Stal S. W. – Wisła Pu. 1:0 (koniec) | Puszcza – GKS T. 0:0 (koniec) | Raków – Stal M. 1:2 (koniec)
Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | Legionovia – Nadwiślan 3:2 (koniec) | Gryf – Radomiak 0:1 (koniec)
Polonia B. – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Znicz – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Kotwica – Okocimski 2:0 (koniec)
Stal Stalowa Wola
1:0 (0:0)
Wisła Puławy
Środa 26.08.2015, 16:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • Runda 5

90+3
    Spory kocioł pod bramką Stali! Ostatecznie strzał z lewego narożnika pola karnego oddaje jeden z graczy przyjezdnych, który ląduje ponad poprzeczką!

90
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Łanucha, na boisku pojawia się Jagiełło.

87
    Gol dla Stali St. Wola!
    DAMIAN ŁANUCHA uderza w lewy róg, a Penkowiec rzuca się w prawy!

86
    Pielak ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką we własnym polu karnym!

86
    Rzut karny dla Stali Stalowa Wola! Ręką we własnym polu karnym zagrywa Pielak.

84
    Dobrą stworzyli sobie gracze Wisły i brakło jedynie wykończenia.

82
    Nieporozumienie w linii obronnej zielono-czarnych i w sytuacji sam na sam znalazł się wprowadzony przed momentem Tetych, który próbował lobować i futbolówka wylądowała nad poprzeczką Wietechy!

79
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Siudak.
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Sedlewski, na boisku pojawia się Tetych.

68
    Rzut wolny dla Stali z około dwudziestu pięciu metrów Do piłki podszedł Łanucha, którego strzał wylądował minimalnie obok lewego słupka Penkowca!

67
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Niezgoda, na boisku pojawia się Wiejak.

67
    Dośrodkowanie z rzut rożnego i futbolówkę uderzył jeden z graczy Stali i stojący przy słupku gracz Wisły ratuje swój zespół przed utratą bramki!

66
    Cóż za uderzenie Łanuchy z około trzydziestu metrów i Penkowec popisuje się jeszcze lepszą interwencją!

64
    W ciągu trzech minut wydarzyło się dużo więcej niż przez pierwszą połowę! Centra z prawej strony boiska i akcję zamykał wprowadzony przed momentem Mistrzyk, który głową trafił tylko w boczną siatkę!

63
    Po sporym zamierzaniu w polu karnym Płonka umieszcza piłkę w bramce, lecz sędzia dostrzega faul napastnika Stali.

62
    Najlepsza okazja w tym meczu dla gospodarzy! Świetnie prawą flanką przedarł się Jabłoński, który dośrodkował wzdłuż piątego metra i w ostatniej chwili futbolówkę sprzed nóg nabiegającego Mistrzyka wybił na róg obrońca Wisły!

58
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Kantor, na boisku pojawia się Mistrzyk.
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Lisiecki, na boisku pojawia się Turzyniecki.

46
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Słotwiński, na boisku pojawia się Nowak.

44
    Kowalski ukarany za faul przed własnym polem karnym i dogodna okazja dla przyjezdnych tuż przed końcem pierwszej połowy.

17
    Strata piłki przez gospodarzy i przyjezdni próbowali wyprowadzić kontratak i faul taktyczny Kachniarza kończy się żółtą kartką.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 87. Łanucha (kar.)

Kartki:   17. Kachniarz (SSW), 44. Kowalski (SSW), 86. Pielak (SSW)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Bartkiewicz, Bogacz, Wawrzyński, Łanucha(90.Jagiełło), Kachniarz, Kowalski, Jabłoński, Kantor(58.Mistrzyk), Płonka, Giel(79.Siudak)
    Zmiany: Zacharski, Mistrzyk, Stelmach, Ujda, Jagiełło, Siudak, Szoja

Wisła Puławy: Penkowec – Lisiecki(58.Turzyniecki), Pielach, Gusocenko, Litwiniuk – Głaz, Maksymiuk – Sedlewski(79.Tetych), Słotwiński(46.Nowak), Szczotka – Niezgoda(67.Wiejak)
    Zmiany: Sobczak, Budzyński, Nowak, Olszak, Tetych, Turzyniecki, Wiejak

Sędziowie: Mirosław Górecki (Ruda Śląska)