 (16:15, 40:35, 63:62)
Łotwa
Piątek 07.08.2015, 17:45Mecze towarzyskie

No niestety, minimalna porażka. Po trzech pierwszych dobrych kwartach, w czwartej przyszedł kryzys. Polacy mieli problem z trafianiem oczywistych sytuacji. Pierwsza porażka w okresie przygotowawczym z porównywalnym rowerem. Oby w kolejnych spotkaniach było lepiej. (19:32:42)

Koniec meczu. (82:84)

39:59
    Tylko raz celnie! Sekunda do końca i szkoleniowiec gospodarzy prosi o czas... (82:84)

39:59
    Slaughter jeszcze faulowany. Tylko dwa osobiste. Koniec marzeń o zwycięstwie. (81:84)

39:57
    Bertans dwa razy celnie! (81:84)

39:57
    Kulig nie trafia spod kosza za dwa! Fatalny rzut naszego zawodnika! Jeszcze faulujemy i dwa wolne dla rywali, ale już raczej bez szans na zwycięstwo! (81:82)

39:42
    Bertans dwa razy celnie z linii rzutów wolnych! Czas na życzenie Mike'a Taylora! (81:82)

39:42
    Slaughter zamiast do Gortata zagrywa do rywala i próba szybkiej kontry rywali, ale fauluje Waczyński! (81:80)

39:11
    I dwa razy celnie! (81:80)

39:11
    Niecelnie z dystansu gospodarze! Slaughter zbiera piłkę i jest faulowany. Będą dwa osobiste. (79:80)

38:57
    I ten raz celnie! (79:80)

38:57
    Waczyński z faulem za dwa! Dodatkowy osobisty! (78:80)

38:46
    Znów niecelny rzut naszych zawodników. Piłka w rękach rywali. Rozegranie na obwód do Freimanisa, ale ten źle. Berzins zbiera piłkę. Rozgrywa ponownie do Freimansa, a ten za trzy! (76:80)

37:37
    Bertans odpowiada tym samym. Przerwa na żądanie szkoleniowca Polaków! (76:77)

37:29
    Slaughter trafia za trzy! (76:74)

37:01
    Berisha traci piłkę na rzecz rywali. Kontra, ale Strelnieks źle z dystansu! (73:74)

36:31
    Tylko raz celnie. (73:74)

36:31
    Faulowany przy rzucie Mejeris i dwa osobiste dla niego. (73:73)

36:19
    Po raz kolejny dobra obrona Polaków. Mamy kontrę. Spokojne rozegranie piłki i Berisha wpada pod kosz i trafia za dwa! Jest remis! (73:73)

Piotr Grabowski

Polska: Łukasz Koszarek, A.J. Slaughter, Dardan Berisha, Karol Gruszecki Mateusz Ponitka, Adam Waczyński, Przemysław Zamojski, Aaron Cel, Aleksander Czyż, Marcin Gortat, Adam Hrycaniuk, Przemysław Karnowski, Damian Kulig
    Łotwa: Mareks Mejeris, Rolands Freimanis, Janis Blums, Dairis Bertans, Janis Timma, Kristaps Janicenoks, Janis Strelnieks, Kaspars Berzins, Andrejs Selakovs, Martins Meiers, Ingus Jahovics, Martins Laksa.
    KWarty: 16:15, 24:20, 23:27, 19:22