Dinamo M. – FC Salzburg 2:0 (koniec) | Qabala – Panathinaikos 0:0 (koniec) | Astra – Alkmaar 3:2 (koniec)
Slovan – Hajduk 1:0 (koniec) | Zoria – Legia 0:1 (koniec) | Ajax – Jablonec 1:0 (koniec)
Molde – Standard 2:0 (koniec) | PAOK – Brøndby 5:0 (koniec) | FK Krasnodar – HJK 5:1 (koniec)
Sparta – Thun 3:1 (koniec) | Milsami – Saint-Étienne 1:1 (koniec) | Young Boys – Karabach 0:1 (koniec)
Atromitos – Fenerbahce 0:1 (koniec) | Rabotnički – Rubin 1:1 (koniec) | FCSB – Rosenborg 0:3 (koniec)
MSK Żilina – Bilbao 3:2 (koniec) | Rheindorf – Belenenses 0:1 (koniec) | Odds BK – Borussia D. 3:4 (koniec)
Bordeaux – Kajrat 1:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Vojvodina 3:0 (koniec) | Lech P. – Vidi FC 3:0 (koniec)
Southampton – Midtjylland 1:1 (koniec)
BSC Young Boys
0:1 (0:0)
Karabach Agdam
Czwartek 20.08.2015, 20:00 • Stade de Suisse, Berno • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (21:54:18)

Gigantyczny krok Karabachu Agdam w kierunku grupy Ligi Europy. Mistrz Azerbejdżanu pokonał na wyjeździe Young Boys Berno po bajecznym trafieniu z dystansu Richarda Almeidy. Pierwsza połowa generalnie wyrównana z lekkim wskazaniem na Szwajcarów, ale także gośćie wysyłali sygnały ostrzegawcze. Po przerwie gra Young Boysów załamała się, a do ataku ruszyli Azerowie. Jedną z szans zamienili w gola, co stawia ich w znakomitej sytuacji przed rewanżem. W futbolu jednak niczego nie można być pewnym. Jedna bramka może wywrócić układ sił do góry nogami i berneńczycy nie będą mieć za tydzień nic do stracenia.

90+4

90+3
    Podnieśli się kibice z miejsc i domagali rzutu karnego po wślizgu Agolliego w Gonzaleza. Sędzia z Rosji nakazał grać dalej.

90+2
    Bardzo mądrze Karabach Agdam utrzymał piłkę pod polem karnym Young Boys Berno. Zyskuje cenne sekundy.

90
    Vladislav Bezborodov postanowił doliczyć do regulaminowego czasu 4 minuty.
    89. Ataki rozpaczy!

89
    Coraz bardziej chaotyczne ataki zawodników w żółtych strojach. Wrzucają piłkę z bocznych sektorów boiska, ale radzi sobie golkiper.

88
    Yanuszada to ostatni zmiennik w czwartek – zastąpił bardzo aktywnego El Jadeyaouiego.

87
    Hoarau na spalonym i muszą wracać Young Boysi na własną połowę. Najgroźniejszy ich zawodnik w pierwszej połowie kompletnie zniknął z radarów po przerwie.

85
    Ostatnia zmiana w zespole z Berna, czyli Tabaković za Kubo.

84
    Na murawie napór wicemistrza Szwajcarii. Ma nieco ponad pięć minut na odrobienie straty gola. W przeciwnym razie będzie o siedmiomilowy krok od fazy grupowej Ligi Europy.

83
    Lecjaks jest największym hamulcowym akcji Young Boys Berno w czwartkowym spotkaniu. Na dodatek zapomina wracać do defensywy i ratuje się faulami.

82
    Kolizja pod linią końcową. Sędzia nie dopatrzył się faulu i przyznał Young Boyson korner, z którego nie zrobili użytku.

80
    A u gości Ismayilov za Taghiyeva. Po zmianie zostało trenerom.

80
    Zakaria za Bertone – to druga roszada personalna u gospodarzy.

78
    Rzut wolny. Głębokie dośrodkowanie ze stojącej piłki zakończyło lot w rękawicach Sehicia. Bardzo rozgoryczeni miejscowi kibice, że tak łatwo zniweczyli szansę ich pupile.

Gole: 67. Richard Almeida

Kartki:   70. Bertone (YBB) – 58. Richard Almeida (KBK), 77. Reynaldo (KBK)

BSC Young Boys: Mvogo – Sutter, Vilotić, Von Bergen, Lecjaks – Sulejmani, Kubo (85' Tabaković), Gajić, Bertone (80' Zakaria), Nuzzolo (69' Gonzalez) – Hoarau.

Zmiany: Wolfli – Hadergjonaj, Wuthrich, Zakaria, Gonzalez, Tabaković, Afum.

Karabach Agdam: Sehić – Gurbanov, Huseynov, Sadygov, Agolli – El Jadeyaoui (88' Yanuszada), Garayev, Taghiyev (80' Ismayilov) – Richard Almeida, Reynaldo, Dani Quintana (75' Diniyev).

Zmiany: Veliyev – Yanuszada, Mustafayev, Elvin Mammadov, Ismayilov, Diniyev, Poepon.

Sędziowie: Vladislav Bezborodov (Rosja)