0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Wtorek 11.08.2015, 18:00 • Jastor Jastrzębie-Zdrój • Mecze towarzyskie

Na dziś z mojej strony to już wszystko! Na lodowisku "Jastor" w Jastrzębiu-Zdroju pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relację w portalu lajfy.com! (20:10:16)

HC Frydek-Mistek wygrywa 2:0! W dzisiejszym meczu zdecydowanie przeważali gospodarze, ale wicemistrzowie Polski nie potrafili udokumentować tej przewagi bramką.

Zapraszam na kolejny sparing JKH. Za tydzień do Jastrzębia-Zdroju przyjedzie Zagłębie Sosnowiec. Początek naszej relacji z tego meczu kilka minut przed 17!

59:36
    To już naprawdę ostatnie szanse dla gospodarzy na honorowe trafienie.

58:41
    Zamek pod bramką Frydka, ale jak na razie Danecek ma bardzo dużo szczęścia i zachowuje czyste konto.

57:39
    Danecek chwyta gumę po uderzeniu Górnego, wznowienie w strefie obronnej gości.

57:15
    Gospodarze ściągają bramkarza!

56:43
    Dwie minuty kary dla Jenika (FRM).

56:22
    Gra toczy się w tercji obronnej gości. Gospodarze w dalszym ciągu szukają drogi do bramki Daneceka.

55:00
    Przed nami ostatnie pięć minut tego meczu, czekamy na pierwszą bramkę wicemistrzów Polski.

53:27
    Kolejna próba w tym meczu Semrada, ale bardzo czujnie w bramce Danecek.

52:20
    Ładnie znalazł się na lewej stronie Rostowski, ale jego strzał już bardzo niecelny.

51:03
    "Trafiony" krążkiem Michał Plichta. Zawodnik JKH opuszcza taflę, aby zregenerować siły.

50:02
    Kibice drużyny gospodarzy są bardzo zniecierpliwieni, pojawiają się pierwsze gwizdy.

48:58
    Broni się całym zespołem Frydek, ale gospodarze są dziś wyjątkowo nieskuteczni.

47:52
    Budują "zamek" jastrzębianie.

46:53
    Dwie minuty kary dla gości za zbyt dużą ilość zawodników na tafli, na ławkę kar wędruje Izackiego (FRM).

46:49
    Kontra gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Plichty.

45:49
    Minimalnie spóźniony był teraz Laszkiewicz, który był bliski przejęcia krążka przed bramką rywali.