APOEL – FK Astana 1:1 (koniec) | Partizan – BATE 2:1 (koniec) | Bayer – Lazio 3:0 (koniec)
Club Brugge – Man Utd 0:4 (koniec) | CSKA Mos. – Sporting 3:1 (koniec)
CSKA Moskwa
3:1 (0:1)
Sporting Lizbona
Środa 26.08.2015, 20:45 • Arena Chimki • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

90+4
    Zmiana w drużynie CSKA Moskwa: z boiska schodzi Musa, na boisku pojawia się Milanov.

90+2
    João Mário w fatalny sposób przerywa kontratak CSKA i kopie Musę w klatkę piersiową! W ten sposób ogląda on czerwoną kartkę i znacznie osłabia swoją ekipę na ostatnie minuty!

90+1
    Zmiana w drużynie Sporting Lizbona: z boiska schodzi Aquilani, na boisku pojawia się Montero.

89
    Zmiana w drużynie Sporting Lizbona: z boiska schodzi Ruiz, na boisku pojawia się Carlos Mané.

88
    Zmiana w drużynie CSKA Moskwa: z boiska schodzi Doumbia, na boisku pojawia się A. Berezutski.
    85. Ahmed MUSA - 3:1

85
    Gol dla CSKA Moskwa!

Jednak nie będzie dogrywki!!! CSKA odwraca całą rywalizację do góry nogami i teraz to Rosjanie awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Dzagoev wypatrzył wybiegającego AHMEDA MUSĘ, któremu pomógł jeszcze obrońca! Pewny strzał i trybuny praktycznie oszalały!

83
    Wernbloom przekracza przepisy i dostaje żółtą kartkę. Będzie ciekawie, jak ktoś osłabi swoją ekipę na całą dogrywkę!

82
    Korner dla Sportingu i futbolówka wpada do bramki CSKA! Lizbończycy wpadają już w szał radości, ale arbiter nie uznaje tego trafienia głową Aquilaniego! Czy sędzia dopatrzył się tam przewinienia? Nie wiadomo, ale gramy dalej!
    72. Seydou DOUMBIA - 2:1

72

Niesamowity jest dzisiaj Doumbia! Błąd obrony Sportingu i Musa świetnie wyprowadza na wolne pole SEYDOU DOUMBIĘ, który wyprowadza CSKA na prowadzenie i na ten moment mamy dogrywkę! Oj będzie się działo w końcówce tego spotkania!

69
    Doumbii zaczynają puszczać nerwy i arbiter wraca się do poprzedniej sytuacji i faulu bez piłki. Kolejna kartka w tym spotkaniu.

68
    Zmiana w drużynie Sporting Lizbona: z boiska schodzi Gutiérrez, na boisku pojawia się Slimani.

62
    Dzagoev zaledwie minutę później "rewanżuje" się faulem Aquilaniemu i także on zostaje wpisany do notesu arbitra.

61
    Aquilani zgarnia kolejną kartkę. W końcówce będzie musiało uważać coraz więcej piłkarzy!
    49. Seydou DOUMBIA - 1:1

49

W dodatku CSKA ma rzut wolny w dogodnej odległości od bramki! Dość nieporadna interwencja obrońcy Sportingu, który skierował piłkę w stronę swojej bramki! Znalazł się tam jeszcze SEYDOU DOUMBIA, który uprzedził Rui Patricio i wyrównał stan meczu!

48
    Początkowe minuty dość spokojne, ale mamy pierwsze groźniejsze przewinienia. Musa ucieka Paulo Oliveirze, który jako pierwszy wpisuje się do notesu sędziego!
    36. GUTIÉRREZ - 0:1

36
    Gol dla Sportingu!

Jednak to Sporting jako pierwszy wychodzi na prowadzenie! CSKA potrzebuje dwóch bramek, jeśli marzy o dogrywce! Kapitalne podanie Pereiry do TEOFILO GUTIÉRREZA, który przelobował wychodzącego z bramki Akinfeeva! Ładny gol i gospodarze w opałach!

34
    Zmiana w drużynie CSKA Moskwa: z boiska schodzi Mário Fernandes, na boisku pojawia się Nababkin.
    23. Okazja Doumbii!

23
    Ponownie Doumbia i to była najlepsza okazja tego spotkania! Świetne podanie z prawej flanki do wbiegającego Iworyjczyka, który oddaje strzał bez przyjęcia – obok słupka!

Czas na hymn Ligi Mistrzów! Która z ekip wysłucha go po raz ostatni, a która wejdzie do piłkarskich niebios?