Ruch – Podbeskidzie 1:1 (koniec)
Ruch Chorzów
1:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Poniedziałek 10.08.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Chorzów • PKO Ekstraklasa • Runda 4
    Statystyki tego spotkania!

Po ciekawej drugiej części gry Ruch Chorzów zremisował przed własną publicznością z drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała! Niebiescy mogli wygrać ten mecz, ale zabrakło skuteczności. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (19:52:33)

90+3

90+2
    Surma oddał celny strzał z woleja z około 18 metrów, ale jego próba okazała się zbyt słaba, aby zaskoczyć Zubasa.

90+1
    Piłkarze bardzo często przekraczają przepisy, ale gra toczy się o ważne punkty!

90+1
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowych 90!

90
    Kristian Kolcak (Podbeskidzie) ostro zaatakował rywala za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

88
    Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Urbańczyk! Piłka poleciała wysoko w trybuny!

87
    Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka! Iwański dośrodkował w pole karne, ale powracający Demjan wybił futbolówkę poza plac gry!
    85. Mateusz SZCZEPANIAK - 1:1

85
    Gol dla Podbeskidzia!
    Podbeskidzie doprowadza do wyrównania! Zagranie w pole karne, gdzie Demjan świetnie strącił piłkę do MATEUSZA SZCZEPANIAKA, który dobrze się obrócił i huknął nie do obrony!

85
    Przed nami decydujące minuty tego spotkania! Podbeskidzie cały czas szuka bramki wyrównującej!

84
    Adu Kwame oddał strzał z dystansu, ale piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki chorzowskiego Ruchu.

83
    Zieńczuk dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.

82
    Gra się zdecydowanie zaostrzyła w ostatnich minutach! Adu Kwame obejrzał żółty kartonik za faul w okolicach pola karnego.

81
    Ależ było groźnie! Demjan oddał strzał z bliskiej odległości, ale trafił prosto w Zubasa! To była naprawdę dobra okazja dla przyjezdnych!

80
    W ostatnich minutach mnożą się stałe fragmenty gry dla Podbeskidzia, ale niewiele po nich wynika. Niebiescy bardzo dobrze prezentują się dzisiaj w defensywie.

79
    Michał Koj (Ruch) faulował Roberta Demjana (Podbeskidzie) za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

78
    Obaj trenerzy przeprowadzili kolejne zmiany! Zobaczymy, jakie będą ona miały wpływ na przebieg gry. Ruch jest coraz bliżej sięgnięcia po zwycięstwo w tym meczu.
    Gole: 59. Lipski – 85. Szczepaniak

Kartki:   79. Koj (RUC) – 64. Chmiel (POD), 71. Kato (POD), 82. Adu Kwame (POD), 90. Kolčák (POD)

Ruch Chorzów: Putnocký – Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy – Surma, Urbańczyk – Zieńczuk, Lipski (78. Iwański), Gigołajew (57. Stępiński) – E. Višņakovs.

Zmiany: Skaba – Cichocki, Szyndrowski, Lenartowski, Iwański, Mazek, Stępiński.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zubas – Jaroch, Kolčák, K. Nowak, Adu Kwame – Kowalski (77. Janeczko), Kato, Deja (67. Korzym), Szczepaniak, Chmiel (78. Sokołowski) – Demjan.

Zmiany: Madejski – Lazarus, Janeczko, Sokołowski, Możdżeń, Kołodziej, Korzym.

Sędziowie: Jarosław Przybył – Rafał Rostkowski, Marek Arys – Paweł Kukla